Skocz do zawartości

Reklama biur na Żeromskiego (Wawa) - awantura w sieci


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się taka reklama powierzchni biurowych :)

 

 

Progresiści dostali szału :) Że seksizm, że produkcja rodem z Vegi, że uprzedmiotowianie kobiet, że "kryzys wieku średniego" itd pierdololo.

Jak Wam się podoba?

 

Bo mi się podoba średnio, albo wcale, ale niekoniecznie z ww. powodów.

Prezes mi się nie podoba - jestem zdania, że taki klimat rodem z lat 90-tych, styl na zarobasa i potrząsanie hajsem to takie trochę już passe w przekazie reklamowym.

Kurier Czad też zrobił dzień xD

 

Jaki jest główny przekaz do klienta? Skorzystaj z okazji, by nasz prezes był jeszcze bogatszy? : )

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niedaleko mnie:D

 

Kobieta wstaje rano. Idzie do łazienki na 5 minut, a wychodzi po 40. Nakłada na siebie kilo szpachli i maluje. Paznokietki zawsze też umalowane. Idzie do szafy pełnej ciuchów, z których założyła na siebie do tej pory ledwie kilka i płacze, że wiecznie nie ma czego na siebie włożyć. Jak już jednak jakimś cudem się ubierze, to zakłada na siebie biżuterię w postaci różnorakiej. Istota, która ma światu do zaoferowania jedynie swój wygląd oraz której życie kreci się niemal dookoła tego wyglądu następnie drze łachy w sieci, że kobiety są wszędzie traktowane jak przedmioty. Ciężko powstrzymać mi śmiech:lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, pracowałem z tym ziomkiem lata temu ! Był zawsze bardzo w porządku. Nikomu nie srał ani nie obgadywał. Szczery, dał się lubić, do tego dobry jajcarz zawsze.
Nieźle się dorobił, bardzo się postarzał ale pewnie nie musi się podobać bo nie jest modelem , ma robic pieniądz. Szanuję za pomysł na biznes.
Śmiać mi się chce z tych komentarzy na YT  od ludzi którzy pewnie gówno osiągnęli w życiu i siedza tylko wkurwieni przed komputerami.  
 

Edytowane przez Personal Best
  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szanuje za inwencje twórczą, bo film chociaż zrobiony z humorem i na luzie, a nie jakiś typowy materiał reklamowy, gdzie dadzą jakąś kobitę albo gościa, którzy są sztywni jak Tuhajbej nabity na pal i gadają jak jakiś syntezator mowy.

 

Gość ma dupeczki, nieruchomości i dobrą pozycję, więc to powoduje ból dupy u wielu frustratów, którzy mają wolną godzinę przed kompem, bo małża akurat przysnęła oglądają na wspólnej i to jedyna chwila w ciągu dnia bez zawracania dupy. Albo jakieś cuckoldy czy inne walikonie, które wynoszą kobiety na piedestał i robią z nich jakieś istoty nadprzyrodzone.

 

Jakbym grał w wyższej lidze to wziąłbym to biuro i poprosił, żeby nie demontowali tej rury do tańca, bo w przerwach od pracy intelektualnej będę potrzebował takich sesji na rozlużnienie. Mogliby gratis dorzucić nr tel do tej pani z reklamy, bo od razu widać, że coś tam umie xD

 

Przeważnie te korpo reklamy to jakieś dziadostwo, przy którym nie masz nawet cienia wątpliwości, że chcą ci wcisnąć jakieś gówno i są tak nudne, że jak trwają powyżej 10s to już się nie chce ich oglądać. Tutaj też jest taki korpo kicz, ale przynajmniej ben przy tym drygnął i dałem radę obejrzeć do końca.

 

  • Like 8
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Zadzwoniłbym i zapytał, czy dupeczki z teledysku też do wynajęcia xD

Dupeczki przyjeżdżają odpicowane, pończochy założone i makijaż na tip top.

