Skocz do zawartości

Beka z Seksu w wielkim mieście w prawdziwym życiu - jak milfy z usa biegają za chadami w programie Selling Sunset


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki dokument czy reality show opisujący agencje nieruchomości willi w Holywood, prawdziwe sprzedawczynie oraz agencja. Netflix zrobił z tego serial, oczywiście na ile to prawda czy scenariusz to ciężko powiedzieć. Natomiast z ciekawości zacząłem to oglądac dla zabicia nudów i okazało się to parodią milfów biegających za młodszymi chadami. A jak to chopy, jednemu zachciało się 37 letniego milfa z dzieckiem, bo to prosta gra i mając 25 lat bawi się itd.  I tak to kupa śmiechu, bo ta sama dama pewnie zwodziła facetów, w końcu ma jedno już dziecko, a tu karma wraca. I gość mówi że nie chce mieć dzieci następne 10 lat, a ona beczy przez to koleżankom. To co jej doradziły? Zamroź swoje jajka :D Znajdziesz surogatke w wieku 48 lat i będzie ok!

 

 

Obejrzyjcie moment z drugiego odcinka 13min 50 sekund

https://www.netflix.com/watch/80223013?trackId=155573558

 

No ale on cham i nie czuły, bla bla. Reszta dam też nie lepsza jedna ma gościa na słowacji hokeiste i tam lata co jakiś czas (lol), druga lata do miami na weekendy. To są twory tego podejścia, należy ci się wszystko dziewczyno, możesz mieć wszystko!

 

No nie nie możesz, nikt nie ma wszystkiego. Serio niezła beka, a chciałem tylko zobaczyć jak mieszkają bogacze, a w praktyce biegają za tym prostaki bo to się trochę lepiej świeci, śmiechu warte

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie są milfy. Mnie bardziej żeniują filmy gdzie na te seksualnie zużyte i niepotrzebne w tym względzie kobiety (nie jestem mizoginem, nie ja wymysliłem menopauę) lecą dwadzieścia lat młodsze chady i one myslą, że tak w życiu jest. 

Normik, też myśli, że jak odda serce i majątek to go będzie kochała do końca swoich dzieci.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Za sam seks bez słuchania pierdolenia i marnowania czasu na spędzanie poza łóżkiem?

 

Można i darmo jeśli wejdziesz na odpowiednie strony z ogłoszeniami gdzie kobiety szukają kogoś do bzykania :D Zero pier&^%lenia, czyste pier@#$enie :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Martius777 napisał:

 

Można i darmo jeśli wejdziesz na odpowiednie strony z ogłoszeniami gdzie kobiety szukają kogoś do bzykania :D Zero pier&^%lenia, czyste pier@#$enie :D 

+@NoHope

Czy to będą turbomilfy jak z filmów powyżej biorące całego do końca? Wątpię...... Co jest z wami Panowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego że netfliks stracił tylu użytkowników oraz wycenę na giełdzie. A na głównej kolejny film ero z pl robiących reklamę naszym Paniom za granicą: 365 dni...

 

 

Ale w tym cyrku jedno jest dobre w jednym z odcinków to facet składa pozew o rozwód z jedną z tych agentek, zatem jest nadzieja, że coś się zmienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę dalej współczesnym Juleczkom orają banię na netflix, że zasługują na Chadów, milionerów i wszystko co najlepsze, ba promowanie milfów jako najlepszego towaru na rynku😆

Szkoda mojego czasu na takie programy, lepiej zająć się czymś pożytecznym. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.