Skocz do zawartości

Koledzy! Mam do Was prośbę, żebyście mi pomogli w studiach psychologicznych. Chodzi między innymi o ankiety


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wam bardzo serdecznie za dobre chęci.

 

Obecnie sytuacja wygląda tak, że dziś mam burzę mózgów z koleżankami w sprawie projektu psychologicznego, w którym ankiety są jego częścią. Na razie nic konkretnego nie wiem, ale dziś najprawdopodobniej ustalimy dokładnie co trzeba zrobić, wtedy napiszę o co będę was prosił.

 

Jeszcze raz dziękuję, to naprawdę bardzo miłe że chcecie mi pomóc.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński, stworzyłeś to forum gdzie każdy może się czuć bezpiecznie. Pisać najróżniejsze treści. 

Nie bierzesz grosza z jakiś uwno reklam. 

 

To nie jakaś ślepa poddanczość z mojej strony bo ja już swoje widziałem, swoje przeżyłem i nie jestem jakąś durną owieczką, po prostu bardzo Ciebie za to szanuję. 

 

Także jak pisałem wcześniej, jak tylko będę mógł to pomogę. Choćby tyle mogę zrobić. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki - za ankietę o stresie dostałem piątkę, super że tak mi ochoczo pomogliście. Z taką ekipą, to chyba zostanę profesorem z fizyki kwantowej :)

 

DZIĘKI!

W dniu 22.05.2022 o 09:05, Orybazy napisał:

To przegapiłem.

 

Jest jeszcze ankieta o portalach randkowych, jest trochę... kiepsko ułożona, nie ja ją tworzyłem, ale skoro tak jest to niech tak zostanie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.