Skocz do zawartości

Wkurzone Polki opanowały grupę FB na której poszukuje się "żony" z Ukrainy :D


Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem że warto poobserwować grupę, chociażby ze względu na zazdrosne rodaczki i całe stada cuckoldów, z jednej strony wspierających rodaczki, z drugiej łechtających ego Ukrainek🙂

 

Grupa nazywa się:  

 
Grupa Prywatna
 ·
 
Wbrew pozorom, w całym tym szambie jest trochę wiarygodnie wyglądających ogłoszeń od Pań z Ukrainy.
 
Na przykład:
Cześć, mam na imię Daria, jestem ze Sławuty, mam 24 lata, studiowałam politologię, ale z powodu wojny musiałem jechać na zachód. Jestem sama i szukam kochanego męża z Polski. Umiem dobrze gotować i sprzątać. Uwielbiam długie spacery i romantyczne kolacje. (tłum.)

 

 

Jeden z komentarzy (faceta):

Grupa nazywa się "Polak szuka Ukrainki"
Posty facetów są pod tytułem "Szukam Ukrainki".
A w komentarzach dominują same obrażone i zazdrosne Polki, którym się grunt zaczął palić pod nogami, jak zobaczyły ile konkurencji przyjechało.
 
 
Przykładowe komentarze Polek pod ogłoszeniami Ukrainek:
Gdzie ten Pan co pisał o tych dużych nosach Polek i malutkich Ukrainek? // bo Ukrainka miała za duży nos
No tak bo jak ma już tatuaże to pewnie nałogi i kryminalista  // bo Ukrainka szuka faceta bez tatuaży i nałogów
 
 
Reakcja Polki na wymagania Polaka:
Nie pijaca, nie palaca, sprzatajaca, gotujaca i patrzaca sie na codzien w sciane a chłop będzie leżał z jajami do góry przed tv. Przykre to.mega jest. A gdzie , nie wiem mająca poczucie humoru, uczuciowa, i szalona. Nic tylko sprzatac, prac, i gotować w życiu.
--
Brudna półka go nie chciała to przechodzi lewel niżej // :D  :D:D
 
278494681_2393970457410085_6960785017453
 
 
 
Nawet w mainstreamie zauważyli zjawisko:
  • Like 5
  • Dzięki 4
  • Haha 31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Morfeusz napisał:

Ta grupa to fejk, dodają każdego i nie usuwają trolli. 

Może fake, a może i nie. Ale nic się nie stanie, jeśli przez jakiś czas popali im się grunt pod stopami. Tak żeby nie czuły się przez całą wieczność tak pewnie jak dotychczas. 

  • Like 15
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupcie, grupki, grupy, grupeńki......

 

Panowie to jest nic 😎

 

Nic nie daje takiej przyjemności jak rozpoczęcie dyskusji (no dobra monologu najczęściej xD) na ten temat między Paniami na żywo 😎

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 3
  • Dzięki 3
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cst9191 napisał:

 

 

 

 

 

Co w tym filmie jest śmiesznego ? I jak on odnosi się do tego co powiedziałem ?

 

A gdybyś miał poniżej mitycznego 185 albo po prostu był niski i usłyszał "konus polej" to też by było śmieszne ?

 

Nie mówiąc już o dosrywaniu na długość kutasa czy mniej niż 40 w łapie.

 

Prostak z tego typa i tyle.

ps. gość na poziomie zachowań kobiet, które sami staramy się tu piętnować.

  • Like 11
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety. 

 

35 minut temu, Pocztowy napisał:

zobaczcie co się stało w komentarzach pod linkiem do wyborczej.

Dałem radę przeczytać tylko kilka i wystarczy tego zidiocenia na dziś xd. 

 

Jakaś Pani w tych komentarzach stwierdziła, że Panowie mający wąty do P0lek byli wychowywani przez niewyemancypowane, niepostępowe kury domowe XD. 

 

Dzięki Ci moja Mamo za to z całego serca. 

