Skocz do zawartości

W razie wojny w Polsce kobiety będą miały zakaz wyjazdu z kraju?


Rekomendowane odpowiedzi

Nasze kochane Polki są tak silne i niezależne, że myślę, że wygrałyby każdą wojnę. Trzymam za nie kciuki. Sam jestem zbyt młody i przystojny, żeby walczyć na froncie, ale doceniam bohaterstwo i odwagę naszych cudownych rodaczek.

 

2elzer.jpg

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał:

Ale to chyba tylko te z przeszkoleniem/wykształceniem medycznym, farmaceutycznym etc. będą mogły być powołane.

😱😱😱😱😭😭

 

23 minuty temu, BumTrarara napisał:

Załóżmy, że Ukraina się dogadała z Putinem. Tak? Obalili nazistowski rząd - fundowany Z UE/USA, wrócił do władcy - importowany z Białorusi przez ruskich - Janukowycz. Socjalistyczna Republika Ukrainy, czy jak by to tam nazwali, podpisuje sojusz z Rosją. Ruska armia staje na całej naszej granicy i..

Po pierwsze, to żądania Putina w sprawie Ukrainy chyba nie były aż tak radykalne. 

Po drugie za rządów Janukowycza armia rosyjska była (chyba) w sąsiedztwie naszej granicy i nic się przecież nie działo. 

 

29 minut temu, BumTrarara napisał:

Czyli twierdzisz, że kobiety to się nie nadają do niczego poza konsumowaniem socjalu i rodzeniem dzieci? 😆

Nic takiego nie twierdzę 😊. Polotu w interpretacjach nie można Ci odmówić 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie, jak rozróżnić te które będę miały wykształcenie medyczne i pracować w tym kierunku i te które nie. Przecież, jak masowo kobiety zaczną uciekać i wtopi się w nie ileś tam kobiet które niby powinny zostać to kto je zweryfikuje? Na granicy puszczają też wszystkich po kolei, jak tylko widzą kobietę. 

Poza tym z Ukrainy naprawdę dużo pielęgniarek/lekarek przyjechało i tutaj pracuje w zawodzie. 

Nie da się tego zweryfikować za bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wyborców pis to kobiety, ludzie starsi i z małych miejscowości. To niech zapierdalają z 30kg uposażeniem i ok 4kg MSBS Grotem. Nauczcie się w końcu ponosić konsekwencje swoich wyborów.

 

Osobiście wolałbym armię silnych sprawnych mężczyzn, no ale nie mogę być mizoginem, incelem i nienawistnikiem kobiet - na front razem z Polakami biedakami zakolakami, pokazać jak walczą p0lki, a będą walczyć tak jak o alimenty albo o kutangę czada/mokebe.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewelina napisał:
1 godzinę temu, BumTrarara napisał:

Czyli twierdzisz, że kobiety to się nie nadają do niczego poza konsumowaniem socjalu i rodzeniem dzieci? 😆

Nic takiego nie twierdzę

No to zachowuj się jak pełnoprawny obywatel, a nie macica z nogami 🤣, i ponoś odpowiedzialność.

6e7jj3.jpg

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ewelina napisał:

😱😱😱😱😭😭

 

Nie znam języka babskiego, pisz mi po polsku.

1 godzinę temu, $Szarak$ napisał:

Tylko pytanie, jak rozróżnić te które będą miały wykształcenie medyczne

Nie bój się, nasi włodarze wiedzą o nas wystarczająco dużo. :) A wezwania przyjdą z wyprzedzeniem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ewelina napisał:

przymusowa służba w wojsku w razie wojny jest pogwałceniem ludzkich podstawowych praw do życia i wolności

Te prawa gwarantują pewne instytucje - a instytucje czasem są, a czasem ich nie ma. Zresztą, ostatnio sporo o tym na forum pisano (tj. o przymusie w obronie ojczyzny/interesów państwa).

2 minuty temu, ewelina napisał:

W kontekście tego, co napisałeś mogę się kwalifikować do zostania 😕, mam wykształcenie farmaceutyczne.

Tak czytałem, więc tak piszę - prawdopodobnie dostałabyś jakieś pismo. Zresztą, to chyba żadna nowość, bo już wcześniej wojsko wykazywało zainteresowanie pozyskaniem pań o wykształceniu okołomedycznym.

Edytowane przez zychu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.