Skocz do zawartości

Wkurzone Polki opanowały grupę FB na której poszukuje się "żony" z Ukrainy :D


Rekomendowane odpowiedzi

Paszynki są inne niż Polki, ale daleko im (na ogół) do tych modelowych wschodnich krasawic. Czym innym jest paszynka-studentka np. ze Lwowa/Odessy (patrz Daria Korsak), a czym innym postsowiecka paszynka spod Charkowa, która pracuje w warzywniaku (i nie chodzi tu o tzw. ambicje czy wykształcenie, ale o lajfstajl i mentalność). To tylko taki przykład, ale oddaje postać rzeczy. Zdumiewa mnie, że polscy mężczyźni wciąż fetyszyzują Ukrainki (a spotykam się z tym nieustannie). Najbardziej zaś zdumiewa mnie, że choć liczną diasporę ukraińską gościmy u siebie przynajmniej od 2014 roku, to jednak bardzo wielu Polaków w ogóle nie miało styczności z Ukraińcami jako ludźmi. Stąd też te fetysze, ale i niewybredne komentarze np. o "ukraińskiej mentalności" i inne takie.

Ukrainki 10-12 lat temu - wtedy to było coś. Ale to już nie wróci. :)

 

Niemniej ból dupy p0lek zawsze cieszy. 😁

Edytowane przez zychu
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kleofas said:

Niech się wkurzają. Byłbym jednak ostrożny w idealizowaniu Ukrainek. To też kobiety. Oprogramowanie takie same, a po aktualizacji w ramach życia w Polsce może im też odbić szajba.

 

Tak będzie. Pracowałem z Ukrainką w hotelu. Bardzo miła uprzejma dziewczyna. Po kilku miesiącach klnęła kurwami jak cała reszta. Polski nie ma co ratować. Tu trzeba wszystko zaorać, i zaczynać od nowa. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie smuci fakt że jak tylko jest jakaś grupa gdzie faceci poznają kobiety zawszę widać tą fale spermiarstwa od facetów i podbijanie atencji. Smutne to.

 

Mimo tego że tu na forum i poza robi się coraz więcej świadomych facetów to i tak większość w Polsce to białorycerze i cucki 😕

Edytowane przez Arthur Morgan
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jorgen Svensson napisał:

Co mnie nie widzą to pytają o co mi chodzi z tymi tajkami.... 🤣

 

Gwarantuje, że kłamią XD Kuk mógłby nie wiedzieć samice nie są tak głupie.

 

Godzinę temu, zychu napisał:

Niemniej ból dupy p0lek zawsze cieszy. 😁

 

😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jorgen Svensson napisał:

Ja wśród znajomych wysuwam propozycję, żeby dodatkowo sprowadzić ze 300 tyś tajek

🤣

 

Bez urazy, Panowie, ale według mnie to napalanie się na Tajki, Ukrainki i inne panie ze wschodu, to taki trochę odpowiednik szaleństw naszych witaminek za Hiszpanami, czy innymi przedstawicielami nazwijmy to umownie z południa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krugerrand napisał:

@Lupusowszem, z tą jednak różnicą, że Polacy nie uchodzą raczej za ruchaczy, ale nasze panie za łatwiejsze od prostytutek już tak😆

 Za to biały/ zachodni mężczyzna (w tym Polak) będzie traktowany jak bankomat przez panią i często jej rodzinę. 

Co kto lubi oczywiście 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się do tej sprawy nie odnosić, faktem jest, że proporcje się odwróciły, przynajmniej w dużych miastach :)

 

https://dziennikpolski24.pl/krakow-miasto-kobiet-w-tym-stu-tysiecy-ukrainek-130-krakowianek-na-100-krakowian-to-rekord-ery-nowozytnej-czy-moze-byc-grozny/ar/c1-16301639

 

