Skocz do zawartości

Wspólne usunięcie tindera, ale co dalej?


Rekomendowane odpowiedzi

On 4/17/2022 at 9:24 AM, powerade said:

Tak jak kolega napisał jest po równo ona usunęła tindera ja tez i jest git 

Wiesz, co to za poświęcenie gdy witaminka usuwa Tindera?! Skoro usunęła Tindera, to naprawdę znaczy że kocha. Teraz to już tylko ślub. 

 

Moja Ola jescze nie usunęła Tindera, mimo że jesteśmy razem już 4 miesiące i 19 dni. Chyba za mało się staram. 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, icman napisał:

No i git, napisałeś co myślisz i tyle.

Nie ma co rozkminiać. 

 

I tak będzie Twoja wina 😁.

To już wiem , myśle ze w tej kwestii

zachowałem się stanowczo i Ok. Tylko teraz jest dwa dni cisza bez żadnego ”dobranoc ”bez ”dzień dobry " jak to bywało codzień, i teraz pytanie czy inicjować kontakt czy czekać na jej kontakt? Szczerze nie czułbym się z tym dobrze jakbym sam zainicjował kontakt teraz ja, bo myśle ze jest to jakiś shit test , lub za bardzo przewrażliwiony już jestem . Hmmmm 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, powerade napisał:

bo musi wiedzieć ze jestem na ta sytuacje zły

Miej wyjebane, a nie bądź zły. Ciesz się wyjazdem, baw się dobrze. Niech ten wyjazd będzie zajebisty. 

Nie masz kontroli, ty spełniasz jej oczekiwania  (usunąłeś tindera), ona nie potrafi spełnić twoich oczekiwań  (wyjazd). Twoja podświadomość juz daje Ci znaki, że coś tu nie jest jak powinno. Nie oczekuj od niej jeśli tych oczekiwań nie spełnia, po co masz się wkurwiać. Nie spełniaj jej oczekiwań skoro ona nie spełnia twoich oczekiwań.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, powerade napisał:

Tylko teraz jest dwa dni cisza bez żadnego ”dobranoc ”bez ”dzień dobry " jak to bywało codzień, i teraz pytanie czy inicjować kontakt czy czekać na jej kontakt? Szczerze nie czułbym się z tym dobrze jakbym sam zainicjował kontakt teraz ja, bo myśle ze jest to jakiś shit test , lub za bardzo przewrażliwiony już jestem . Hmmmm 🤔

Pewnie chciałbyś wyjaśnić tę ciszę i nie wyjść na słabiaka we własnych oczach. 😁

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta myli prawo z lewo, może jej się pomyliło 6 z 9 i odpisała o 19.

Jeszcze raz, na chooj drążyć temat, było minęło.

 

Następnym razem, gdy nie odpisze na czas uznaj, że nie jedzie. Bądź osobą decyzyjną.

 

Teraz jako osoba decyzyjna zainicjuj kontakt, a nie będziesz się zamartwiał tygodniami.

"Szkoda, że nie mogłas jechać, świetnie się bawiłem z kumpelą (bawiliśmy z kumplem) choć na kawę pogadamy"

 

Nie odpisze to szukasz następnej.

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LionGrrr napisał:

Miej wyjebane, a nie bądź zły. Ciesz się wyjazdem, baw się dobrze. Niech ten wyjazd będzie zajebisty. 

Nie masz kontroli, ty spełniasz jej oczekiwania  (usunąłeś tindera), ona nie potrafi spełnić twoich oczekiwań  (wyjazd). Twoja podświadomość juz daje Ci znaki, że coś tu nie jest jak powinno. Nie oczekuj od niej jeśli tych oczekiwań nie spełnia, po co masz się wkurwiać. Nie spełniaj jej oczekiwań skoro ona nie spełnia twoich oczekiwań.

Tez , tak myśle dlatego narazie nie mam zamiaru się do niej odezwać. Bo ani ja nic takiego nie odjebalem pisząc jej ze mi się to nie podoba , ani ona ze odpisala

mi później. Dlatego czekam az sama zainicjuje kontakt i nie będę już poruszał tego tematu , No chyba ze nie odezwie się już , to znaczy ze wyjebane ego. 

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Kobieta myli prawo z lewo, może jej się pomyliło 6 z 9 i odpisała o 19.

Jeszcze raz, na chooj drążyć temat, było minęło.

 

Następnym razem, gdy nie odpisze na czas uznaj, że nie jedzie. Bądź osobą decyzyjną.

