Skocz do zawartości

Już było ale powtórzę.... Prawiczek nie mówi, że jest prawiczkiem


Mmario

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa z pewną dama lat 30, mówi że miala kiedyś faceta lat 26 i był prawiczkiem, i to było jakieś dziwne, że jak to prawiczek w tym wieku... I tak jakby się jej bal, w co jestem w stanie uwierzyć..... I nie dotykał i bał się pocałować i jak kolega był..... I że musialaby go zgwałcić chyba..... 

 

Także ten no... Nie mówić że jest się prawiczkiem i działać, lepiej troszkę zbyt nachalnie niż nie zrobić nic....  

Swoją drogą też miałem taką relację, gdzie ja byłem prawiczkiem a dziewczyna już trochę wiedziała.... I relacja się spaliła potem, bo kobiety wiedząc, że mają doczynienia z prawiczkiem maja go za fajtłapę trochę w swoim gadzim mózgu.... Tak że ten, nie mówi. I działać aktywnie... 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DOHC napisał:

Dla kobiety tzw dowód społeczny w postaci zainteresowania ze strony kobiet jest bardzo ważny. Lepiej być w dzisiejszych czasach ruchaczem niż prawiczkiem, co de facto nie jest złe pomijając częsty spadek samooceny.

To fajnie widać jak przyjdziesz z ładna koleżanka do klubu czy knajpy. Kobiety poprostu inaczej się zachowują. Jest taka iskra na wejsciu. Polecam 😁

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gixer napisał:

To fajnie widać jak przyjdziesz z ładna koleżanka do klubu czy knajpy. Kobiety poprostu inaczej się zachowują. Jest taka iskra na wejsciu. Polecam

No oczywiście że tak. Jeśli facet jest atrakcyjny dla jednej kobiety, to znaczy że już jakaś kobieta "oznaczyła" go jako dobry materiał na partnera. Kobiety 100x a nawet tysiąc razy wolą faceta, który mieszka z żoną niż z matką.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, DOHC napisał:

Dla kobiety tzw dowód społeczny w postaci zainteresowania ze strony kobiet jest bardzo ważny. Lepiej być w dzisiejszych czasach ruchaczem niż prawiczkiem, co de facto nie jest złe pomijając częsty spadek samooceny.

Nie dzisiaj.

 

To wynika z gadziego, więc zawsze.

 

Ruchacz był, jest i będzie lepiej poważany od beciaka. Ruchacz przyzna się, że puka inne to dostaje +5 do atrakcyjności. Nie, nie jest skreślany ;) Pod warunkiem, że wcześniej wzbudził odpowiednio emocje. Wtedy juz dla pani nie ma innej drogi niż go zaliczyć. Przyznaj się, że nie masz powodzenia u pań to zostaniesz przez nie wyśmiany ;) Oczywiscie za plecami ;)

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, antyrefleks napisał:

Nie dzisiaj.

 

To wynika z gadziego, więc zawsze.

 

Ruchacz był, jest i będzie lepiej poważany od beciaka. Ruchacz przyzna się, że puka inne to dostaje +5 do atrakcyjności. Nie, nie jest skreślany ;) Pod warunkiem, że wcześniej wzbudził odpowiednio emocje. Wtedy juz dla pani nie ma innej drogi niż go zaliczyć. Przyznaj się, że nie masz powodzenia u pań to zostaniesz przez nie wyśmiany ;) Oczywiscie za plecami ;)

Ja w swoim towarzystwie ze studiów za takiego uchodzę. No i na weselu kolezanki że studiów i żony kumpli miłe dla mnie. Żadnej pogardy czy komentarzy. Z każdą zatańczyłem i pogadałem, jedynie ich mężowie jacyś nerwowi się robią 😂😂😂 

Tym kobietkom to chyba też pasuje że mąż się poczuje trochę zazdrosny 😉

Ale wszystko w granicach dobrego smaku i żartu. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gixer napisał:

Ja w swoim towarzystwie ze studiów za takiego uchodzę. No i na weselu kolezanki że studiów i żony kumpli miłe dla mnie. Żadnej pogardy czy komentarzy. Z każdą zatańczyłem i pogadałem, jedynie ich mężowie jacyś nerwowi się robią 😂😂😂 

Tym kobietkom to chyba też pasuje że mąż się poczuje trochę zazdrosny 😉

Ale wszystko w granicach dobrego smaku i żartu. 

