Skocz do zawartości

Wspólne usunięcie tindera, ale co dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam opowiem w skrocie , laska poznana przez tindera. Jesteśmy właśnie po 3 randce spotkaniu , jest fajnie jest miło pocałunki macanki itp - sexu jeszcze nie było. Ale czuje ze coś z tego więcej będzie tymbardziej ze ja zadeklarowałem na początku ze szukam czego poważnego ona również.

Wczoraj podczas randki w kinie oznajmiła mi ze usunęła tindera , już 3 tygodnie temu czyli wtedy kiedy się poznaliśmy , i dodała coś ze trochę irytuje ją że ja go jeszcze mam.

Bez nacisku jej stwierdziłem ze faktycznie jeżeli zależy mi na tej dziewczynie i na czymś więcej usune go , i właśnie wczoraj w kinie przy niej zrobiłem, to. Nie potrzebuje jakiś tam deklaracji i oznajmiana ze jesteśmy w związku. Powiedziałem jej Ok dla mnie to jednoznaczne.  Ale myśle ze trochę się zagalopowałem , ponieważ na jej profilu instagramowym jest zdjęcie z typem ze studniówki  jak stoją i są lekko objęci - fakt ze to zdjęcie sprzed 2 miesięcy gdy mnie jeszcse nie znała. Ale

jezeli miala By to być moja dziewczyna , a po usunięciu tindera już chyba tak jest to nie chciałbym aby miała to foto.( nie czuje konkurencji bo to jakiś pedałek , ale sam fakt)  
troche się zagalopowałem ale nie pomyślałem i usunąłem tego tindera pod presja inpulsu, teraz po przemyśleniu trochę żałuje No ale stało się.  myśle ze mogłem powiedzieć - Ok usune ale ty uporządkuj swoj instagram. No ale stało się .

No i teraz panowie jak z tego Wybrnąć z twarza i z jajami ? Powiedzieć jej wprost na next spotkaniu usunąłem tinder teraz oczekuje abyś ty uporządkowała swoje fotki i instagram  ? 
czy zostawić już temat lecieć dalej jak jest fajnie i olać to licząc ze sama się domyśli ? 
z góry dziękuje za odpowiedzi 

i wesołych świat wszystkim !!!!

Edytowane przez powerade
  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz to zrobić to zrób w taki sposób, aby było na luzie. Nie może odczuć, że Ci się to nie podoba, spróbuj ją lekko zastydzić np wyolbrzymiając sytuację, przykładowo: na gdzieś tam masz zdjęcie z facetem, wyglądasz na taką szczęśliwą i zakochaną. Ona bla bla bla, Ty: no ale z kolegami nie dodaje się takich zdjęć... 

Nie wiem, ja nie miałem nigdy takich problemów więc niech jeszcze ktoś coś doradzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, powerade napisał:

Witam opowiem w skrocie , laska poznana przez tindera. Jesteśmy właśnie po 3 randce spotkaniu , jest fajnie jest miło pocałunki macanki itp - sexu jeszcze nie było. Ale czuje ze coś z tego więcej będzie tymbardziej ze ja zadeklarowałem na początku ze szukam czego poważnego ona również.

Wczoraj podczas randki w kinie oznajmiła mi ze usunęła tindera , już 3 tygodnie temu czyli wtedy kiedy się poznaliśmy , i dodała coś ze trochę irytuje ją że ja go jeszcze mam.

Zwykle, żeby się dowiedzieć co do zamiarów panny wystarczy zapytać o usunięcie Tindera.

Tutaj Panna naciska na Ciebie. 3 tygodnie temu ona dała się "na wyłączność". Przynajmniej teoretycznie.

 

Niepotrzebnie dałeś się podpuścić. Nigdy, przenigdy nie rób nic "bo tak wypada". Rób tak, bo tak uważasz.

W ten sposób Panna wywarła na Ciebie nacisk i temu naciskowi uległeś. To jest kierunek do "betatyzacji" samca.

 

Naprawdę uważasz, że ona jest tą "na poważnie"? Jeszcze nie doszliście do drugiej bazy. Nic o niej nie wiesz. 

