Skocz do zawartości

Już było ale powtórzę.... Prawiczek nie mówi, że jest prawiczkiem


Mmario

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, nowy00 napisał:

Ze znajomymi ten temat był poruszany z wszystkich rozmów jakby w 1-2%, czyli tyle co nic.

Dlaczego nie ma poruszania tego tematu a jest pytanie, nie myślałem o tym nawet. Może być, że zależy na np wnukach.

Dodatkowo po co psuć sobie reputacje, że ma się w rodzinie kogoś kto chodzi na profesjonalistki. Powody się znajdą :D

 

Nie porusza się bo jak powie innym znajomym i zaczną ploty chodzić to po co to komu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nowy00 napisał:

Ogólnie jak ja widzę w społeczeństwie, w rodzinie czy pośród znajomych takie tematy o profesjonalistkach są mało kiedy poruszane :D

Bo w kraju kwitnącej cebuli korzystanie z div to synonim jakiejś nieudolności życiowej, bycia fajtłapą, itp. Lepiej, żebyś był "bohaterem" tego tematu.🤣

Osobną kwestią poruszaną na forum było to, że p0lki zwyczajnie obawiają się konkurencji i na wszelki możliwy sposób zohydzają divy i drwią ze szwagrów.+

 

11 godzin temu, nowy00 napisał:

Głównie się mówi o np. dziewczyna, ślub, dziecko,

Programowania społecznego nie da się tak łatwo zmienić, wyplenić. Wiem, co pisze, bo czasem sam mam rozkminy o LTR w przyszłości- raczej tej dalszej.

 

10 godzin temu, Libertyn napisał:

Girlfriend experience gdzie z profesjonalistką idziesz do kina/teatru/ na kawę a potem jest seks lub sorry ale boli mnie brzuch i wolę masaż

Czyli jak zarobić i się nie narobić.🤣 Moja samoocena leży i kwiczy, ale takiej maniany to w życiu bym nie odj**ł. 🤣

 

 

5 godzin temu, matthewx napisał:

Gościu, który chodzi na divy ma raczej większą reputację niż prawik,

Znam faceta z mojej okolicy. Porsche + Suv klasy premium. Nie znam się na chadach i szczękach, ale ok 1,85 wzrostu i SMV raczej 7+ Ma/ miał nawet żonę. Kiedyś ją widziałem przez chwilę - całkiem zgrabna. Pomimo to jest znany z tego, że lubi "ten sport" .😎

 

11 godzin temu, nowy00 napisał:

w rodzinie czy pośród znajomych

 

10 godzin temu, Libertyn napisał:

Bo rodzince zależy na wnukach. 

 

Ja już naprawdę nie pamiętam, kiedy ktoś mnie spytał o pannę czy kiedy ślub. ;) Parę razy wśród rodziny - tej bliższej i ciut dalszej rzuciłem redpillowymi tekstami i tym co sądzę o p0lkach.🤣🤣

Kiedyś chyba przy alko wypucowałem się Bratu i też wg niego - to słabe. Z jednej strony - on jest chadem i tego nie ogarnia. Przytoczyłem mu przykład w/w i ze dla niego to nie wstyd i zgasiłem go xD.

 

Niedawno w nowej pracy kolega (mokebe) powiedział mi, gdzie mogę obczaić tego typu przybytki. Niezłego mindfuck'a miałem - bo mokebe to powinien pn0lki hurtem j**ć na Zachodzie a z drugiej to zdziwiła mnie jego otwartość- w Pl typy z pracy (40 - 50 l. ) przeważnie pytali o żonę i bąlelki. :);););) 

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.