Skocz do zawartości

Stary a głupi.


Rekomendowane odpowiedzi

23 hours ago, Mmario said:

Masz 48 lat jeśli dobrze pamiętam, będzie Ci trudno znaleźć kobietę która urodzi Ci dzieci..

Dobrze się czujesz?

On ma dzieci i postawię dolary przeciwko orzechom, że następne dzieci są ostatnią rzeczą jaka mu się marzy.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, JoeBlue napisał:

Dobrze się czujesz?

On ma dzieci i postawię dolary przeciwko orzechom, że następne dzieci są ostatnią rzeczą jaka mu się marzy.

 

Świetnie się czuje....

Raczej uświadamiam koledze sytuację gdyby myślał, że jest inaczej... Sam mam potomstwo jestem trochę młodszy i wiem dokładnie jak się sprawy mają... Na różnych etapach różne myśli się w głowie lęgną po rozstaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JoeBlue napisał:

Dobrze się czujesz?

On ma dzieci i postawię dolary przeciwko orzechom, że następne dzieci są ostatnią rzeczą jaka mu się marzy.

 

2 godziny temu, Mmario napisał:

Świetnie się czuje....

Raczej uświadamiam koledze sytuację gdyby myślał, że jest inaczej... Sam mam potomstwo jestem trochę młodszy i wiem dokładnie jak się sprawy mają... Na różnych etapach różne myśli się w głowie lęgną po rozstaniu...

 

Mam dwójkę chłopaków i wolałbym zawiązać małego na supeł, niż zmajstrować kolejnego. Spotykam się z nimi prawie codziennie u nich w domu, tylko najgorsze że również spotykam ex i rana rozdrapywana jest od nowa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego wątku więc tu napisze może coś poradzicie.

 

Ex i jej obecny facet, latają na wycieczki(właśnie wrócili z Dominikany), jeżdzą w góry i nad może. A najgorsze to w tym, że zabierają ze sobą moje dzieci. Wkórw jest podwójny bo to rok szkolny a ta ma to w dupie oraz paląca mnie zazdrość, że spędza on z nimi tyle czasu, a mnie nie stać nawet na weekendowe wyjazdy. 

 

Gość ma w chuj kasy i wydaje na prawo i lewo.

 

Serce mi pęka i flaki się przewracają. 

 

Jak sobie z tym poradzić i czy mieliście podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finansowo jesteś w lepszej sytuacji niż znakomita większość obywateli RP. Niedługo czeka Cię emerytura w wysokości zarobków czynnego zawodowo dobrej klasy rzemieślnika. Nie masz najgorzej ;) Podtrzymuję Cię na duchu. Zamykaj służbę emeryturą i ruszaj w biznesy jak chcesz dorównać nowemu gachowi. Wnioskuj o opiekę naprzemienną to zejdą Ci alimenty przekazywane bezpośrednio ex i to ty będziesz dysponował tą kasą na chłopców. Czas z chłopcami będzie podzielony 50/50. Synowie nie chcieli zostać z Tobą?

 

Czy policjant to twój pierwszy i jedyny zawód?

Edytowane przez Veneziano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Veneziano napisał:

Wnioskuj o opiekę naprzemienną to zejdą Ci alimenty przekazywane bezpośrednio ex i to ty będziesz dysponował tą kasą na chłopców

 Juz jest po rozprawie, ex nie zgodziła się na opiekę naprzemienną i nie miałbym szans w naszych sądach ją uzyskać.

 

7 minut temu, Veneziano napisał:

Czy policjant to twój pierwszy i jedyny zawód?

Wczesniej prowadzilem intetes z ojcem ale padł, oboje nie mielismy predyspozycji do tego a ja nadal w tym tèpy jestem. Potem do Policji i obecnie 18 lat, na emeryture najszybciej za 10 lat aby zyć jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dave1974 napisał:

Juz jest po rozprawie, ex nie zgodziła się na opiekę naprzemienną i nie miałbym szans w naszych sądach ją uzyskać.

Moja też się nie zgadzała, a wyszło inaczej. Właśnie to robi statystykę. Faceci odpuszczają kobietom, nie wnioskują o swoje i biorą standardowy pakiecik: jakieś kontakty, alimenciki i oddanie władzy nad dziećmi mamusi. Wszyscy łącznie z adwokat odradzali mi takie stanowisko procesowe-opieka naprzemienna. Były rady w stylu bierz szerokie kontakty i będzie circa naprzemienna. Nie ma szans .......ble ble ble bo mama się nie zgodzą. A co to mama to jakaś świętość? Mam wrażenie, że babska adwokatura chce konserwować istniejący status quo i prowadzą swoich klientów w kierunku powierzenia opieki matce. Jestem uparty i dzięki przychylności sądu wyszło jak wyszło. Zdaję sobie sprawę, że dużym fartem jest trafienie odpowiedniego sędziego. Te same okoliczności rozpatrywane w Poznaniu dadzą inny wyrok.

