Skocz do zawartości

Reklama biur na Żeromskiego (Wawa) - awantura w sieci


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Bez stylu.

Bez klasy.

Bez polotu.

Bez lekkości przekazu.

Oj tam, trochę dystansu. Mnie ta reklama rozbawiła, jest przegięta i mam wrażenie że taki właśnie był zamysł. Na pewno nie jest nudna, nie widziałem jeszcze czegoś takiego w kwestii wynajęcia powierzchni biurowych.

 

 

 

Reklama to nie opera, często ma być, głupia, smieszna czy denerwująca - ważne by nikt nie przeszedł obok, ma się wbić w głowę i to właśnie zrobiła. No i bez przesady, kto nie lubi popatrzeć na zdrowe młode kobiety? To męskie forum a nie klasztor :D

Nie jeden korposzczur wolałby popatrzeć na pooldance'owe figle niż owocowe czwartki.

1 minutę temu, sargon napisał:

A kto się pluje, ten polak robak cebulak.

A bogatemu nikt nie zabroni!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to ma się do opini osób decyzyjnych. Bo może to trafiać w ich światopogląd. 

 

Jak się sprzedaje lanserskie ciuchy to trzeba rzygać tęczą, bo wiadomo, co świadome siebie silne kobiety mają między zwojami, ale jakby ktoś w przemyśle zaczął mówiś o LPG to byłby zaorany przez tradycjonalistów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, mac said:

Zadzwoniłbym i zapytał, czy dupeczki z teledysku też do wynajęcia xD

 

Zadzwoń, nagraj i wrzuć na yt, cda, zsyp i co tylko.

 

--

 

56 minutes ago, Piter_1982 said:

ale jakby ktoś w przemyśle zaczął mówiś o LPG to byłby zaorany przez tradycjonalistów.

 

Przez tradycjonalistów? Chyba przez akcjonariuszy.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.