Skocz do zawartości

Dlaczego p00lki kochają ciapatych, murzynów itd?


bassfreak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam braci

 

 

Niech ktoś wytłumaczy mi ten fenomen bo nie potrafię tego zrozumieć, serio ilość par gdzie gościu jest turasem/murzynem itd jest dość spora. I te chłopy nie są wcale jacyś super atrakcyjni wręcz są dość przeciętni jak na swój kolor i pochodzenie a czasem nawet mało ciekawi.

 

Nie chce mi się wierzyć że chodzi o rozmiar w spodniach bo jednak morda i wzrost czy postura tutaj przodują.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat na forum już wałkowany, ale po co szukać, sprawdzać, dociekać?

 

Rozmiar rozmiarem, ale przede wszystkim chodzi o tzw. przeze mnie element egzotyki. Dużo lepsze wrażenie na koleżankach można zrobić pokazując się z obcokrajowcem niż z rodzimym.

 

Element egzotyki z mniemaniu naszych witaminek wprowadza również pewnego rodzaju ekstrawagancję, jak to jest z innym niż Polak, przeżyłam ekstytację z obcokrajowcem. Ponadto taki jegomość może być kojarzony z dostępem i możliwością lepszego standardu życia.

 

Z tego co kojarzę aktualnie jesteś z Ukrainką i nie wierzę, że nie kierowałeś się chciażby trochę powyższym przy jej urabianiu. Ja sam mam na rozkładzie nie-polki i to samo swego czasu kierowało mną, także wiem o czym piszę.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Krugerrand napisał:

Rozmiar rozmiarem, ale przede wszystkim chodzi o tzw. przeze mnie element egzotyki.

 

Ja widzę jeszcze jedno -> miksowanie genów w procesie doboru naturalnego.

 

"Egzotyka" = uniknięcie ryzyka chowu wsobnego. Potomstwo z takiej mieszanki będzie POTENCJALNIE zdrowsze, niż z "lokalnego nasienia". Lokalne = być może nieodlegle spokrewnione. Pamiętajmy, że przez tysiąclecia ludzie byli zdecydowanie mniej mobilni, niż obecnie, więc często "miksowali się" w swoim bliskim kręgu. Natura wykształciła więc mechanizmy poszukujące partnera INNEGO niż najbliższe otoczenie.

 

Psychicznie też możnaby to sprowadzić do prostego "obcy -> nieznany -> "trochę strach, bo nie wiadomo, co może zrobić" -> skoro się boję (czuję respekt) = silny samiec -> ruchałabym.

Kiedyś była to "mięta" do faceta z wioski obok, teraz - z racji, że świat się skurczył - do bardziej odległych rejonów.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej pobieżnej obserwacji rzeczywistości, kluby miasto i tak dalej widzę to tak:

 

- laski z niskim poczuciem własnej wartości i/lub brzydkie kleją się do erasmusów jak pojebane. Wiecie te dziewczyny które czuły się niewidzialne, czuły się gorsze i tak dalej. Atencja od kolorowych bardzo boostuje im ego.

- laski które mają wysokie poczucie własnej wartości są albo z przystojnymi polakami albo erasmusami. widziałem jak odrzucają i polaków i kolorowych.

 

Dlatego kategorycznie unikałbym kobiet z niskim poczuciem wartości. To może przybierać skrajne formy albo szara myszka albo właśnie zimna suka.

Edytowane przez NoHope
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czterdzieści lat temu, fabryka Fiat, Bielsko-Biała.

 

Wystarczyło aby Pan Italiano się pojawił. Gdy podjechał samochodem, to majtki już były ściągnięte, powiewały na lusterku.

Niekoniecznie był kolorowy... ale nie był szary, naburmuszony.

 

Pachniał. I .. był inny. Proste.

 

1 godzinę temu, Krugerrand napisał:

Temat na forum już wałkowany, ale po co szukać, sprawdzać, dociekać?

 

Dokładnie :)  

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla P0lek ciapaty czy murzyn jest lepszym wyborem niż Polak bo to egzotyka, do tego propaganda zrobiła swoje wmawiając kobietom, że to modne. 

Brachu byłem świadkiem nie raz co kobiety są w stanie zrobić dla obcokrajowca. 

Nigdy nie widziałem by tak dla Polaka się poniżały czy upadlały. 

P0lki widząc ich dostają małpiego rozumu, chciałby się pochwalić takim przed rodzina, znajomymi, społeczeństwem. 

Później chodzą dumne jak pawie. 