 

24 minuty temu, powerade napisał:

Bez nacisku jej stwierdziłem ze faktycznie jeżeli zależy mi na tej dziewczynie i na czymś więcej usune go , i właśnie wczoraj w kinie przy niej zrobiłem, to. Nie potrzebuje jakiś tam deklaracji i oznajmiana ze jesteśmy w związku.

A jak byś to widział gdyby to było z drugiej strony? Ty natychmiast po pierwszym spotkaniu kasujesz konto na Tinderze a ona nie i w okolicznościach Twoich pytań i że Ciebie irytuje tak brak deklaracji usłyszałbyś "Ja nie potrzebuję deklaracji i oznajmiania, że jesteśmy w związku".

 

Dla tej Panny IG to jej okno na świat. Tam chwali się swoim życiem. Ciebie jeszcze tam nie ma.

 

Uważasz, że nie zrobiłeś nic pod jej naciskiem? No właśnie zrobiłeś. 

 

24 minuty temu, powerade napisał:

troche się zagalopowałem ale nie pomyślałem i usunąłem tego tindera pod presja inpulsu, teraz po przemyśleniu trochę żałuje No ale stało się.  myśle ze mogłem powiedzieć - Ok usune ale ty uporządkuj swoj instagram. No ale stało się .

No i teraz panowie jak z tego Wybrnąć z twarza i z jajami ? Powiedzieć jej wprost na next spotkaniu usunąłem tinder teraz oczekuje abyś ty uporządkowała swoje fotki i instagram  ? 

Nigdy nie licz na to, że to drugie "się domyśli"... Swoje oczekiwania trzeba komunikować wprost.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, powerade napisał:

No i teraz panowie jak z tego Wybrnąć z twarza i z jajami ?

Pytanie zasadnicze czy te jaja w ogóle były?

Ich nie da się przyszyć na stałe. One nadal będą dyndać na dwóch nitkach i byle wiatr (samica) zawieje i je przypadkowo oberwie.

Na to niema lekarstwa...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Miszka napisał:

Zwykle, żeby się dowiedzieć co do zamiarów panny wystarczy zapytać o usunięcie Tindera.

Tutaj Panna naciska na Ciebie. 3 tygodnie temu ona dała się "na wyłączność". Przynajmniej teoretycznie.

 

Niepotrzebnie dałeś się podpuścić. Nigdy, przenigdy nie rób nic "bo tak wypada". Rób tak, bo tak uważasz.

W ten sposób Panna wywarła na Ciebie nacisk i temu naciskowi uległeś. To jest kierunek do "betatyzacji" samca.

 

Naprawdę uważasz, że ona jest tą "na poważnie"? Jeszcze nie doszliście do drugiej bazy. Nic o niej nie wiesz. 

 

A jak byś to widział gdyby to było z drugiej strony? Ty natychmiast po pierwszym spotkaniu kasujesz konto na Tinderze a ona nie i w okolicznościach Twoich pytań i że Ciebie irytuje tak brak deklaracji usłyszałbyś "Ja nie potrzebuję deklaracji i oznajmiania, że jesteśmy w związku".

 

Dla tej Panny IG to jej okno na świat. Tam chwali się swoim życiem. Ciebie jeszcze tam nie ma.

 

Uważasz, że nie zrobiłeś nic pod jej naciskiem? No właśnie zrobiłeś. 

 

Nigdy nie licz na to, że to drugie "się domyśli"... Swoje oczekiwania trzeba komunikować wprost.

 

Ok , tez tak zrobię jutro planujemy się widzieć , także powiem jej ze gdy usunęliśmy tindera, uporządkuj swoj instagram . Przychodzi jeszcze kwestia statusu na fb , jak myślicie jutro powiedzieć jej o tym ze gdy usunęliśmy tindera zmieniamy status na fb . Czy nie poruszać tego tematu ? 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gość ze studniówki to był jej ex, czy jakiś zwykły chłop, z którym była na balu? Masz jakieś info? Jeżeli to drugie, to ja bym to olał kompletnie. Jeżeli to pierwsze, to baczniej bym ją obserwował przez jakiś czas. Na pewno jednak w pierwszych tygodniach znajomości nie kazałbym jej "ogarniać" insta, szczególnie, że największym problemem, który nam przedstawiłeś jest zdjęcie z jakimś typem ze studniówki. Trochę słabe wg. mnie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, balin napisał:

3 spotkanie a ona już ciebie ciśnie i odcina jak to fajnie stwierdzono wyżej od zaplecza. Ja nie bawiłbym się za bardzo w owijanie w bibułe, tylko walił wprost co mi nie pasuje. 