 

5 minut temu, Dave1974 napisał:

Wczesniej prowadzilem intetes z ojcem ale padł, oboje nie mielismy predyspozycji do tego a ja nadal w tym tèpy jestem. Potem do Policji i obecnie 18 lat, na emeryture najszybciej za 10 lat aby zyć jako

Pozostaje więc pogodzić się ze swoją sytuacją materialną. Zakładam, że etatu w policji nie porzucisz. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/10/2022 at 8:52 PM, icman said:

A tu sobie pozwolę się nie zgodzić z kolegą, imo lepiej skoczyć w tę pustkę i zobaczyć co jest czym.

Nie potrzeba skakać.

Wpieprzył się w nią bez wielkiego wysiłku i jeśli ma oczy to widzi a jesli ma mózg to myśli jak z tego g*na wyleźć.

Że w tym momencie przyda się rada kogoś co wylazł z pustki to owszem, jeśli się ją spożytkuje.

Światu i tak obojętne co się stanie z jednym ziarnkiem piasku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JoeBlue napisał:

Wpieprzył się w nią bez wielkiego wysiłku i jeśli ma oczy to widzi a jesli ma mózg to myśli jak z tego g*na wyleźć.

Chyba się trochę rozmijamy, mi chodzi o to, że zasypując tę pustkę kolejną kobietą, jak radzisz, wzmacniasz nawyk, który polega na zagłuszaniu własnego deficytu.

 

Uważam po prostu, że szkoda życia na takie zabawy z samym sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci są Twoje.

Jego głupota i pieniądze tego nie zatrą ani nie zmienią. 

 

Nie zazdrość mu jego pieniędzy. Niczego nie zazdrość ani nie porównuj się z innymi. 

 

A ona też mu się znudzi. 

Kwestia czasu. 

 

Ciesz się że chłopaków widujesz, ja nie mam nawet tego. 

Mam za to sprawę w sądzie o znęcanie,kradzież i gwałty nad byłą żoną..

 

Widzisz? Niektórzy mają gorzej niż Ty. 

 

Pzdr. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, PyrMen napisał:

Widzisz? Niektórzy mają gorzej niż Ty. 

 

- o wiele gorzej.

 

Potracili kontakt z dziećmi, którym zindoktrynowano mózg przez kolejnych eks-mężów matki i kochanków /przyjaciół. Wszyscy panowie, którzy mieszkają z matką dziecka i dzieckiem stają się pasywnymi ojcami tego dziecka.

 

Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Z czasem masz szansę na zostanie "drugim" tatą, a potem "panem".

Tak, taki "pan", który ma kontakt z dzieckiem. A ojciec dziecka? A co się czepiasz, może ty chory jesteś...

Edytowane przez GriTo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2022 o 12:22, Dave1974 napisał:

A najgorsze to w tym, że zabierają ze sobą moje dzieci

To są też jej dzieci, niestety. ALE. Gość sponsoruje Twoje dzieci, nie jesteś ciągany na zwiększanie alimentów itd. Trafiła na beta providera to niech płaci 😂😂😂 Weź wspomnij, że na lato nowe ciuchy dzieci potrzebują, a Ty nie masz bo akurat coś tam, cuck kupi. 

Serio, taniej by mu wyszło lecieć i zabawić się z pannami na miejscu, a nie ze starą babą z dziećmi.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2022 o 14:32, Dave1974 napisał:

lat posuchy, trzymania ramy i wszystko poszło w pizdu.

 

Ból wrócił spotęgowany 10-kroć. Gdyby chciała wrócić przyjąłbym z otwartymi ramionami, przebaczając wszystko.

Jaki ja jestem debil.

Aby grzebać w kodach BIOSU pierwej trzeba znać polecenia 'construktora'.

A myślisz, że te sexy to co to było???

W jej BIOSIE ty zapyliłeś kwiat. ×2

Ściana.

Powrót do GENEZIS.

.....zaczęła ze zdawać sprawę, że młodzi wyfruną i sama zostanie.

:)

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tornado
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że dupie po 40stce odpieprzyło i zachciała skakać po kutangach to jest typowe. 

Nietypowe jest to że w tym wieku znalazła naiwniaka. Wolnego faceta z kasą, który chce w nią inwestować. I jeszcze się ożenić. Miała na prawdę szczęście. 

W typowym scenariuszu, one szukają przygód i naiwnie myślą że męskie zainteresowanie oznacza że mają szansę na powtórny związek. Zazwyczaj okazuje się że romans kończy się a skruszona laska próbuje wrócić do męża. Ty miałeś szczęście bo jakby wrocila to byś z nia cierpiał do końca życia. A tak to się wyleczysz. 

Jak? Dużo kobiet. Dużo seksu. Tylko się nie zakochaj w pierwszej lepszej. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dellinger napisał:

To że dupie po 40stce odpieprzyło

 

Panie, a po pięćdziesiątce to nie? Jak ma piniondz, furę to gardzi facetami.

 

Kolega jeden poznał taką panią doktor ale w chwili zbliżenia hydraulika wysiadła.

Ot, pani nie pociągała go wystarczająco aby doszło do zbliżenia.

 

Pani wyśmiała, zwyzywała i grzecznie wyprosiła impotenta za drzwi, który poszedł

do swojej trzydziestoletniej Mariolki...

 

Takie życie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.