Obcokrajowcy np. z zachodniej Europy czy Ameryki mogą dać p0lkom lepsze życie a u kobiet aspekt bytu i bezpieczeństwa jest najważniejszy. 

Kolejna sprawa to to, że oni mają przysłowiowe jaja i są męscy, odważni, silni fizycznie i psychicznie czego niestety brakuje mężczyznom w cywilizacji zachodniej. 

Nie ma co się obrażać, denerwować z tego powodu ba sam możesz sobie ogarnąć kobietę z innego kraju i jak dobrze pamiętam miałeś Ukrainkę? 

Teraz ich sporo w Polsce do tego z innych rejonów świata. 

Zawsze też możesz wyjechać na wschód, do Azji, Ameryki południowej, Afryki Północnej gdzie jeszcze względnie kobiety są socjalizowane i wychowywane w odpowiedni sposób gdzie uczy się je, że mężczyzna to głowa rodziny i trzeba go szanować. 

Możliwości masz wiele nie ograniczaj się do P0lek bo to towar wybrakowany, nie warty uwagi. 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Kiedyś była to "mięta" do faceta z wioski obok, teraz - z racji, że świat się skurczył - do bardziej odległych rejonów.

Przypomniało mi się, jak od nas dziewczyny były oschłe dla chłopaków, ale dla tych z miejscowości ościennych były bardzo "otwarte" i "gościnne". Już 15 lat temu jak byłem młody, wraz z innymi kolegami to zauważyliśmy. 

 

Ja wkleję klasyka, brakło mi lajków na dziś, ale Bracia wyżej dobrze prawią:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Krugerrand napisał:

Z tego co kojarzę aktualnie jesteś z Ukrainką i nie wierzę, że nie kierowałeś się chciażby trochę powyższym przy jej urabianiu. Ja sam mam na rozkładzie nie-polki i to samo swego czasu kierowało mną, także wiem o czym piszę.

Szczerze w momencie kiedy ją poznałem a był oto jakiś czas temu jakoś nie patrzyłem pod tym względem bo jeszcze u mnie działał matrix, ale teraz wiem że była do mądra decyzja xd

Ukrainki w dużym stopniu są ładne wiadomo że są też te mniej urodziwe ale ciapatych i murzynów jest mało dobrze wyglądających.

 

Nie wiem jak wygląda stosunek zjebanych kobiet do zjebanych facetów w PL ale raczej kobiet zjebanych jest więcej i dlatego faceci w PL wolą kobiety zza granicy.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P0lki kochają tylko siebie, zawsze chodzi o podziw i zazdrość u innych kobiet, a że programowanie społeczne w naszym przepięknym inaczej kraju jest takie, że czarni i beżowi z różnych powodów stanowią atrakcję więc p0lki uganiają się za nimi, natomiast miły, nieśmiały, ulany i kluchowaty polaczek-cebulaczek stanowi dla p0lki raczej balast i gdyby nie jego wrodzona służalczość, kasa itp historie to przeciętna zjebana jUlka nawet by puściła bąka na widok takiego kolesia.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnej znajomej w związku z arabem czy murzynem. Kuzynka wyszła za obywatela Liechtensteinu. 

Znajoma kręciła z Holendrem. Inna wyszła za Portugalczyka. Ale generalnie Polki z Polakami bo to najbardziej praktyczne. 

Oczywiście są onsy i erazmusy. Ale wtedy. Jak zarywa do Ciebie Polka i Japonka to którą wybierzesz? 

Polki nie lecą na obywateli bliskiego wschodu. One lecą na Hiszpanów czy Włochów. Znajomy Włoch kosi je jak zboże. To że taki marokańczyk się wyglądem może niewiele różnić to inna sprawa. Ona sobie i tak może uroić że jest Hiszpanem. Jak wzięty za Hiszpana znajomy Turek powiedział że jest z Ankary to tuląca się do niego dziewczyna odskoczyła jak oparzona. 

 

 

Prawidłowe pytanie jednak brzmi czemu miałyby woleć Polaka a konkretniej Was. 

Czy jesteście zadbani? 

Czy nie cechuje was bufonada? 

Czy nie jesteście nieogarami życiowymi? 

Czy nie jesteście introwertykami z niską samooceną? 

Czy nie jesteście toksykami? 

Czy w ogóle próbujecie? 

Czy próbujecie poza netem? 

Czy macie jakieś wymagania poza wyglądem? 

Czy stosujecie odpowiednią taktykę do odpowiedniej osoby?

Czy macie jakieś aspiracje i dążenia? 

