Skocz do zawartości

Dziewczyna zostawiła mnie po 5 latach związku


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Personal Best napisał:

Pobądź sam ze sobą. Zwłaszcza w takich okolicznościch przyrody o jakich piszesz.

Dokładnie, najgorsze co można zrobić to iść na kolejny egzamin bez wyciągnięcia wniosków z poprzednio oblanego. 

 

Pomyśl, podumaj, poczytaj i dopiero wtedy ew. Idź szukać nowej ksieżniczki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PyrMen napisał:

Pomyśl, podumaj, poczytaj i dopiero wtedy ew. Idź szukać nowej ksieżniczki. 

Tak tu wszyscy czytają, dumają i się douczają dlatego latają za samotnymi matkami, tu OP trochę wyższy poziom bo zamiast samotnej mamusi jest tylko nieatrakcyjny ulaniec jak sam to określił.

 

Schemat jest zawsze taki sam, chłop przylepia się do pierwszej lepszej cipy, która mu da i trzyma ją jakby to był ostatni kawał mięsa jaki miałby zjeść w swoim życiu. Później czyta forum, jest alfą i omegą, chadem no i poznaje znowu cipę która mu daje i się do niej przylepia, ale teraz uważa, że jego cipa jest 'himalaistką' bo sam jest przecież redpill aware. Oczywiście na samym końcu i ta cipa kopie go w dupę.

 

Gdzie chad po prostu wali laski bo ma taki wybór, że nie będzie się chciał szybko ustatkować. Wali ładne julki z długimi nogami i jendrnym tyłeczkiem. Ale OP jest inny. On jest głęboki i się chciał poświęcić dla biednego ulańca. Dlatego w wieku 22 lat chciał się oświadczać. Tak postępuje facet, który ma duży wybór. Dokładnie tak.

Edytowane przez NoHope
  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Jak to mawiał sierżant w wojsku jak kobieta nie chce zrobić Ci pały to znaczy, że się ciebie brzydzi😁

To może nie temat o obrabianiu kukurydzy, ale dla mnie to związkowy "must have" i coś w tym powyższym stwierdzeniu jest - rzeczywiscie facet może być dla kobiety nieatrakcyjny.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NoHope napisał:

Tak tu wszyscy czytają, dumają i się douczają dlatego latają za samotnymi matkami, tu OP trochę wyższy poziom bo zamiast samotnej mamusi jest tylko nieatrakcyjny ulaniec jak sam to określił.

Wszyscy? znaczy się Ty też latasz za zużytymi samotnymi matkami? 

 

Najgorsze co może zrobić to iść od razu w kolejny związek.. a w tej chwili widzę na odległość "białorycerśkość". 

Następna go zużyje jak tampon i wyjebie do kibla. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PyrMen napisał:

Wszyscy? znaczy się Ty też latasz za zużytymi samotnymi matkami? 

Chłopie, a myślisz, że dlaczego jestem sam?

 

Rzucę brutalnego pilla ale moim zdaniem większość związków jest oparta na desperacji chłopa. Chłop wcale nie jest biednym, kochanym ideałem a po prostu typem który z lenistwa i braku laku przylepił się do laski X. Laski nie są święte ale na przykład w tym przypadku laska OPa była z nim brutalnie, absurdalnie szczera pod koniec. Miałeś związek dwóch desperatów tak naprawdę, ona przyznała, że po prostu bała się samotności. Jest to okrutne, ale przynajmniej prawdziwe.

 

Żeby mieć opcje i nie być desperatem to musisz być TOP chłop. Czy to wygląd, czy status czy pieniądze, to jest temat na inną dyskusje. Jednak wiadomo jak jesteś w top to inni są na dole więc miejsca jest mało. Więc właśnie tak robią goście - przylepiają się do pierwszej lepszej laski, wkręcają sobie wielką miłość i wkręcają sobie dużo większą atrakcyjność niż w rzeczywistości. Mówimy na forum, że kobiety nie są racjonale i pełne bullshitów, ale przeciętny chłop bije babę w kobiecej logice o głowę.