W chuj pasuje. Każda lubi wzbudzać zazdrość :D Nic tak nie robi laski EGO kobiety, jak zazdrosny o nią facet ;) Mogłeś jeszcze z mężem zatańczyć jak miał minę nie tęgą xD

10 minut temu, zychu napisał:

Przed kobietą nigdy nie przyznawać się do jakichkolwiek ułomności, słabości, braków. Nigdy.

Jak jesteś kulawy to powiedz, że masz słabszy dzień. Jak straciłeś rękę, to powiedz, że straciłeś ją na wojnie w wietnamie, ale świetnie sobie bez niej radzisz. W imię *ipy **urwysynu 😂

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś byłem na randce z tindera z taką laska. Wchodzimy do takiego pubu. I w pewnym momencie wszyscy wzrok na nas. Wszystkie laski  zaczęły mnie obczajać. Dowód społeczny i tyle. 

Jeśli sie jest samemu to nie ma dup. A jeśli pojawi się jakaś to odrazu jest kilka chętnych 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, k0biety potrafią doskonale rozpoznać prawiczka od ruchacza.

Prawiczek może udawać macho, ale niestety będzie to sztuczne, przez co będzie się wyglądać jak małpa udająca człowieka.

 

Niestety, jeśli w pewnym wieku nie miało się zbliżeń seksualnych, to będzie bardzo, ale to bardzo ciężko nadrobić.

Inicjacja seksualna jest w pewnym sensie bardzo ważnym krokiem w rozwoju psychiki mężczyzny - bez niego facet powoli dziwaczeje, staje się leniwy, depresyjny (mechanizm samozniszczenia od natury).

 

Jeśli się ma już +-24 lata bez takich doświadczeń to praktycznie mimowolnie podświadomie facet krzyczy "jestem prawiczkiem" a kobiety to dostrzegają.

Społecznie już jest się skończonym (każdy "normalny" znajomy zajmuje się trybem praca - dom - rodzina), bo znajomych wcale nie przybywa, a niestety dostanie się do nowych źródeł znajomych jest mocno utrudnione. Można oczywiście dołączyć się do grupek RPG czy innych nerdowskich rzeczy, ale w taki sposób nie pozna się dziewczyn dzięki czemu nie pozbędzie się problemu.

Stąd biorą się spermiarze i inni podobni.

 

Dzisiejsze czasy niestety wymagają bycia nieco agresywnym, towarzyskim, ryzyka, podejmowania decyzji - a prawiczkom tych cech będzie brakować.

Osoba samotna jak i prawiczek tak samo mają też przesrane w postrzeganiu ich przez "normalnych" ludzi w pracy - przez co mają znacząco obniżone szanse na awanse itd.

Żyjemy w czasach, że w pewnym wieku wręcz się wymaga nie bycia dziewicą czy prawiczkiem - bo to już jest jawny sygnał że z człowiekiem jest coś nie tak...

Oczywiście ten problem można "rozwiązać" z pomocą div, ale.... niestety to nie pomoże - bo wypaczy obraz i doświadczenie seksu oraz zniszczy samoocenę ("bez pieniędzy nie mam szans na kobietę" - i inne podobne)

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 12
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, antyrefleks napisał:

jak straciłeś rękę, to powiedz, że straciłeś ją na wojnie w wietnamie, ale świetnie sobie bez niej radzisz.

Trzeba być wyjątkowo tępym (albo złośliwym), aby tak wykoślawić sens mojego wpisu.

 

Nie chodzi o braki, które każdy zauważy (mam nadwagę/krzywe zęby/jąkam się) - ale o tzw. wstydliwe tajemnice albo coś, o czym nie chcemy, aby każdy wiedział (czyli np. choroby, urazy psychiczne, trzeci sutek). Lepiej nie liczyć, że kobieta zrozumie i nie wykorzysta tej wiedzy przeciwko nam, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Przykre, że niektórym trzeba tak wprost pewne rzeczy wyjaśniać.

