Skocz do zawartości

Wasze sposoby oczyszczania organizmu


eknm2005

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

 

A co komu po "czyszczeniu" jak ma np. rozwaloną florę bakteryjną? Żeby sobie większego burdelu narobić?

Po wypłukaniu gnilnej flory i zalegających mas kałowych tworzy się lepsze środowisko do odbudowy i namnażania się dobrych bakterii. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eknm2005 napisał:

@bassfreak

 

To nie to samo jak kefiry czy kiszonki jem?

 

Nic mi jako tako nie dolega poza tymi ranami i problemami hormonalnymi.

 

Nie to nie to samo

Od rozjebanych jelit mozna miec wszystko co sobie wyobrazisz.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ace of Spades napisał:
3 godziny temu, bassfreak napisał:

Wypierdolić całe przetworzone żarcie, alko, fajki, narko i leki.

I życie zmarnowane.

 

https://pl-pl.facebook.com/kiepscy/videos/grill/1900643619955614/

 

Najlepiej czasem grilla w piwnicy zrobić.

☺️ ☺️ ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poqiem wam tak jak macie byc chorzy to i tak będziecie. Ja zachorowałem raz na angine i moje zdrowie legło w gruzach. Rok temu w ciągu 3 miesięcy 3 razy bylem na mieście i raz u lekarza i się zaraziłem. Także naprawdę ja juz mam powoli dość swego życia i mam nadzieję że Bóg mnie zabierze niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xander99 napisał:

Poqiem wam tak jak macie byc chorzy to i tak będziecie.

Sranie w banie.

 

Ludzie są chorzy bo mają turbo destrukcyjny tryb życia (mało snu i jego chujowa jakość, stres, chujowe jedzenie, otyłość, mało ruchu/brak sportu, używki, zero jakiejkolwiek suplementacji itd itp)

Człowiek który się dobrze prowadzi od najmłodszych lat raz w roku będzie miał przeziębienie i tyle.

 

Wiadomo że jedni ludzie są bardziej genetycznie predysponowani do raka/cukrzycy i tego typu chorób ale czym lepiej się prowadzisz tym dłużej i zdrowiej pożyjesz.

5 godzin temu, xander99 napisał:

mam nadzieję że Bóg mnie zabierze niedługo.

Nie grzesz młody człowieku, ludzie mają gorsze problemy.

Dla niektórych marzeniem było by wstać z łóżka i móc pomieszać herbatę łyżeczką.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, bassfreak napisał:

Sranie w banie.

 

Ludzie są chorzy bo mają turbo destrukcyjny tryb życia (mało snu i jego chujowa jakość, stres, chujowe jedzenie, otyłość, mało ruchu/brak sportu, używki, zero jakiejkolwiek suplementacji itd itp)

Człowiek który się dobrze prowadzi od najmłodszych lat raz w roku będzie miał przeziębienie i tyle.

 

Wiadomo że jedni ludzie są bardziej genetycznie predysponowani do raka/cukrzycy i tego typu chorób ale czym lepiej się prowadzisz tym dłużej i zdrowiej pożyjesz.

Nie grzesz młody człowieku, ludzie mają gorsze problemy.

Dla niektórych marzeniem było by wstać z łóżka i móc pomieszać herbatę łyżeczką.

No ja 6 lat temu zjadlem porzeczki z ogrodu i pyk hemoroidy tyle lat. Dupako boli. Czlowiek chcialby cos pobiegać na rowerku i dupa. Szczepionke czloqiek wziął i kolejne dwie choroby. Teraz ten balsam i wszystko sklejone. Czuję że ktoś rzucił klatwe. No ja tam dosyć mocno grzeszę bo gołe babki ogladam sobie. Mógłbym ze 140 wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.