Skocz do zawartości

Wkurzone Polki opanowały grupę FB na której poszukuje się "żony" z Ukrainy :D


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, thyr napisał:

Jak bedziesz mial czym zaimponowac to i zajeta wyrwiesz . 

istnieja_trzy_rodzaje_kobiet_ktorym_type

 

2 godziny temu, Baca1980 napisał:

I podziwiał jak ludzie(a szczególnie kobiety) rzucają się sobie do gardeł :).

 

Slava ukrainu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Obliteraror napisał:

Na zimno to taka trochę damska mentalność psa ogrodnika - sam(a) nie zeżre, a drugiemu (drugiej w tym przypadku) nie da xD.

Wyobraź sobie ten ból siedzenia, kiedy taki zwykły gość który nie wygląda źle, ale nie ma powodzenia, poznaje Ukrainkę która wygląda dość dobrze.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patton napisał:

Wyobraź sobie ten ból siedzenia, kiedy taki zwykły gość który nie wygląda źle, ale nie ma powodzenia, poznaje Ukrainkę która wygląda dość dobrze.

Jeśli tutaj nie koniecznie budzi zainteresowanie no to spoko,że są inne możliwości. Gorzej jak ludzie zaczną się rzucać na te dziewczyny jak szczerbaty na suchary.  W końcu spora cześć to osoby po traumach i nadają się najpierw na długą terapię. 

Edytowane przez ManOfGod
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Obczajcie to nie wszyscy na tej grupie są kukoldami😆

 

Komentarze z grupy "Polak szuka Ukrainki"

 

 

Ktoś sobie szerokie widełki wiekowe wziął. Koleś pewnie w wieku od 25 do 30 lat. Zastanawiam mnie jednak czy takie 16-19 letnie Ukrainki byłyby zainteresowane jakimś w miarę przystojnym 24-28 latkiem.  Polki chcą maksymalnie 4-5 lat starszych z tego co już dawno zauważyłem . 

 

Ciekawe czemu jest dodane  'lub 37-42' a omijane np. 26-36?  Chyba ,że szuka dla starszego brata albo znajomego jakieś Ukrainki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Everson One są zainteresowane mężczyznami z mieszkaniem, dobrą pracą, co rusz są takie ogłoszenia.

Owszem są łatwiejsze do nawiązania interakcji bo już chłopaki na tinderach i badoo to przetestowali ba byli nawet tacy co je wystawiali.

Niestety dalej to kobiety posiadające gadzi mózg i poniżej pewnego pułapu nie zejdą.

Zapewne topka 5% mężczyzn i co ogarnięte normiki skorzystają natomiast cała reszta obejdzie się smakiem.

 

Bardzo dobrze, że facet ma wymagania bo coś od siebie daje i chce w zamian.

Czy mu się to uda nie wiem, ale warto próbować i przyzwyczajać się do sytuacji.

Napływ Ukrainek już doprowadził do szału nasze witaminki, są komentarze jak bluzgają na nie i Polskich mężczyzn, że w ogóle śmieli z nimi nawiązywać kontakt.

P0lki już dawno odjechały w świat fantazji i powinny się leczyć psychiatrycznie bo coraz gorzej z nimi.

Dla nich mężczyzna nie może mieć własnego zdania, wymagań tylko brać co dają😆

 

Na ile te ogłoszenie jest prawdziwe to nie wiem, ale myślę, że ten gość szuka sobie w przedziałach gdzie kobiety są najbardziej napalone na seks. 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Iceman84PL napisał:

@Everson

P0lki już dawno odjechały w świat fantazji i powinny się leczyć psychiatrycznie bo coraz gorzej z nimi.

 

Serio. I ten MEGA SZOK na ich głupich licach kiedy w towarzystwie jakkolwiek zasugerujesz, że nie jesteś nimi kompletnie zainteresowany, że jesteś świadom przemocy emocjonalnej, że masz coś lepszego do roboty od bycia wołem zaprzęgowym ONE AUTENTYCZNIE SĄ MEGA ZDZIWIONE.

 

Człowiek w tym momencie ma jak na dłoni o jak ekstremalnym odlocie w świat absurdu mówimy i mimo, że stoimy na tej samej podłodze w tym samym pomieszczeniu i rozmawiamy ze sobą to w dwóch kompletnie różnych światach.

 

Psychiatra bracie trafiłeś w 11 chociaż nie wiem czy i on by tu nie rozłożył rąk.

  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta grupa to kopalnia beki, aż zaprzęgłem jedno fake konto to dzieła,  jedna ukrainka wysłała mi zapro :D

Podobno nasze witaminki tak dały popalić paszynkom że te kontaktują się tylko na PW.

 

Szkoda strzelić ryja na te karyny, wielce wyemancypowane, gotować i sprzątać nie potrafią, wielkie niewyparzone mordy do pyskowania i krótkie rączki do roboty. Żadna nowość, życzę powodzenia w szukaniu swojego szejka z McDonalda. Ja już wolę celibat niż powyżej opisane egzemplarze.

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I

 

Ja mam zawsze kilka kont, jedne dla ziomali a drugie na potwory + jakieś zapasowe. Oj uwierz, ja jednym postem tam ból dupy na pareset odpowiedzi wywołałem, ludzie w sekcji komentarzy dokonują reszty :D Niech piecze. Taki pożytek z p0lek że pośmiać się chociaż można.

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I

 

W życiu swoich zdjęć na ten pejsaty portal nie wrzucaj, ja tam jadę na samych fejkach. 

Jest dużo mord w internetach, poszukaj jakiegoś hiszpańskiego Chada i sobie pożycz ;)

 

Imię i nazwisko też zmyślone, nie ma co cukierberga dorabiać.

 

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Imiennik napisał:

@Król Jarosław I

 

W życiu swoich zdjęć na ten pejsaty portal nie wrzucaj, ja tam jadę na samych fejkach. 

 

Chcesz mi powiedzieć, że dziewczyny i żony moich kolegów nie będą miały szansy zobaczyć gdzie (poza burdelami) jeszcze się szlajam doprowadzając je do białej kurwicy ? NIECH SE CUKENBERG WALI KONIA NA MOJĄ FOTE LEJE NA TO XD

 

Ale póki co mój nos, który przeżył więcej ode mnie utrudnia mi zrobienie ładnego zdjęcia.

 

Ale zaraz wszystko będzie :) Worek bokserski w tle wisi, biblioteczka też łapie się na zdjęcie zaraz jakoś tak się ułożę, że nawet ta niedobra przetwórnia substancji sypkich wyjdzie twarzowo :P 

  • Dzięki 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Król Jarosław I napisał:

I ten MEGA SZOK na ich głupich licach kiedy w towarzystwie jakkolwiek zasugerujesz, że nie jesteś nimi kompletnie zainteresowany, że jesteś świadom przemocy emocjonalnej, że masz coś lepszego do roboty od bycia wołem zaprzęgowym ONE AUTENTYCZNIE SĄ MEGA ZDZIWIONE.

 

Ostatnio jak byłem w czasie świąt u znajomych nie mogłem już wytrzymać przy stole trajkotania kobiety, która tam coś pitoliła o równouprawnieniu.

Wtedy zaorałem ją argumentami, że się myli do tego jeden kukold kiwał głową złowieszczo w moją stronę bym przestał😁

Efekt wpierw nastąpił ERROR i zwarcie styków a później standard agresja, manipulacja, wpędzanie w poczucie winy, że nie powinienem tak mówić do kobiet😆

 

 

 

  • Like 5
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.