 

Teraz jako osoba decyzyjna zainicjuj kontakt, a nie będziesz się zamartwiał tygodniami.

"Szkoda, że nie mogłas jechać, świetnie się bawiłem z kumpelą (bawiliśmy z kumplem) choć na kawę pogadamy"

 

Nie odpisze to szukasz następnej.

 

 

 

Intuicja mi podpowiada abym się nie odezwał 😎 , a tak serio poczekam na to az ona się odezwie , bo jeżeli się nie odezwie po takiej blachej sprawie  to znaczy ze i tak słabo jej zależało. I cytując pudziana ” to i tak by nic nie dało , nie dało by to nic ” 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, icman napisał:

Pewnie chciałbyś wyjaśnić tę ciszę i nie wyjść na słabiaka we własnych oczach. 😁

 

 

 

 

No tak bracie natury nie oszukasz , jak odezwę się pierwszy wygrała 😎

Teraz, LionGrrr napisał:

Nie rozkminiaj, po powrocie zdecydujesz, teraz się baw dobrze na wyjeździe. Na luzie podejdź do tego.

Ja już jestem, w domu , chociaz my i tak mieszkamy 90

km od siebie nie w tym samym mieście. Ale szczerze nie widzi mi się abym to ja się do niej pierwszy odezwał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, powerade napisał:

Ja już jestem, w domu , chociaz my i tak mieszkamy 90

km od siebie nie w tym samym mieście.

 

 Szkoda mitrężyć wachy i czasu. Związki na odległość są fajne tylko w głupich lekturach :).

Edytowane przez Baca1980
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie @powerade masz 32 lata, umawiasz się z maturzystką...nie oczekuj może od niej, że będzie się zachowywać i myśleć jak Ty, dojrzały mężczyzna.

Może rodzice jej nie puścili,bo ma się uczyć do matury, a Ty jeszcze strzelasz focha XD

Nie wiem, jaka jest, ale mam w rodzinie licealistki i w tym wieku rodzice mają dużo do powiedzenia 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lupus napisał:

Bracie @powerade masz 32 lata, umawiasz się z maturzystką...nie oczekuj może od niej, że będzie się zachowywać i myśleć jak Ty, dojrzały mężczyzna.

Może rodzice jej nie puścili,bo ma się uczyć do matury, a Ty jeszcze strzelasz focha XD

Nie wiem, jaka jest, ale mam w rodzinie licealistki i w tym wieku rodzice mają dużo do powiedzenia 

Uważam ze na początku jest dobrze postawić granice , bo ja w tym wieku już wiem czego od życia oczekuje i co mnie wkurwia a co nie i nie będę tego ukrywał , dlatego moim zdaniem  powinna zrozumieć ze się wkurwiłem i sama to wyprostować i zainicjować kontakt w przeciwnym razie gdy ja teraz pierwszy się odezwę , dalej będzie odwalać akcje które mnie wkurwiają. 
Chociaż moim zdaniem są dwa scenariusze dlaczego ma wyjebane i się nie odzywa 

1. Albo jej nie zależy 

2. Albo testuje 

 dlatego w jednym i drugim przypadku uważam że lepiej dla mnie jak to ja sie nie odezwę pierwszy.  Zgodzisz sie ze mna bracie @Lupus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie ze masz 32 lata, a ona 18 🙂 Jakbyście byli ze sobą blisko fizycznie to Mistrzostwo świata. Odezwij się ale jak już będzie po maturze. Ważą się jej losy. Ale fajnie, że z takiego "głupiego" tematu dałeś braciom kopa zeby szukali maturzystek a nie 40 + dwa bombelka. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fury King napisał:

Ale fajnie ze masz 32 lata, a ona 18 🙂 Jakbyście byli ze sobą blisko fizycznie to Mistrzostwo świata. Odezwij się ale jak już będzie po maturze. Ważą się jej losy. Ale fajnie, że z takiego "głupiego" tematu dałeś braciom kopa zeby szukali maturzystek a nie 40 + dwa bombelka. 

@Fury King jak to mówią - ” jak kochać to dziewczę młode … ” 😅

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, powerade napisał:

 

dlatego w jednym i drugim przypadku uważam że lepiej dla mnie jak to ja sie nie odezwę pierwszy.  Zgodzisz sie ze mna bracie @Lupus

Bracie, ciche dni nie są moim sposobem na komunikowanie, że coś mi się nie podoba.

