Skocz do zawartości

Spaniale paczki cale te


Estranged

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

zdjęcie majora z żądłem w dłoni i pytał kśka, czy zna tego człowieka i czy to u niego w domu było.

 

Słuchałem serii "wkurwiony major" i Major mówił tam, że knur go obmacywał :P

Kilka dni temu knur mówił, że Geremek chodził z penesem na wierzchu po Belwederze.

 

Wątek gejowski Niczego nie sugeruję tu tego.

 

---

 

Tak z ciekawości sprawdziłem jak długo knur nosi na sobie aktualny ubiór i wyszło, że ponad miesiąc :D

 

 

24/7 dla jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Estranged Tam na komendzie już takie cyrki odchodziły, że policjant pokazał kononowi zdjęcie majora z żądłem w dłoni i pytał kśka, czy zna tego człowieka i czy to u niego w domu było.

Także i to by mnie nie zdziwiło.

Ja pierdzielę.... Skąd masz takie info? Źródło jakieś albo filmik nayt?

51 minut temu, cst9191 napisał:

Tak z ciekawości sprawdziłem jak długo knur nosi na sobie aktualny ubiór i wyszło, że ponad miesiąc :D

 

Matko kochana ja po prostu sobie czegoś takiego nie wyobrażam. Zdarzało się w młodości że człowiek pochlał konkretnie to zasnął w opakowaniu i przespał tak całą noc. Ale rano od razu pod prysznic bo bym nie wysiedział brudny. To się wszystko w pale nie mieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Estranged napisał:

Ja pierdzielę.... Skąd masz takie info? Źródło jakieś albo filmik nayt?

 

Jakiś czas temu na którymś gniocie na mlecznym człowieku, już po wyjeździe majora do niemiec, uśmiechnięty kśek przytaczał tę sytuację.

Jeszcze mówił, że "doił jak krowę". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Estranged napisał:

Matko kochana ja po prostu sobie czegoś takiego nie wyobrażam. Zdarzało się w młodości że człowiek pochlał konkretnie to zasnął w opakowaniu i przespał tak całą noc. Ale rano od razu pod prysznic bo bym nie wysiedział brudny. To się wszystko w pale nie mieści.

 

Sam rozumiesz, jeśli prowadzi się bardzo intensywny tryb życia, ciężko się pracuje, prowadzi biuro, kancelarię itd., to nie ma się czasu na zmianę ubrań czy kąpiel. Tak samo w nocy, gdy trzeba ciągle czuwać aby młodzieży bandycka nie napadła na Belweder.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.