Dlatego jutro planuje powiedzieć , jej ze uporządkuj zdjęcia na instagram , i skoro już usunęliśmy tindera zmienmy status na fb .

1 minutę temu, Lethys napisał:

Ten gość ze studniówki to był jej ex, czy jakiś zwykły chłop, z którym była na balu? Masz jakieś info? Jeżeli to drugie, to ja bym to olał kompletnie. Jeżeli to pierwsze, to baczniej bym ją obserwował przez jakiś czas. Na pewno jednak w pierwszych tygodniach znajomości nie kazałbym jej "ogarniać" insta, szczególnie, że największym problemem, który nam przedstawiłeś jest zdjęcie z jakimś typem ze studniówki. Trochę słabe wg. mnie. 

Nie to nie był jej były , tylko jakiś partner na studniowke , Tez tak myśle , ze narazie oleje ten temat. A jak myślisz ze statusem na fb? Zaproponowac jej zmianę statusu czy czekać az ona to zrobi ? Hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, zychu napisał:

Ty zostałeś bez zaplecza, a ona sobie nabija atencję na insta. Sprytnie to rozegrała. Po kobiecemu.

W jaki sposób te nabijanie atencji na insta ma się odbywać ze zdjęciem z jakimś randomem ze studniówki? Czy mówimy o samym posiadaniu instagrama? 
 

@powerade

Po pierwsze to zjebałeś - nie usuwaniem instagrama. Relacja to dzielenie się refleksjami i tym co myślimy, co nam się nie podoba. Jej nie podobał się fakt posiadania przez Ciebie Tindera (z drugiej strony skoro jest tam 3 tygodnie nieaktywna to skąd wie o tym, że go masz? Komunikowałeś jej czy ma fake konto? Albo Cię stalkuje, albo zakomunikowała jej jakaś koleżanka no chyba, że sam jej powiedziałeś jak zapytała) i to zakomunikowała, Ty przemilczałeś swoje refleksje. Wniosek? Ma luźniejsze podejście od Ciebie. Bo miałeś to w sobie ale zesrałeś zbroje. Dlaczego? Domyślam się, że nie chciałeś wyjść na Drama Queen, który sie czepia i obdziera z męskości

 

Dwa, posortujmy to. To jest jej ex czy jakiś partner ze studniówki? Jeśli partner, czyt. Kolega to teraz zadaj sobie pytanie. W przyszłości dasz jej cenzurę na wrzucanie zdjęć z płcią przeciwną? Jesteś typem zazdrośnika?

 

Teraz w piątek byłem na spotkaniu z laską,  z którą mam w planach LTR. Generalnie na insta ma zdjęcia w relacji, które wskazują, że to może być jej ex. Są to jej fragmenty z życia tylu bal ze studiów czy podróż w jakieś miejsce i jakieś zdjęcie gdzie on tez tam jest. 
 

I szczerze to mam w to wyjebane. Dlaczego? To nie jest moja własność a to wszystko jakieś stare zdjęcia - bez jakiegoś lizania się czy serduszek. To jest jakaś cześć jej życia, poza tym to ona lata za mną, więc absolutnie jakieś takie sytuacje nie oddziaływują na mnie. 
 

 

PS. Zmiana statusu na FB? Ile Ty masz lat? 😬 Nie rób tego absolutnie!

Edytowane przez Zgredek
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, powerade napisał:

Dlatego jutro planuje powiedzieć , jej ze uporządkuj zdjęcia na instagram , i skoro już usunęliśmy tindera zmienmy status na fb .

O Panie, jej radar na słabego mężczyznę wyjebie skalę. Olać temat i obserwować jak postępuje. Żadnych związków na fb a tym bardziej próśb o usuwanie zdjęć. Na chuj na to patrzysz? Jak poprosisz o to, to jaja będziesz szukać w dwunastnicy. To jest dopiero 3 tydzień spotyka ja z laską z Tindera. Ogarnij głowę!

