Jump to content

Recommended Posts

 • Similar Content

  • By adik1000
   Cześć, Jestem Adrian mam 29 lat.
  • By Eren Yeager
   Cześć, jestem Adam.
  • By Paulo_Stones
   Cześć,
   jestem Paweł, mam 25 lat. Na potrzeby tego portalu będę się posługiwał pseudonimem Paulo Stones.
   Pozdrawiam,
   P
  • By Robert4547
   Cześć, jestem Robert
  • By Diabeł_Rokita
   Ksywa i profilowe kradzione z allegrowej ekranizacji legendy o Twardowskim.
   Wiek w momencie pisania posta: 19 lat i 3 miesiące
   Z wykształcenia: niedoszły technik teleinformatyk, od ostatniego egzaminu na kwalifikację dzieli mnie ok. 3,5 miesiąca
   Hobbystycznie siedzę w: cyberbezpieczeństwie, psychologii, filozofii, neurobiologii a i ostatnio odkryłem taką ciekawą dziedzinę jak cybernetyka (wbrew pozorom nie ma żadnego związku z cyborgami i mechakończynami)
   Staż w związkach równy: 0 lat
   Pomniejsze zawody miłosne: 0 przypadków
   Zawody miłosne, od których stwierdzam do odwołania kompletną eksploatację emocjonalną i niezdolność do nawiązania bliższej relacji z osobą waginododatnią: 1
    
   To ostatnie to dość długa (5,5 roku) historia, którą kiedyś spisałem z nudów w Wordzie jak to mam w zwyczaju czasami robić w chwilach sad boy hours. Będą chyba ze 4 strony A4 czcionką rozmiaru 11 jak dobrze pamiętam. Wszystko sprowadza się do tego, że miałem obsesję na punkcie jednej typiary chociaż o tym już zorientowałem się dopiero po dostaniu kopa w cztery litery. Przez cały czas dotąd myślałem jak to jej nie kocham i kilka innych ckliwych sformułowań. Tak mi się spodobała, że przez cały czas byłem z nią w jednostronnym, platonicznym, urojonym związku a nawet nie rozmawiałem z nią przez całe życie dłużej niż kwadrans. Pięć i pół roku nawet nie oglądałem się za innymi wyobrażacie to sobie? Może jak ktoś mnie przekona to poszukam tej historii na starym dysku i ją tu wstawię.
    
   Jak trafiłem do manosfery? Na początku trafiłem na inceli, potem czerwone pigułki, czarne pigułki, na końcu na mgtow, z którym się najlepiej utożsamiam. Przeczytałem już na temat wszystkich już tyle że z pamięci jestem w stanie wymienić najważniejsze dogmaty jakimi się posługują. Na temat psychologii i relacji damsko męskich mam zapisane pewnie z ponad 50 książek na liście "do przeczytania" ale chociaż artykuły w internecie i wikipedię czyta mi się z przyjemnością to czytanie z ekranu LCD czegoś dłuższego jest męką a do pójścia do biblioteki mam słomiany zapał. Od dłuższego czasu też obserwuję subreddita Mens Rights ale coś mi się czui że ten sub też traci na wartości za sprawą skrajnych SJW, którzy moderują reddit. Z tego powodu przechodzę na zewnętrzne fora.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.