Skocz do zawartości

Koledzy! Mam do Was prośbę, żebyście mi pomogli w studiach psychologicznych. Chodzi między innymi o ankiety


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, na studiach zaczynają się konkretne projekty, trzeba robić ankiety, np. o związkach. To trudne znaleźć kogoś, ale przecież nie trudne dla nas, osób które na szukaniu szczęścia w necie zjadły zęby :)

 

Pomożecie mi czasem? Nie ukrywam że takie osoby mogą liczyć na moją wdzięczność.

 

Im lepiej i szybciej zrobię takie zadania, tym większa szansa że skończę studia, co przełoży się na znaczny wzrost szacunku do naszej społeczności. Pamiętacie te tysiące wpisów że słuchacie kretyna bez matury, bo pewnie sami jesteście na jego poziomie? O ile lepiej będzie brzmiało, że czytacie psychologa?

 

Reasumując - proszę o waszą pomoc. Jaka to będzie pomoc, dowiem się niebawem, może jeszcze dziś i będę tworzył na ten temat wątki. Z góry dziękuję.

  • Like 36
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ankiet to pamiętam jak jakaś pani, która w profilówce miała ładną buzię i duże okulary (no normalnie jak jakaś sowa) zadała taką ankietę na którejś grupie tematycznej fejsbuka (prepersowo/survivalowa). Była pouczona, żeby podzielić się wynikami ankiet na co przystała. Ogólnie tematyka dotykał  kwestii osobistych. Pytania sformułowane w taki sposób, aby przypiąć łatkę prepers - mężczyzna z nałogami, przemocowiec, foliarz, bijący swoją kobietę albo wręcz paranoik samotnik. Ankieta trwała ponad godzinę, mnóstwo pytań. Pani zniknęła tak szybko jak się pojawiła a wyników ja nie zobaczyłem. Może to kwestia tego, że nie znalazłem przez śmieciową formę pejsbuka do jakiejkolwiek dyskusji, albo po prostu jak to zwyczajna szara myszka znikająca tak szybko jak się dowie, że ze ślubu nici na chwilę obecną %-)

 

Chęci będą, i jak jakieś fajne badania przeprowadzisz to chętnie poczytamy coś mądrego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruchna jasne, że pomożemy😉👊

Stworzyłeś dla nas fantastyczne miejsce, dałeś masę informacji, wiedzy, nagrań, felietonów, książek, które nie jednemu uratowały życie, zdrowie, majątek, czas. 

Dlatego pora by bracia i siostry też od siebie coś dali w zamian. 

Na mnie możesz liczyć nie zostawiłem cię w potrzebie kiedy trzeba było pokazać charakter, odwagę, chęci i teraz pomogę bo wiem, że ostateczny cel poprawy relacji damsko-męskich, praw mężczyzn, zmiany na lepsze tego padołu łez jest najważniejsze. 

Tylko razem możemy to osiągnąć. 

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Kespert napisał:

nie jest Forum statystycznie reprezentatywne, i trzeba o tym pamiętać przy układaniu ankiet.

Nie koniecznie. Wszystko zależy od tego, czego ma dotyczyć ankieta. Nie wszystkie badania są przeprowadzane na próbce możliwej najlepiej odzwierciedlającej przekrój całego społeczeństwa. Dla przykładu, nie wszyscy są alkoholikami, a jednak badania odnośnie alkoholizmu są przeprowadzane. Możliwe, że społeczność forum idealnie wpisuje się w grupę, na której powinny być przeprowadzone badania.

 

Oczywiście chętnie wypełnię ankietę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Orybazy napisał:

Ale jak zrobisz ankietę na forum AA, to wyjdzie że Polacy są w 100% abstynentami :). 

Co nie zmienia faktu, że badania przeprowadzona na grupie prezentującej podobne cechy charakterystyczne są z góry do niczego. Tak jak napisałem wcześniej, możliwe, że forum będzie idealną grupą do badań. Wszystko zależy od tematu pracy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, FraterPerdurabo said:

możliwe, że forum będzie idealną grupą do badań. Wszystko zależy od tematu pracy

I dokładnie o to chodzi. Aby uważać na reprezentatywność próbki w zależności od badanego tematu.

Na przykład, poza Rezerwatem zadanie pytania "jak się czujesz, gdy masz okres" traci sens ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.