 

Albo jest mi ok, mówię ewentualnie, jak coś widzę i nie zastanawiam się kilka dni, kto ma się pierwszy odezwać albo jak ktoś ładnie napisal- pozwalam innym być sobą z daleka ode mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lupus napisał:

Bracie, ciche dni nie są moim sposobem na komunikowanie, że coś mi się nie podoba.

 

Albo jest mi ok, mówię ewentualnie, jak coś widzę i nie zastanawiam się kilka dni, kto ma się pierwszy odezwać albo jak ktoś ładnie napisal- pozwalam innym być sobą z daleka ode mnie.

 

Chyba mnie przekonałeś , zadswonie dziś wieczorem i na luźno porozmawiam co słychać i jak minął weeekend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, powerade napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Mieliśmy plany jechać w majówkę na kajaki , jak myślicie czy to tego cZasu nie odzywać się i np zadzwonić w czwartek zaprosić ją na te kajaki i nie poruszać wogole tego tematu  ? 

Dla mnie laska trochę "zjebała" i powinna się pierwsza odezwać jak jej zależy, ale wątpię, że się odezwie, one są pozbawione kultury + hipergamiczne wysokie mniemanie o sobie powoduje, że czuje się lepsza w tym "związku"/ "znajomości".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kamil9612 napisał:

Dla mnie laska trochę "zjebała" i powinna się pierwsza odezwać jak jej zależy, ale wątpię, że się odezwie, one są pozbawione kultury + hipergamiczne wysokie mniemanie o sobie powoduje, że czuje się lepsza w tym "związku"/ "znajomości".

 

Tez tak myśle , ale coś widzę ze nie ma zamiaru się odezwać . Odezwę się dziś , bo tez nie chce aby na początku znajomosci pomyślała ze jestem jakimś tyranem 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, powerade napisał:

Tez tak myśle , ale coś widzę ze nie ma zamiaru się odezwać . Odezwę się dziś , bo tez nie chce aby na początku znajomosci pomyślała ze jestem jakimś tyranem 😀

Ona nie szanuje Twojego czasu, a Ty się martwisz, co ona o Tobie mysli, wtf ?

Nie polecam się martwić co myszka o Tobie myśli, ważne są emocje- złe i dobre, one lubią rollercoster :D 

Mniej myślenia, więcej dzialania.

Na majówce musisz ją zaliczyć, bo inaczej uzna Cię za leszcza.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kamil9612 napisał:

Ona nie szanuje Twojego czasu, a Ty się martwisz, co ona o Tobie mysli, wtf ?

Nie polecam się martwić co myszka o Tobie myśli, ważne są emocje- złe i dobre, one lubią rollercoster :D 

Mniej myślenia, więcej dzialania.

Na majówce musisz ją zaliczyć, bo inaczej uzna Cię za leszcza.

Postaram się tylko z tego co się orientuje jest dziewica 😎 a co do dzisiejszego telefonu jak myślisz zadzwonić powiedzieć ze szkoda ze nie mogłaś jechać ze mna do wwa  i poruszyć ten temat , czy nic nie mówić i spytać się jak minął weekend itp  , czy.m nie dzwonić dziś tylko zadzwonić dopiero w środę ? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, powerade napisał:

Postaram się tylko z tego co się orientuje jest dziewica 😎

ile ma lat ?

 

3 minuty temu, powerade napisał:

a co do dzisiejszego telefonu jak myślisz zadzwonić powiedzieć ze szkoda ze nie mogłaś jechać ze mna do wwa  i poruszyć ten temat , czy nic nie mówić i spytać się jak minął weekend itp

napisz, że dobrze się bawiłeś w wwie, poznałeś brunetkę i miło spędziłeś czas, dodaj, że szkoda że musiałeś ja sobie zastąpić kimś innym. Potem spytaj o jej weekend :D 

5 minut temu, powerade napisał:

czy.m nie dzwonić dziś tylko zadzwonić dopiero w środę ? 🤔

w srode za pozno, moze jutro we wtorek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten dalej rozkminia, jak krew w piach. Wyjazd zająły Ci rozkminy o tzipce, żyjesz nią, a nie Sobą. Dlatego powtarzam i będę powtarzał Kochaj Siebie, bo tak to można dostać małpiego rozumu gdy masz obsesję na punkcie jakiejś typiary. Masz 32 lat, mniej ode mnie, a czuje jakbym pisał z nastolatkiem, któremu popęd przysłonił zdrowy rozsądek. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.