 

Kiedyś znalazłem w sieci jakiś gówno warty blog feministyczny i porady na nim jak wychować syna na feministę...

  • Like 1
  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj biedne te nasze witaminki, trzask pękających tyłków słychać w najdalszych zakątkach internetu😆

Budzą się z rękami w nocnikach, chadów, ciapatych, Afroafrykancow na horyzoncie brak i jeszcze Polak podrywany przez Ukrainki no nie do pomyślenia🤣

Przecież p0lki są takie zajebiste, że nic panowie tylko brać😂

Zachowują się jak psy ogrodnika same nie wezmą a i dać obcym nie chcą. 

To również pokazuje dziecinade i niedojrzałość p0lek by mieć pretensje do mężczyzn, którzy mają wybór i prawo do tego. 

Ciekawe czasy idą😁

 

  • Like 13
  • Dzięki 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie ból p0lek - ale powiem tak - p0lki lubią atencję - ale tylko od "chadów".

Gdyby na takich grupach siedzieli TYLKO typowe "Mirki" to miałyby to w dupie - one nic by nie pisały.
Co więcej, w oczach k0biet typowy "Mirek" to nic nie warty śmieć - jeśli k0bieta nie jest finansowym pasożytem i ma choć gram uczciwości - to nigdy nawet się nie odezwie do takiej osoby, a co dopiero mieć o nią zazdrość.

Mirek może najwyżej liczyć na same psychopatyczne k0biety które go podstępnie wykorzystają a potem porzucą - jak to było pokazane na tym forum setki razy.

Kobiety są pragmatyczne do bólu.

 

Ukrainki potencjalnie ograniczają dostęp do "chadów" przez co p0lkom bolą dupska. Wszak tylko Chady są skarbem dla p0lek.

"Przegrywy", średniacy i inni genetyczni pechowcy nadal tak samo jak z p0lkami - będą mieć figę z makiem, bo kobieta to kobieta - KAŻDA MA WGRANĄ HIPERGAMIĘ, a im młodsza tym szansę na wyrwanie są jeszcze mniejsze.

 

Dotychczas na Ukrainie miały branie, to w Polsce już nie? Dajcież spokój - będzie tak samo jak dotychczas - Ukrainka zada się z każdym w zamian za papiery (wizę whatever) i spadają do docelowych Niemiec.

Każdy rozumny imigrant wie, że Polska to bagno (potencjalnie tak samo może zostać zaatakowana przez rosję) - już teraz masa ludzi wraca do Ukrainy albo ucieka do Niemiec, nikt w Polsce zostać nie chce (w sumie bardzo dobrze!).

 

Podsumuję:

-chady dostaną więcej towaru do "obracania"

-a cała reszta nadal nic - chyba że do wykorzystania - "dawaj wizę i spadam!"

 

Blackpill panowie... blackpill :)

 

Przypomnę o wadach Ukrainek

-90% z nich są zajęte - mają męża, są zaręczone

-znaczna część ma AIDS - wszak mówi się "Ukraina to burdel Europy"

-pochodzą z biedy - są bardziej chytre na hajs

-potrafią udawać kim nie są za hajs

-typowy Polak to prawie samo co typowy Ukrainiec - nie jesteśmy w żaden sposób dla nich egzotyczni - przez co nie jesteśmy dla nich atrakcyjni.

-trzeba znosić ich nieprzyjemny akcent.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała historia jest kolejnym dowodem na to, że nasze wspaniałe panie nadają się wyjątkowo do jednego: do niczego.

Jak można chcieć naszą rodaczkę, w takim totalnie antymęskim systemie, to zupełnie tego nie rozumiem. Może dlatego, że nie jestem takim pajacem jak ci przyklaskujący naszym paniom w komentarzach. 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 9
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję tę grupę od jakiegoś czasu. Czasami  pojawiają się tam ciekawe osoby.

 

"Hej 😉 chciałbym poznać dziewczynę do poważnego związku. Nie szukam przygód, tylko czegoś trwałego, bo mam już dość krótkotrwałych relacji. Mam 41 lat, stałą, dobrą pracę w branży filmowej. Jestem kochający, czuły i wrażliwy. Wygląd nie jest dla mnie najważniejszy, ale wnętrze kobiety."