 

 

Edytowane przez zychu
  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, tym więcej zaliczałem tym większą pewność siebie miałem - tym miałem większą pewność siebie i doświadczenie wiedziałem za jakie guziki nacisnąć by nakręcić kobietę. One to czują, gdy łapiesz na parkiecie za tyłek jak swoje albo jak się całujesz. 

 

Czy jest to powód do chwalenia się? Przed kumplami może i owszem ale kobiecie z którą bym chciał coś stworzyć zachowam to dla siebie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, zychu napisał:

Trzeba być wyjątkowo tępym (albo złośliwym), aby tak wykoślawić sens mojego wpisu.

 

Nie chodzi o braki, które każdy zauważy (mam nadwagę/krzywe zęby/jąkam się) - ale o tzw. wstydliwe tajemnice albo coś, o czym nie chcemy, aby każdy wiedział (jakieś choroby, urazy psychiczne, trzeci sutek). Lepiej nie liczyć, że kobieta zrozumie i nie wykorzysta tej wiedzy przeciwko nam, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Przykre, że niektórym trzeba tak dosłownie pewne rzeczy wyjaśniać.

 

 

Co do własnej tępoty to nie mam wątpliwości, ale nie wyczuwając sarkazmu w moim wpisie dałeś właśnie świadectwo na temat swojej osoby :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mmario napisał:

bo kobiety wiedząc, że mają doczynienia z prawiczkiem maja go za fajtłapę trochę w swoim gadzim mózgu....

Bardzo lekkie określenie co kobiety myślą o takich gościach. Mam jednego znajomego, jest „świeżo” po 40ce. Gość mimo, że zaradny, pracujący, mało co pijący to mentalnie w tych kwestiach ma maksymalnie 18 lat. Wciąż szuka 18 letniej, nieruszanej, wymarzonej wizualnie i charakterowo kobiety samemu będąc typowym „normikiem”. 

Może to jeszcze nie było by najgorsze ale w obecności kobiet zachowuje się bardzo dziwnie. Po jednym spotkaniu towarzyskim podeszła do mnie znajoma i na wstępie wypaliła, że to jakiś dziwak, wpatrywał się w nią cały czas a gdy na niego spojrzała to uciekał wzrokiem. Z początku myślała, że może ma mordę wysmarowaną jakimś keczupem a głupio mu powiedzieć. Jednak po jej próbie zagadania wyparł się wszystkiego i „uciekł” do innego „kącika kulturalnego”.

 

Problemem dla niego jest nawet zwykła rozmowa z byle jaką kobietą. 
 

@Zły_Człowiek ma tu mniej więcej rację, jak nie zakisi się przed pierwszą ćwiartką to potem facet robi się coraz bardziej „cringe” dla kobiet i jest doskonałym kandydatem na cuckolda i spermiarza beta.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, antyrefleks napisał:

Co do własnej tępoty to nie mam wątpliwości, ale nie wyczuwając sarkazmu w moim wpisie dałeś właśnie świadectwo na temat swojej osoby :D 

No nie wyczułem właśnie dlatego, że mam cię za nieco tępego. ;) A z wami nigdy nie wiadomo.

Edytowane przez zychu
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to kiedyś zauważyłem. W sensie związek, łóżko regularnie, o zdradzie nie myślałem w ogóle, tylko coś tam wspólnie planowałem to po wyjściu na imprezę faktycznie otaczały mnie kobiety, często same zapraszały do tańca, co niezwykle rzadko się zdarzało bez tego związkowego klimatu. Coś wyczuwają na pewno, ale co to takiego to nie wiem. Druga sprawa, kiedy wychodzę z kumpelą, a ona mocna 9 to głównie kolesi wkurwiam. Ile razy miałem krzywe jazdy to po prostu szok. Podchodzą pijaczyny jakieś, zaczynają się nerwy od obcych typów, bo sobie gadam z nią i się śmiejemy szczerze xD Obcy, podpici ludzie nie są w stanie zdzierżyć pozytywnej relacji. Chcą mnie odsunąć za wszelką cenę xD Świat i relacje to pojebany wymiar, przysięgam. Tutaj nie ma mądrych.