Czy jesteście w stanie zaimponować? 

Czy potraficie być wsparciem? 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

 

Ja widzę jeszcze jedno -> miksowanie genów w procesie doboru naturalnego.

 

"Egzotyka" = uniknięcie ryzyka chowu wsobnego. Potomstwo z takiej mieszanki będzie POTENCJALNIE zdrowsze, niż z "lokalnego nasienia".

Kierunek rozumowania jest słuszny, ale nie jest tak, że im większa "odległość genowa", tym lepiej. Zbyt blisko źle, zbyt daleko też źle, po prostu istnieje pewien całkowicie wystarczający zakres, ktory gwarantuje udane potomstwo. Potomstwo białej z czarnym wcale nie będzie zdrowe, wręcz przeciwnie, są dokładne badania amerykańskie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzam się pochylać nad tym czemu bo mnie to gówno obchodzi.

 

Proponuję zamiast tego prosty ciąg logiczny:

 

Czy p0lka nadaje się do założenia rodziny? Nie.

Dlaczego? Ponieważ jest to jej 100% świadomy wybór a nie zdarzenie losowe typu choroba/wypadek.

Czy w takim razie ma dla mnie jakąś wartość ? NIE.

A jak jest bezwartościowa to niech ją wali kto chce.

Dziękuję.

 

No i jeszcze chciałem zwrócić uwagę na drugą rzecz świadczącą o zdecydowanej niższości p0lek w porównaniu z innymi kobietami.

 

Jest wiele ras człowieka na świecie ale zauważyliście, że nasze myszki garną przede wszystkim do najbardziej kryminogennej patologii ? Bo nie oszukujmy się przestępczość u hebanowych jest najwyższa i to ich siedzi najwięcej w kryminale na zachodzie.

 

I trzecia sprawa uroda/sprawność tych ciapaków i murzynów kilka faktów, które leczą mnie z jakichkolwiek kompleksów :

 

-Są wychudzeni.

-Są leniwi i lewi a także jako mniej inteligentni mają ogromne skłonności do lewoskrzydłowych idei.

-Wyraaaaaaaźnie niższe IQ (to odnośnie ostatniego tematu gdzie ktoś pytał kobiety czy je podnieca inteligencja....)

-Są zdecydowanie niższego wzrostu typowy ciapak to 170cm (odnośnie osławionego 185 wymaganego na portalach randkowych)

-To pizdy. Dużo kłapią mordą, napierdalać się nikt nie chce.

-Bajkopisarze (baby to kochają, zostawać sameą z brzuchem ciążowym już trochę mniej).

 

99,99% z nich nie wygląda jak duży umięsniony murzyn z blacked a już mówiąc wprost jestem od zdecydowanej większości z nich dużo przystojniejszy (w ogóle to forum mi uświadomiło, że jak na polskie realia jestem całkiem przystojny wcześniej dzięki mamusi poczucie wartości wbite nisko wiadomo).

 

Serio widząc za jakimi słabymi pod każdym względem (wyglądu, finansów, sprawności fizycznej i intelektualnej) gośćmi p0leczka leci jak pies na wsi za autem jeszcze bardziej przechodzi mi faza na nasze rodaczki. One wariują nawet jak typ jest z urody 3-4/10 ale skóra i korzenie ciapate.

 

Powodzenia ale beze mnie na pokładzie.

 

4 godziny temu, Montella26 napisał:

Ostatnio widzialem w supermarkecie polke z murzynem. On w wymiętej koszulce polo, która miała z 10 lat. Naciągnięty dekolt, poszarpana. Ryj nie wyjściowy, zarosniete włosy i wąs. Ona całkiem ok blondynka. W tym momencie zwątpienilem.

 

O tym dokładnie mówię.

 

Też widywałem je z takimi lujami, że całkowicie mi przeszła faza na nie. Mogę je tylko wyśmiać jak będą mi coś gadać o wymaganiach.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, $Szarak$ napisał:

Jak pojedzie biały człowiek do Azji albo Afryki to będzie miał tam większe branie, niż tutaj arab czy murzyn.

Zależy jeszcze gdzie w Azji. Biedne kraje - Indonezja, Filipiny, nawet Tajlandia to tak ale jako bankomat/wiza. Dla cywilizowanych krajów Azjatyckich to Polak jest jak Rusek, żadnego fejmu wśród koleżanek, trochę nawet żenada no chyba, że jesteś przekozak (ale wtedy kosisz wszędzie). W Azji najlepiej być Francuzem, Włochem, Hiszpanem, Amerykaninem lub Anglikiem bo to są kraje, które oni fetyszyzują i idealizują.