Cytat

W Krakowie obserwujemy od miesiąca bodaj największą w dziejach przewagę liczebną kobiet nad mężczyznami. Pań może być nawet (wraz z dziewczynkami) pół miliona na 880 tys. mieszkańców, co oznacza, że na każdych stu mężczyzn przypada aż… 130 kobiet. To więcej niż po najkrwawszych konfliktach XX wieku. Wedle spisu powszechnego z 1921 r. (przeprowadzonego dwa i pół roku po I wojnie światowej) na 100 krakowian przypadało 118 krakowianek, zaś w 1946 r. (rok po II wojnie) – 122. Przed rosyjską napaścią na Ukrainę wskaźnik ten wynosił w stolicy Małopolski blisko 115, zaś rok przed wybuchem pandemii koronawirusa – 114. W opinii ekspertów Klubu Jagiellońskiego, nagłe pojawienie się tak wielkiej rzeszy Ukrainek może wywołać poważne problemy społeczne, w tym silne napięcia między Polkami a uchodźczyniami. By temu zapobiec, trzeba działać już dziś.

 

Edytowane przez Maurycy
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maurycy napisał:

Jakby się do tej sprawy nie odnosić, faktem jest, że demografia trochę przestawiona :)

 

Ile tych Ukrainek jest w weku rębnym tzn. 18-30 lat oraz już nie posiada własnego przychówku? Bo tak to zawsze kobiet jest więcej. Tylko że statystyki podbijają panie 50+. Natomiast rozkład płci w przedziale wieku 18-30 lat często wynosi 1:1.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maurycy napisał:

 

"nagłe pojawienie się tak wielkiej rzeszy Ukrainek może wywołać poważne problemy społeczne, w tym silne napięcia między Polkami a uchodźczyniami"

 

5gp.gif

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lupus napisał:

Za to biały/ zachodni mężczyzna (w tym Polak) będzie traktowany jak bankomat przez panią i często jej rodzinę. 

Co kto lubi oczywiście 😉

U polek jest inaczej? Tak samo, ale tamte chociaż można zakwalifikować jako materiał do rozpłodu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arthur Morgan napisał:

Z grupy podanej w temacie :

 

Hej! 

szukam z polski mezczyzne może on być byle z kąd.

Jaki on:

*myje sie , pracuje , no i utrzymuje mnia

 

Ja:

25 lat 

gotuje

głeboki gardlo 

mily

Przynajmniej kawa na ławę. A inna para kaloszy to, ile czasu będzie trwać okres promocyjny i co, jak pani poczuje się pewnie. Ale to już chyba każdy siedzący tu dłużej zna odpowiedź. Jak mówi przysłowie - obiecanki - cacanki a głupiemu radość.🤔

 

BTW, jakbym miał czas, to z ciekawości poszukał bym komentarzy p0lek ( a to, że takie będą- jestem pewien na 110%), w których cisną ją dzi**k, materialistek, szmat, itp. ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja zjada własne dzieci”. :).

 

Gdybym kiedykolwiek miał realną władze. To bym co rusz odpalał jakieś emocjonalne g.ównoburze. I podziwiał jak ludzie(a szczególnie kobiety) rzucają się sobie do gardeł :).

 

Colbert Popcorn Stephen Colbert GIF - Colbert Popcorn Popcorn Stephen Colbert GIFs

Edytowane przez Baca1980
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby coś się ruszyło ale jak patrzę na większość to kobiety z dziećmi więc super promacja na bycie cuckiem wychowującym ukraińskie dziecko bo jego papa zmarł na wojnie. A młode laski jak je widzę to typowe julkowo więc nie dla normalnego chłopa to.

 

 

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

 

Przypomnę o wadach Ukrainek

-90% z nich są zajęte - mają męża, są zaręczone

-znaczna część ma AIDS - wszak mówi się "Ukraina to burdel Europy"

-pochodzą z biedy - są bardziej chytre na hajs

-potrafią udawać kim nie są za hajs

-typowy Polak to prawie samo co typowy Ukrainiec - nie jesteśmy w żaden sposób dla nich egzotyczni - przez co nie jesteśmy dla nich atrakcyjni.

-trzeba znosić ich nieprzyjemny akcent.

Nie wierzę, że 90% Ukrainek jest zajętych. Mam 27 lat(jestem z rocznika 1995) wyglądam na około 5 lat młodszego więc w sumie mogę znaleźć sobie jakąś Ukrainke w wieku 18,19 lat albo nawet w wieku 17 lat. Przecież wśród takich młodych  dziewczyn powinno być sporo wolnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.