 

A co do wieku utraty niewinności to według mnie warto faktycznie próbować, ale nie za wszelką cenę, bo to raczej kwestia dojrzałości. Facio przed 30 może nie być do końca dojrzały. Widziałem takich wielu. Dasz im coś do ręki to wypada, nie potrafią się zachować w towarzystwie, takie cudaki trochę. Wychowanie, brak męskiego wzorca i masz kolesi, którzy nie dadzą rady się przełamać i to nie tylko w strefie seksualnej, ale w każdej. Pewność siebie to tutaj klucz do większości zagadnień i sukcesów. Kobiety reagują dobrze na pewność siebie. Ileż razy rozwiązywałem jakieś problemy w tłumie, w pociągu, gdzieś na wyjazdach, na koncertach przeludnionych do szatni się wbijałem pomóc i rozdawać kurtki i tak dalej, na studiach łączyłem ludzi. I zawsze, a to zawsze z tej pewności, nie wyglądu wynikały interakcje. Jak sobie nie zorganizujesz to nie będziesz miał jeden z drugim i to prawda uniwersalna.

 

I co do zapachu to wcale nie takie śmieszne. Moja najlepsza panienka kradła moje koszulki, a później w nich chodziła cały czas. Wystarczyło, że się zbliżyłem, a już była akcja i pełna gotowość. Mi się taka chemia to może 2 razy w życiu tylko zdarzyła. Wtedy nawet o niczym człowiek nie myśli, tylko samo idzie, bo nikt napięcia nie wytrzyma. I tutaj jest niska świadomość, co to w ogóle znaczy przełamanie przez kolesia. Jeżeli się boi, czy ma negatywne emocje przy kobiecie to faktycznie nie powinien ruchać moim zdaniem. Jak jest chemia to nikt żadnych pytań nie zadaje, tylko akcja bez patrzenia  na nic i nie ma stresu, tylko unikalna interakcja. To mówię na podstawie własnych przeżyć. Teraz wiem, że średnie kobiety, do których nie czułem niczego po prostu mnie nie odpalały, a to skutkowało załamaniem całej relacji. Lepiej szukać po prostu i zwracać uwagę na takie niuanse.

 

My nie poznajemy odpowiednio zasad rządzących światem seksu. To się wszystko odkrywa po omacku, we mgle. Mężczyzn nikt nie uczy właściwego podejścia i tej specyficznej odwagi. Ze mną nikt nie rozmawiał o tym. A później kurwa tworzą się depresje i całe pokolenia zmarnowane, jeżeli kwestia seksu to ciągle temat tabu. Wiek, jak mówię nie ma znaczenia. Wszystko warunkuje pewność siebie. Ja już od lat nie ruchałem, ale gdybym wrócił do tematu to bym wiedział, jak się zabrać za jeża. Dla mnie to nie ma wielkiej różnicy w tym momencie życia. Jak ktoś wielką wagę nakłada, a nie ma żadnego doświadczenia to ma po prostu przejebane, ale to we wszystkim tak. Młodym to polecałbym wejście w relację, nawet krótką, ale z przejściem pewnych faz od całowania po macanie i rozbieranki. Seks niekoniecznie, ale poznanie kogoś intymnie, bliżej wymaga czasu, a nie wchodzisz i wychodzisz. Jak niedoświadczony stanie się nagle ogierem? Niewielkie prawdopodobieństwo na to.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takie bzdury jak w tym wątku, jak sam byłem prawiczek to oczywiście lasce nie powiedziałem efektem tego było to, że laska myślała że jej nie pożądam czy coś, że to jej wina. Warto powiedzieć, kobieta jest wstanie wyczuć czy miałeś dużo doświadczenia z kobietami czy nie, ale oczywiście nie jest wstanie stwierdzić czy jesteś prawiczek. Ja nie powiedziałem i żałowałem w sumie. Ona też mi powiedziała, że inaczej by do tego podeszła gdyby wiedziała.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.