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na luz, jeszcze nie było sexu, 3 randki, a Ty idziesz w jakieś deklaracje, zakomunikujesz jej że ma usunąć zdjęcie z facetem, ona powie że to tylko kolega przecież.... I gówno ugrasz, ona usunęła , Ty usunąłes jest po równo, teraz nie masz argumentów, załóż swojego insta i wrzuć zdjęcie z nią, albo jeszcze lepiej z inną panna 😁. Dodaj ją do znajomych czy jak to się robi.... Ale ogólnie to nie stawiał bym sprawy na ostrzu noża tylko olał

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak tez zrobię pany , oleje narazie temat tego zdjęcia i statusu na fb , będę się spotykał i dążył do ”ukłucia ”  😎

Teraz, Mmario napisał:

Wrzuć na luz, jeszcze nie było sexu, 3 randki, a Ty idziesz w jakieś deklaracje, zakomunikujesz jej że ma usunąć zdjęcie z facetem, ona powie że to tylko kolega przecież.... I gówno ugrasz, ona usunęła , Ty usunąłes jest po równo, teraz nie masz argumentów, załóż swojego insta i wrzuć zdjęcie z nią, albo jeszcze lepiej z inną panna 😁. Dodaj ją do znajomych czy jak to się robi.... Ale ogólnie to nie stawiał bym sprawy na ostrzu noża tylko olał

I tak tez zrobię bracie , sorry ale trochę za mocno mi forum wlazło i za bardzo rozkminiam 😅

7 minut temu, Zgredek napisał:

W jaki sposób te nabijanie atencji na insta ma się odbywać ze zdjęciem z jakimś randomem ze studniówki? Czy mówimy o samym posiadaniu instagrama? 
 

@powerade

Po pierwsze to zjebałeś - nie usuwaniem instagrama. Relacja to dzielenie się refleksjami i tym co myślimy, co nam się nie podoba. Jej nie podobał się fakt posiadania przez Ciebie Tindera (z drugiej strony skoro jest tam 3 tygodnie nieaktywna to skąd wie o tym, że go masz? Komunikowałeś jej czy ma fake konto? Albo Cię stalkuje, albo zakomunikowała jej jakaś koleżanka no chyba, że sam jej powiedziałeś jak zapytała) i to zakomunikowała, Ty przemilczałeś swoje refleksje. Wniosek? Ma luźniejsze podejście od Ciebie. Bo miałeś to w sobie ale zesrałeś zbroje. Dlaczego? Domyślam się, że nie chciałeś wyjść na Drama Queen, który sie czepia i obdziera z męskości

 

Dwa, posortujmy to. To jest jej ex czy jakiś partner ze studniówki? Jeśli partner, czyt. Kolega to teraz zadaj sobie pytanie. W przyszłości dasz jej cenzurę na wrzucanie zdjęć z płcią przeciwną? Jesteś typem zazdrośnika?

 

Teraz w piątek byłem na spotkaniu z laską,  z którą mam w planach LTR. Generalnie na insta ma zdjęcia w relacji, które wskazują, że to może być jej ex. Są to jej fragmenty z życia tylu bal ze studiów czy podróż w jakieś miejsce i jakieś zdjęcie gdzie on tez tam jest. 
 

I szczerze to mam w to wyjebane. Dlaczego? To nie jest moja własność a to wszystko jakieś stare zdjęcia - bez jakiegoś lizania się czy serduszek. To jest jakaś cześć jej życia, poza tym to ona lata za mną, więc absolutnie jakieś takie sytuacje nie oddziaływują na mnie. 
 

 

PS. Zmiana statusu na FB? Ile Ty masz lat? 😬 Nie rób tego absolutnie!

To nie jest jej ex , a partner ze studniówki , także tez przemysłem teraz to i oleje temat. Tak jak kolega napisał jest po równo ona usunęła tindera ja tez i jest git 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz nad nią na poważnie to długa droga przed Tobą, skoro przeszkadza Ci zdjęcie z jakimś gościem ze studniówki j chcesz statusu na FB.

