Skocz do zawartości

Kononowicz dzwoni na policję


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

@cst9191 

Dać tytuł "kononowicz dzwoni na policję" to tak jakby zatytułować temat "słońce wstaje na wschodzie, a zachodzi na zachodzie", lub "po nocy wstaje dzień". :P 

A Pato się nie popuszcza się dla knura. No od 1'20'' treść zgłoszenia faktycznie porywająca.☺️

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, krzy_siek napisał:

dzwoni na policję i mówi "Pato Tato" xd

Logiczne. Przecież cały świat ogląda uniwersum i zna wszystkich bohaterów i ich ksywki :P

 

 

 

Przynajmniej tak się wydaje knurowi. Majorowi w sumie też. Kilka tygodni temu gość uwierzył, że puszczali go na telebimie w Parlamencie UE w  Brukseli :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Estranged napisał:

Śmieszyło mnie to na maksa, ale teraz to ja już nie mogę patrzeć na to świnie nieogoloną nieumytą. Coraz większe obrzydzenie mnie bierze jak go widzę i nie rozumiem jak ten gieremek tam wytrzymuję z nim w jednym pokoju.

Knur chyba wyrzucił Geremka z Belwederu 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Imiennik napisał:

Konon to jest na wiecznej fazie, co on za dzieciaka do kociołka z zacierem wpadł? Czy to zwykła ociężałość umysłowa + zespół knura?

 

Rodzinka go nauczyła tego i owego. Sam przyznał, że zaczął zawiadamiać jak tylko poszedł do szkoły podstawowej :D

Albo jak z braciszkiem przeganiali z kijami dzieciaki grające w piłkę.

Albo jak hodowali trzodę na Szkolnej i sąsiedzi się powkurwiali, bo szczury się pojawiły. Wtedy Knurowiczowie w ramach zemsty otruli psa któremuś z nich.

 

 

 

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Zespół delbrucka + niskie iq + rosnąca subskrypcja cukru we krwi.

 

To wszystko to jest kłamstwo, obłuda i śmiech. 

 

A tak w ogóle, to za takie szarpanie zostaniesz Pan pociągnięty do odpowiedzialności karnosądowej. Skończy się to z tym!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cst9191 napisał:

To wszystko to jest kłamstwo, obłuda i śmiech. 

 

A tak w ogóle, to za takie szarpanie zostaniesz Pan pociągnięty do odpowiedzialności karnosądowej. Skończy się to z tym!

 

Ja się nie boję się, ani policji, ani sądów, ani nikogo.

Bo ja siedziałem, za solidarność.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

 

Dawno drewka nie rąbał.

Ty nawet piły odpalić nie umiesz!

 

8 godzin temu, Estranged napisał:

Widzę @cst9191 że ty za mądry się zrobiłeś. Ciebie trzeba troszku skrócić!

Nie jesteś człowiekiem, ale ohydnym człowiekiem!

 

Karmiłeś człowieka paluszkami słonymi i ten człowiek zmarł!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Estranged napisał:

Ja niepotrzebnie tobie życie ratowałem. Ale już niedługo mnie tu nie będzie. Pozbędziesz się mnie.

Ja wszystko...!

Jak policja przyjedzie, to ja powiem... Jak po lasach się ciągasz się. Jak przychodzisz umazany. Jak we mnie kiełbasami rzucasz... To weź toporkiem rzuć!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cst9191 napisał:

Ja wszystko...!

Jak policja przyjedzie, to ja powiem... Jak po lasach się ciągasz się. Jak przychodzisz umazany. Jak we mnie kiełbasami rzucasz... To weź toporkiem rzuć!

Oo widzicie? Już zaczynasz? Oooo zabij mnie. Ty jesteś nienormalny czlowiek, ty do choroszczy niedługo. A kiedy sie sie umyjesz? Kiedy ty opierzesz?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Estranged napisał:

Oo widzicie? Już zaczynasz? Oooo zabij mnie. Ty jesteś nienormalny czlowiek, ty do choroszczy niedługo. A kiedy sie sie umyjesz? Kiedy ty opierzesz?

A po co mnie prać? Tam będziecie skrobać... Będziecie mnie skrobać jak się spalę na chruście!

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Estranged napisał:

Ja powiem dla dzielnicowej, nie będziesz się kurwa znęcał nade mną. Brawooooo to jest Kononowiiiicz

Będziesz umieszczony w jednym miejscu i koniec. 

Skończy się to z tym!

Dosyć kłamstwa, dosyć obłudy, dosyć bicia brawa!

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cst9191 napisał:

Będziesz umieszczony w jednym miejscu i koniec. 

Skończy się to z tym!

Dosyć kłamstwa, dosyć obłudy, dosyć bicia brawa!

O widzicie, jaki ten Krzysztof jest. Trzeba będzie tutaj uguem te karierę zakończać. Non stop ode mnie wyciąga pieniądze konfident jeden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.