 

Facet o wysokim SMV nie trzyma ramy, on jest ramą. Facet o wysokim SMV nie zdaje shittestów on ma po prostu na laski ma trochę wyjebane bo wie, że jak nie ta to kolejna. Tym się różni prawda od jakiś rzeczy przeczytanych na forum. Wiedza tu nic nie daje. Albo jesteś top chłop albo nie jesteś. Tak samo z kasą, albo masz kasę albo nie masz. Proste jak drut, zawsze tak było.

Edytowane przez NoHope
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest brak wiedzy, problemem jest głód. Jak człowiek jest głodny to i zje buta. I to jest przyczyna 99% problemów związkowych na tym forum. Ja to przerabiałem inni również. Życie. Tylko garstka chłopów jest najedzona a reszta albo je buty albo stosuje głodówkę.

 

Z pracą jest podobnie; jak masz niskie kwalifikacje to pracujesz za marne pieniądze i jeszcze robisz nadgodziny klepiąc się po piersi, że ty to jesteś taki pracowity a pracodawca zły. Znowu masz ludzi o wysokich kwalifikacjach i oni i dużo zarabiają i nadgodzin nie muszą robić a jak szef coś odwala to składają wypowiedzenie i za 3 miesiące już ich nie ma.

 

Związki różnią się tym, że wygląd jest ważnym składnikiem a na niego mamy tylko mały wpływ (body fat). Więc masz gości którzy nigdy nie dojdą do najwyższej albo nawet wysokiej ligi. Stąd muszą być simpami albo sługami swojej pańci. A to nigdy nie kończy się happy endem.

 

i tak jak czytanie książki o tym jak stać się bogatym nie sprawi, że staniesz się bogaty, tak samo redpill awerness bez wysokiego SMV jest bezużyteczne. Ja się z redpillem tylko nie zgadzam pod tym względem, że każdy chłop może mieć wysokie SMV. Masz przypadki milionerów z garstką dzieci którzy okazali się bezpłodni.

 

Dla przeciętnego chłopa który głęboko rozumie jak to działa zostaje mgtow albo quazimgtow na zasadzie jak się wydarzy ten cud i spotkasz laskę która autentycznie cię pożąda i nie ma znaczących czerwonych flag. 

Edytowane przez NoHope
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pietryło napisał:

Czyż nie o to chodzi?;)

Chodzi, ale jakie jest prawdopodobieństwo jak jesteś przeciętnym chłopem? 

 

Dobry związek jest wtedy gdy:

- ani ty ani pańcia nie jesteście zdesperowani ani samotni

- jest wzajemne pożądanie

- jest wzajemny szacunek

- wspólne plany na przyszłość

- podobne wartości

- dobry seks

 

A pewnie warunków jest więcej. Jak jesteś chadem i poznajesz dużo kobiet to i tak będziesz miał problem z znalezieniem fajnej kobiety do związku, a co tu mówić jak jesteś przeciętniak albo brzydal.

 

Dlatego przeciętniacy wpierdalają się w miny a później płaczą, że im urwało nogę. Niestety statystyka jest przeciwko nam. Ale wiadomo każdy jest płatkiem śniegu a jego cipunia to himalaistka. Do czasu.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo teorii za mało realnego życia.

 

Jak będziesz szukał ideału, to będziesz sam jak te ksiezniczki po 30 z przebiegiem Passata b4 w tdi. 

 

Życie to nie jebana bajka. 

Albo idziesz na kompromisy albo ryczysz sam w podusię. 

 

Tylko nie każdy chce czytać teorii o chadach o wzroście 190 + i innych dyrdymałach. 

Sam nie spełniam powyższych kryterii a radziłem sobie świetnie na przestrzeni swoich 40 lat życia. 

 

Pomijając zjebane małżeństwo 🤣 

Ale ja już płacę za frajerstwo.

Inne czasy inny mental. 

 

Życie znam z realu a nie z ciemnego garażu gdzieś w wypizdziejewie dolnym. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope jedziesz grubo, jak ktoś myśli, że świat jest brutalny, to go pojebało. Ten świat to kurwa piekło i kraina cierpienia.