 

Dla mnie to aż krzyk chęci zaznaczenia terenu i pokazania światu, że się razem spotykacie.

 

Pytanie z czego to wynika? Chcesz się nią pochwalić, czy boisz się o swoją pozycję, że puści się Twojej gałęzi i przeskoczy na drugą?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zgredek napisał:

Jeśli myślisz nad nią na poważnie to długa droga przed Tobą, skoro przeszkadza Ci zdjęcie z jakimś gościem ze studniówki j chcesz statusu na FB.

 

Dla mnie to aż krzyk chęci zaznaczenia terenu i pokazania światu, że się razem spotykacie.

 

Pytanie z czego to wynika? Chcesz się nią pochwalić, czy boisz się o swoją pozycję, że puści się Twojej gałęzi i przeskoczy na drugą?

Jest fajna dziewczyna i po 3 latach dymania pustych lasek , chce poprostu już LTR w myśle ze się do tego nadaje , ale to się dopiero okaże, tak jak mówicie ochłonę i będę obserwowal

 Dzięki bracia za rady !!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zamoczyles a już snujesz plany co do wspolnej przyszlosci. Słabo bracie, słabo. Jeszcze kwiaty kup i idz zapytac czy bedzie z toba chodzic. Facet ma być ze związku zadowolony (z kobiety), a kobieta jego dodatkiem do życia (one to chcą czuć inaczej zaszufladkuja ze slaby jestes bo szczescie uzalezniasz od kobiety). Ile masz lat? Jezeli mlody jestes to musisz sie przejechac, zeby to zrozumiec.

 

Nie widze problemu zeby jej powiedziec, ze x lub y ci nie pasuje. Ale to nie moze wyjsc z twojej slabosci tylko musisz tym rzucic jak niegrzeczny chlopiec. Zdjecie z fagasem? Rzucasz jej, ze ma je usunac jezeli macie byc razem bo nie lubisz sie dzielic i zmieniasz temat. Za x dni patrzysz czy polecenie zostalo wykonanie, a jezeli nie to je egzekwujesz.

 

Zasada jest prosta. Obserwujesz zachowanie pani i opierdalasz, a nie się prosisz. Gdy bedziesz prosil to za niedlugo bedziesz tworzyl temat w swiezakowni.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baca1980 napisał:

 

A jakie to ma k.urwa znaczenie? Przecież to nie pierwsza i nie ostatnia kobieta w Twoim życiu :). Najlepiej skasować to badziewie ew. zrobić czystkę na profilu i używać tylko w celach roboczych.

To jest bardzo mądre. Tak samo atencjonowanie się zdjęciami, zwłaszcza na początku. Chwalenie się zdobyczą a później usuwanie tego trzy tygodnie później bo się okazało, że to jednak nie ta jest dla mnie zawsze mega zabawne. Trzeba do tego wszystkiego dystansu i zdrowego rozsądku. LTR to gra w szachy a nie warcaby 😀
 

 

@antyrefleks

Wydaje mi się, że chłop jeszcze jest słaby w LTR i to nie będzie jego ostatnia relacja - niech na niej zdobywa cenne doświadczenia. Kiedyś je trzeba zdobyć a najlepiej uczyć się na sobie i poprzednich związkach.

Edytowane przez Zgredek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. To nie można ponownie zainstalować, czy co? xD Poza tym kurwa usunięcie tindera i tak wyjdzie ci na dobre człowieku xD Symbolika w związkach moim zdaniem ma spore znaczenie dla budowania powiedzmy wspólnej historii, a przez to lojalności. Ja bym na twoim miejscu nie wysuwał żądań, ale po prostu zapytał i jeżeli zadeklarowany związek to już rozmawiaj i dyskutuj bez strachu, zabieraj się do roboty, całuj i traktuj jako "własność", typu eskalacja seksualna i tak dalej. Wystarczy zapytać, co to za koleś po prostu i patrzeć na reakcję. Nie fiksuj się na takim gównie. Po prostu zapytaj, a uzyskasz odpowiedź. I nie żyj kurwa mediami społecznościowymi, tylko rzeczywistością xD Jak zrobiłeś coś szczerze, pod wpływem impulsu to nie panikuj. Temat i tak się może spierdolić na 100 różnych sposobów, ale nie umniejszaj sobie przez jakieś bzdury, bo to bzdura. Po prostu nie daj sobie wejść na głowę, nie fiksuj się i nie przywiązuj tak wielkiej wagi dla własnego dobra.

