Skocz do zawartości

Stany Zjednoczone jako lider świata


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Iceman84PL napisał:

fluorem w wodzie dlatego mają tak białe, nienaturalne zęby

Zatrucie fluorem może się objawiać kredowo-białymi plamami na zębach, ale żeby komuś od fluorozy zęby całe zrobiły się białe i jeszcze równe, to nie odnotowano przypadku.

 

Inna wersja brzmi następująco:

W USA zęby są wizytówką człowieka i zaniedbane zęby są równie źle widziane jak ugnojone buty czy brud pod paznokciami. Jeżeli chcesz być poważnie traktowany, to musisz mieć idealne zęby. Bez tego jesteś looser.

W praktyce zęby rzadko są naturalnie białe, równe itp. i dlatego stosuje się m.in. licówki. Te wyglądające naturalnie są bardzo drogie, a te tanie wyglądają tak:

z20402555Q,Piasek-zainwestowal-w-licowki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, $Szarak$ said:

Noi kolejny z takim myśleniem. Nie mają Chiny gospodarki lepszej obecnie a ich wzrost jest też coraz mniejszy. Armii USA nie ma dobrej? Japitole

 

@Iceman84PL ma rację. Widać gołym okiem oznaki rozpadu. W miastach pełno pijanych i naćpanych w marketach ludzie wchodzą i obrabiają je w biały dzień a ochroniarze nie mają pozwolenia żeby cokolwiek zrobić:

 

1) Ćpuny w Philadelphii

 

 

2) Okradanie sklepów w biały dzień

 

3) Rozkład amerykańskiej armii:

 

 

 

Ameryka się stacza a wybór Bidena tylko to przyspieszył. Dodruk astronomicznej ilosci pieniądza, wydatki rzędu grubych miliardów podczas gdy szeregowy amerykanin ledwo wiąże koniec z końcem. U nas zresztą to samo się dzieje. Dzisiaj słyszałem że pomoc wojskowa dla Ukrainy to 7 mld złotych czyli ok 2 mld dolarów. W tym samym czasie nasza armia ledwo wiąże koniec z końcem, ochrona zdrowia leży i kwiczy tak samo jak podczas pandemii, to samo z każdą inną służbą. 

 

To świat zachodni się wali w gruzy i te całe działaniaw pandemii czy teraz przy okazji wojny są zaplanowane i moim zdaniem sa kontrolowanym upadkiem (jak to określił Morawiecki u sowy i przyjaciele - ograniczenie naszych oczekiwań). Nie można żyć cięgle na kredyt i włąsnie nadeszły czasy rozliczeń). Moim zdaniem za 2-3 miesiące zobaczymy załamanie gospodarek, masowe protesty,nieziemską drożyznę w sklepach itd. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor Ale jak to się odnosi do stanu samego USA? Myślisz, że w Chinach nie ma, ani w Rosji? Zdziwię cię! Bo tam są też całe dzielnice. 

Nijak to się nie odnosi do niczego. 

 

A w Chinach to już pandemii nie było i jeszcze większych cyrków, niż tutaj? XD 

 

Wy serio myślicie, że to, co tutaj się dzieje złego to tam się nie dzieje? Lol. 

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor? A co było? 10 lat temu bezdomnych nie było? Bawi mnie to. Tutaj są osoby które uważają, że Rosja jest Mocarstwem a kilkadziesiąt % osób w kraju nie ma kibla. A ty mi wrzucasz z jakiejś ulicy bezdomnych gdzie w każdym z tych trzech krajów (Rosji/Chin/USA) są takie.

 

To kto jest Mocarstwem w takim razie? Na jakiej podstawie oceniłeś tak a nie inaczej? Ja też mogę wysłać film z YT z Chin, Rosji i innych krajów uważanych za potęgi. To oznacza, że upadają? 

 

Uzasadnij mi to w logiczny sposób na jakiej podstawie tak sądzisz, bo jeśli na podstawie ulic z bezdomnymi to heh.

Edytowane przez $Szarak$
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Trevor napisał:

 

Szczerze powiedziawszy to już mi się nie chce. Za 3-4 miesiące zacznie się zabawa. Wtedy pogadamy. 

Swoją drogą widziałem dzisiaj reklama Biedronki.

Główne hasło reklamowe: "Obiecujemy nie podnieść cen aż do końca czerwca".

A od lipca dopierdzielą już pewnie tak, że nawet do tej "najyańszej" Biedronki nie będzie za bardzo możliwości kupować.

Oj będzie ciekawie. @Trevor plus jest może taki, że w końcu przestaną szastać kasą dla Ukraińców, bo nasza gospodarka walnie łeb na szyję i nie będą mieli z czego im dawać. :D

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Hubertius napisał:

Swoją drogą widziałem dzisiaj reklama Biedronki.

Główne hasło reklamowe: "Obiecujemy nie podnieść cen aż do końca czerwca".

A od lipca dopierdzielą już pewnie tak, że nawet do tej "najyańszej" Biedronki nie będzie za bardzo możliwości kupować.

Oj będzie ciekawie. @Trevor plus jest może taki, że w końcu przestaną szastać kasą dla Ukraińców, bo nasza gospodarka walnie łeb na szyję i nie będą mieli z czego im dawać. :D

 

Ależ obietnica.

Całkiem przypadkiem koniec obniżonego VATu jest od lipca.

 

Maowiecki też się rozczaruje, jak socjal padnie, to ukraińskie madki i emerytki zaczną raban - zapewne wesprze ich Wyborcza, Onet i tefaueny - bo gra na zagłodzenie wyraźnie idzie dalej, zwłaszcza kiedy putinowski Makaron wygrał wybory we Francji.

To sobie dalej z Scholtzem będą rżnąć głupa , w nadziei na wyczerpanie Ukrainy.

No i wtedy pora na Polskę.

 

Naprawdę musiałby ktoś porządnie ścisnąć jajca putinowskim kurwom w UE (głównie Niemcom i Francuzom), żeby coś się ruszyło z dotacjami na uchodźców, na które Pinokio liczy.

Turcja mogła dostać, Grecja mogła, ale to były inne przypadki najwyraźniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Trevor napisał:

Ameryka się stacza a wybór Bidena tylko to przyspieszył. Dodruk astronomicznej ilosci pieniądza, wydatki rzędu grubych miliardów podczas gdy szeregowy amerykanin ledwo wiąże koniec z końcem. U nas zresztą to samo się dzieje. Dzisiaj słyszałem że pomoc wojskowa dla Ukrainy to 7 mld złotych czyli ok 2 mld dolarów. W tym samym czasie nasza armia ledwo wiąże koniec z końcem, ochrona zdrowia leży i kwiczy tak samo jak podczas pandemii, to samo z każdą inną służbą. 

 

To świat zachodni się wali w gruzy i te całe działaniaw pandemii czy teraz przy okazji wojny są zaplanowane i moim zdaniem sa kontrolowanym upadkiem (jak to określił Morawiecki u sowy i przyjaciele - ograniczenie naszych oczekiwań). Nie można żyć cięgle na kredyt i włąsnie nadeszły czasy rozliczeń). Moim zdaniem za 2-3 miesiące zobaczymy załamanie gospodarek, masowe protesty,nieziemską drożyznę w sklepach itd. 

Tak, Ameryka upada. Rosja natomiast jest wschodzącym mocarstwem... Boże. xD 
Tak, nasza armia wiąże koniec z końcem. Fajnie, instytut danych z d/py. 

Zapewne na zachodzie tak, ale przez załamanie łańcuchów dostaw spowodowanych wojną na Ukrainie. Głównie w Hiszpanii i Włoszech.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.