 

Ogólnie zgadzam się z tezą, że Polki ciągnie do wszelkiego rodzaju patologii ale też jest kwestia ciekawości. Jedna moja znajoma mi wprost mówiła, że chciałaby spróbować z murzynem, z ciekawości. Poza ciekawością i fejmem wśród koleżanek to myślę jednak, że obcokrajowcy po prostu są atrakcyjniejsi jako mężczyźni. Śniada skóra, ciemne oczy, futro na klacie i ogólnie gęsty zarost + pewność siebie, władczość, itp. Są cechy, które po prostu podobają się kobietom i to wystarczy by taką uwieść a Polki po prostu nie mają nad sobą żadnej kontroli, obchodzi je tylko tu i teraz więc w to idą.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shark Ale to nie chodzi o samą narodowość tylko rasę. 

A to, że są atrakcyjniesi to też nie do końca prawda. Bo to działa w dwie strony. 

 

Problem jest tylko też taki, że rasa biała już nie uchodzi za taką silna, jak kiedyś. Teraz nas kolonizują araby i murzyni. 

 

Na innych kontynentach postrzegani jesteśmy, jako słabi. 

Zajmujemy się jakimiś głupimi lewicowymi rzeczami. Nie potrafimy uderzyć pięścią w stół - szczególnie Europa. Teraz to pluć każdy może na nią a ona i tak nie odpowie - tak jest postrzegana na świecie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, $Szarak$ napisał:

Teraz nas kolonizują araby i murzyni. 

Kwestia dobrobytu.

 

3 minuty temu, $Szarak$ napisał:

Ale to nie chodzi o samą narodowość tylko rasę. 

A to, że są atrakcyjniesi to też nie do końca prawda. Bo to działa w dwie strony. 

 

A Facial Attractiveness Account of Gender Asymmetries in Interracial Marriage

Patterns-of-perceived-attractiveness-rat

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było i było powiedziane wyżej jak było np za czasów produkcji Fiata.

Nie było smartfonów i netu więc nie ma mowy o medialnej propagandzie, a Polki szły za obcymi rzędami, jak Ruscy na paradzie 9 maja.

Proponuję posłuchać starych klasyków:

"ty miałaś cztery złote, on proponował hotel i nie musiałaś zameldować się".

Każdy ciemny czy czarny student, co go tata kacyk albo ZSRR tu przysłał brał co chciał i tubylec nie miał szans.

To zapach egzotyki a z tym emocji, zgadzam się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BumTrarara Przecież pisałem dalej tam, że już nie uchodzimy za taką silną rasę, jak kiedyś. Teraz murzyn w Wielkiej Brytanii czy USA ma większe prawa, niż człowiek biały. 

 

Gdy rasa biała jeszcze silna to murzyn był chyba na samym końcu hierarchii - no szczególnie jeśli chodzi o USA i UK.  I tak było przez wiele wieków. 

 

Taki sam murzyn był i 200 lat temu - i wiadomo, jak był postrzegany. 

 

A czemu, ja się w ogóle dziwię skoro nawet dużo osób stąd się podnieca murzynami i ciągle o nich pisze. XD

Edytowane przez $Szarak$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Libertyn napisał:

Prawidłowe pytanie jednak brzmi czemu miałyby woleć Polaka a konkretniej Was. 

Czy jesteście zadbani? 

Czy nie cechuje was bufonada? 

Czy nie jesteście nieogarami życiowymi? 

Czy nie jesteście introwertykami z niską samooceną? 

Czy nie jesteście toksykami? 

Czy w ogóle próbujecie? 

Czy próbujecie poza netem? 

Czy macie jakieś wymagania poza wyglądem? 

Czy stosujecie odpowiednią taktykę do odpowiedniej osoby?

Czy macie jakieś aspiracje i dążenia? 

Czy jesteście w stanie zaimponować? 

Czy potraficie być wsparciem? 

Babskie argumenty. Rozumiem, że sam wszystko spełniasz?

Byłem z paroma kobietami, w tym relacje kilkuletnie i jeszcze nie spotkałem takiej, która by te wymagania spełniała. 

 

Zobacz sobie co wkleiłem: murzyn z cofniętą szczęką, chudy i jak myślisz, na co wyrwał p0lkę? Zainteresował ją swoją osobowością, poglądami? Co zrobił, że tak ujął jej serduszko, że tego samego dnia zdjęła dla niego swój pas cnoty?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.