I w tym momencie znając twoje podejście @mac jak wbijają Ci na chałupę walisz do nich z tekstem:

- "Tu macie miskę, tu nóż, lećcie obrać kartofle. Obiad ma być na 16:00, a jak się wyrobicie to możecie jeszcze pranie ogarnąć" 😆

Edytowane przez Hubertius
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Hubertius napisał:

Dupeczki przyjeżdżają odpicowane, pończochy założone i makijaż na tip top.

Przyszłyśmy robić pokaz na rurce. Ja wam dam na rurce. Tutaj macie ziemniorki, tutaj garnek i do roboty xD

 

True alfa, sigma, beta, lol male w akcji xD

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubertius

@mac

 

Właśnie przypomnieliście mi jak kumpel na swoje 30 urodziny zamówił cztery prostytutki :D 

 

Jak wbiły na imprezę zrobił z nich sobie chórek do karaoke :D 

 

On śpiewał one robiły za chórek, wprawdzie oczy w słup postawiły i były w lekkim szoku jak usłyszały, że mają śpiewać, a nie bunga bunga, ale szybko zaadaptowały się do sytuacji xd 

  • Like 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mosze Red napisał:

On śpiewał one robiły za chórek, wprawdzie oczy w słup postawiły i były w lekkim szoku jak usłyszały, że mają śpiewać, a nie bunga bunga, ale szybko zaadaptowały się do sytuacji xd 

To już wiem, jak będzie wyglądała moja wizyta u prostytutki. Przyniosę zestaw do karaoke i opierdolimy kartofelki z pary. Ty Mosze to potrafisz zainspirować człowieka xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Obliteraror napisał:

Progresiści dostali szału :) Że seksizm, że produkcja rodem z Vegi, że uprzedmiotowianie kobiet, że "kryzys wieku średniego" itd pierdololo.

Jak Wam się podoba?

 

Takie siermiężne dosyć, nie moje klimaty. Jednak wiele reklam widziałem bardziej drażniących niż w/w.

Jednak nie widzę nic, za co ta reklama miała by zbierać hejt.

Progresywiści teraz tak samo się oburzają na wiele rzeczy, jak kilkadziesiąt lat temu purytanie w stanach, tak zauważyłem kiedyś. ;) 

5ks4fzplvqa81.jpg?width=640&crop=smart&a

Ludzie w owczym pędzie zaczęli cisnąć po tym spocie, na pewno jacyś youtuberzy coś o tym nagrają i będą "sygnalizować cnotę".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Peter Quinn napisał:

Chcę być taki jak bohater tego filmu, gdy dorosnę. 

Chodził za podchujaszczego w korpo ale się nie wkurwiał. i co ważniejsze nie wkurwiał współpracowników  Po prostu robił swoje, spadał na chatę i po godzinach realizował swoje marzenia zawodowe.
Dzisiaj mi rano napisał kolega, że nawet jak się pożegnał z pracą to powiedział, że zawsze możecie na mnie liczyć - dotrzymał słowa podobno i nie odmawia pomocy jeśli tylko może.
Dla mnie to jest klasa człowieka - jak się ktoś odnosi do osób od których nikt już nie chce.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się zobaczyło to się nie odzobaczy.

 

Bez stylu.

Bez klasy.

Bez polotu.

Bez lekkości przekazu.

 

Ale znajdą się pewnie tacy, do których przekaz "WYPIĘTA DUPA BLONDYNY NA MACIE" trafi jak Stugna-P w T72 na Ukrainie.

 

Progresistą lewicowym nie jestem.

I nic nie wskazuje bym miał kiedykolwiek być.

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama jest kiczem ale bynajmniej nie z powodów z których kwiczą w mediach głównego ścieku (bo trafił już news o ten reklamie m.in. główna Onetu). 

Uprzedmiotowienie kobiet? Aktorki wystąpiły tam dobrowolnie. 

Zły gust? A kim są lewackie media by mowic co jest dobrym guście?

Zacofane treści? XXI wiek? Uwaga jak punkt wyżej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.