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Nie rozumiem. To nie można ponownie zainstalować, czy co? xD Poza tym kurwa usunięcie tindera i tak wyjdzie ci na dobre człowieku xD Symbolika w związkach moim zdaniem ma spore znaczenie dla budowania powiedzmy wspólnej historii, a przez to lojalności. Ja bym na twoim miejscu nie wysuwał żądań, ale po prostu zapytał i jeżeli zadeklarowany związek to już rozmawiaj i dyskutuj bez strachu, zabieraj się do roboty, całuj i traktuj jako "własność", typu eskalacja seksualna i tak dalej. Wystarczy zapytać, co to za koleś po prostu i patrzeć na reakcję. Nie fiksuj się na takim gównie. Po prostu zapytaj, a uzyskasz odpowiedź. I nie żyj kurwa mediami społecznościowymi, tylko rzeczywistością xD Jak zrobiłeś coś szczerze, pod wpływem impulsu to nie panikuj. Temat i tak się może spierdolić na 100 różnych sposobów, ale nie umniejszaj sobie przez jakieś bzdury, bo to bzdura. Po prostu nie daj sobie wejść na głowę, nie fiksuj się i nie przywiązuj tak wielkiej wagi dla własnego dobra.

Super napisane bracie , ( fakt masz racje trochę za mocno wlaZlo mi forum i za dużo rozkminiam 😃) dzięki za takie cenne rady i wesołych świat !!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, powerade napisał:

 

No i teraz panowie jak z tego Wybrnąć z twarza i z jajami ? Powiedzieć jej wprost na next spotkaniu usunąłem tinder teraz oczekuje abyś ty uporządkowała swoje fotki i instagram  ? 
czy zostawić już temat lecieć dalej jak jest fajnie i olać to licząc ze sama się domyśli ? 
z góry dziękuje za odpowiedzi 

i wesołych świat wszystkim !!!!

A czego Ty własciwie chcesz od tej znajomości? Bo jeśli chcesz relacji, związku to nigdy sie nie "zostawia tematu i nie leci dalej". Od razu należy to zakomunikować, że nie życzysz sobie żeby ona odpierdalała lewiznę. Spokojnie i stanowczo. Jak nie skuma - adieu ! Ale nie bój się skuma, skuma . One wszystkie dobrze wiedzą o co chodzi. Musisz postawić sprawę jasno. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, powerade napisał:

( nie czuje konkurencji bo to jakiś pedałek , ale sam fakt) 

Rozumiem, ale pogarda dla innych samców, zwłaszcza którego się nie zna - mnie osobiście uderzyła i ukłuła. Żeby tak kolejny gach na Ciebie Bracie nie powiedział :D 

Też byłem w okresie studniówkowym "pedałkiem" i wiem że mnie to bolało, bo chciałem być mężczyzną, a nie wiedziałem jak.

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, powerade napisał:

Ok tak tez zrobię pany , oleje narazie temat tego zdjęcia i statusu na fb , będę się spotykał i dążył do ”ukłucia ”  😎

I tak tez zrobię bracie , sorry ale trochę za mocno mi forum wlazło i za bardzo rozkminiam 😅

To nie jest jej ex , a partner ze studniówki , także tez przemysłem teraz to i oleje temat. Tak jak kolega napisał jest po równo ona usunęła tindera ja tez i jest git 

Forum Ci za mocno wlazło? To po chuj pytasz?

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi jakby forum nie "wlazło" za mocno, to bym był tak wyruchany teraz, że aż miło xD

Także dobrze, że rozkminiasz, ale uważaj żeby nie rozkminiać głupot zbyt długo, bo mi się tak zrobiło swego czasu, że analizowałem byle pierdołę, a i tak jak ma być tak będzie, bo nie możesz wiecznie nie popełniać "błędów" w prowadzeniu związku,

Edytowane przez Carl93m
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.