 

278878132_101646839201378_34742239051416

 

 

 

  • Haha 25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zły_Człowiek nie masz racji, chodzi o dostęp do polskich mężczyzn ogółem, a nie tylko do mitycznych Chadów. 

 

Dlatego, że zainteresowanie polskich mężczyzn Ukrainkami oznacza spadek ilości orbiterów/ darmowych usługodawców.

 

Na dodatek Ukrainki psują rynek Polskom, bo dają z siebie więcej za mniej. 

 

Więc niezależnie od tego czy na tych grupach siedzieliby sami przeciętniacy, czy stado Chadów zachowanie naszych pań byłoby takie samo. 

  • Like 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

Przypomnę o wadach Ukrainek

-90% z nich są zajęte - mają męża, są zaręczone

Z tego, co widzę w swojej okolicy, to do kompletu jest jeszcze bombelek lub dwa.

 

26 minut temu, Zły_Człowiek napisał:

-trzeba znosić ich nieprzyjemny akcent.

I to dotyczy każdej jednej. Nawet jak się trafi jakaś bez HIV-a i bombelka, to tego punktu nie da się uniknąć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wśród znajomych wysuwam propozycję, żeby dodatkowo sprowadzić ze 300 tyś tajek do Polski. 

 

Dziwi mnie zaś to, że wszystkie koleżanki które siedzą w towarzystwie do dziś nie wiedzą po co ten pomysł. 😂

 

Co mnie nie widzą to pytają o co mi chodzi z tymi tajkami.... 🤣

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mosze Red napisał:

@Zły_Człowiek nie masz racji, chodzi o dostęp do polskich mężczyzn ogółem, a nie tylko do mitycznych Chadów. 

 

Dlatego, że zainteresowanie polskich mężczyzn Ukrainkami oznacza spadek ilości orbiterów/ darmowych usługodawców.

 

Na dodatek Ukrainki psują rynek Polskom, bo dają z siebie więcej za mniej. 

 

Czy ja wiem? Może i są tak zdesperowane kobiety które potrafią wyłączyć hipergamię za korzyści - osobiście z taką jeszcze się nie spotkałem - ale na szczęście zwykle widać stosunek takiej k0biety do takiego frajera.

Z tym psuciem rynku tak samo bym nie startował - bo to jest czynnik marginalny - pisałem gdzieś już że Ukraińcy już zaczynają wracać, lub kontynuują podróż do Niemiec.

Jakby nie było tinderów i innych FB, a sama "poczta pantoflowa" - to może faktycznie p0lki by się zaczęły przejmować.

Bo co? Popisze zdenerowana na takiej grupce FB - podejdzie do telefonu, a tam tinder przeładowany armią spermiarzy, przeciętniaków i garść chadów w parach liczonych w setkach, jak nie w tysiącach.

Porównałbym to do kary dziecka - za złe zachowanie daje się do "kąta", ojciec odchodzi, 2 minuty później przychodzi mama, wyciąga  z kąta, da garść słodyczy, zabawki itd. nie dając szans na EWENTUALNIE przemyślenie swoich zachowań!

 

Tak samo z oferowaniem "więcej za mniej" - te okazje dotyczą tylko osób z kartą "Chad" - która upoważnia do korzystania z k0biet.

K0biety przęciętniaków i poniżej już jawnie nienawidzą, więc dlaczego mają im cokolwiek oferować? To przegrywy mają im oferować - one potrafią tylko ich wykorzystać i wywalić jak się użyteczność skończy!

Cytat

 

Więc niezależnie od tego czy na tych grupach siedzieliby sami przeciętniacy, czy stado Chadów zachowanie naszych pań byłoby takie samo. 

Jak zwykle z tobą się zgadzam @Mosze Red, w tym przypadku nie za bardzo mogę :)

Edytowane przez Zły_Człowiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.