@PyrMen podzielam zdanie. Można pierdolić i szukać ideału, ale to bez sensu. Niczym się wtedy nie różnimy od roszczeniowych Julek, a przejmujemy ich "paradygmat mentalny" (hmm czyli kurwa mindset, okej ;D).

Trzeba brać laski takie na jakie mnie obecnie stać i tyle, ale się nie przywiązywać przesadnie i starać mieć swoje życie - stąd mój temat w ostatnich dniach, jestem z tą laską i chcę budować sobie inne gałęzie. Simple as fuck. Oczywiście pamiętać o szacunku do siebie zawsze i wszędzie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Carl93m napisał:

jedziesz grubo, jak ktoś myśli, że świat jest brutalny, to go pojebało. Ten świat to kurwa piekło i kraina cierpienia.

rwanda-1.jpg

 

Klepiemy się po kutaskach i mówimy sobie jacy to my jesteśmy dobrzy i fajni a później każdy dba tylko o swoją dupę a jak trzeba to i zabije albo okradnie człowieka. To człowiek w pigułce.

 

Ale wiadomo kobiety nie są ludźmi to anioły, idealne stworzenia pozbawione egoizmu, okrucieństwa, pychy, chciwości, głupoty. Tylko chłopy mają te cechy. A nie my też idealni i każdy to chad-jezus.

 

 

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PyrMen napisał:

Stary, masz gorszy dzień? 

No właśnie tak czytam i się zastanawiam:D Nie mniej coś tam racji jest. Autor tematu był w związku, "mina urwała nogę", ale przecież ma szanse wyciągnąć wnioski, ochłonąć i za jakiś czas szukać lepszej, chyba na tym to polega.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope ja pierdole stary, styknie chyba. Masz dużo racji w tym co piszesz, ale po co się truć tym wszystkim? Serio to jak patrzymy na świat ma duże znaczenie, a z takim nastawieniem pesymistycznym to nic nie zostaje tylko na huśtawkę pójść. 

Jest milion przykładów ludzi nie z mitycznej topki (kurwa przecież te kryteria czada to spełnia 0.001% ludzi - wysoki, silny, bogaty, pewny sb, przystojny), którzy bardzo dobrze sobie radzą, a tajemnicą ich sukcesu jest nieskażony defetyzmem mental. To tyle serio, nawet w czasach tindera i instagrama można zdziałać dużo, wystarczy być dobrze nastawionym. I to nie jest pierdolenie, bo każdy zna typ osoby o której pisze, przeciętniak z wyglądu i statusu, żaden amant też, ale idzie przez życie wesoły i zawsze mu się uda coś ugrać. Może nie zaliczy najlepszych dup jakie spotka, ale i tak zrobi o wiele więcej niż filozofowie z internetu (no offence, sam się do nich zaliczam). 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LiptonGreen napisał:

I to nie jest pierdolenie, bo każdy zna typ osoby o której pisze, przeciętniak z wyglądu i statusu, żaden amant też, ale idzie przez życie wesoły i zawsze mu się uda coś ugrać.

Nie znam ani jednego takiego xD Z moich normiczych znajomych tylko jeden chłop na podstawie tego co mówił był bardzo zadowolony z związku.

 

Ale takiego przeciętniaka z bajerą do którego ustawiają się laski to nigdy nie widziałem, ani w szkole, ani w pracach, ani w klubach, ani na mieście.

 

Śmieszka jednego znałem ale on nie miał ani powodzenia a tak naprawdę był bardzo cyniczny.

 

Znam śmieszków januszy ale to funkcjonalni alkoholicy jakich wielu w tym kraju xD

 

Kiedyś zgniłem bo zazdrościłem koledze niezłej laski, ale typ ma prawie 2 metry wzrostu. No i ostatnio rozwodzik.

 

Więc rzeczywistość jest brutalna i nie ma co walić ściemy o jakiś motylkach.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NoHope napisał:

Z pracą jest podobnie; jak masz niskie kwalifikacje to pracujesz za marne pieniądze i jeszcze robisz nadgodziny klepiąc się po piersi, że ty to jesteś taki pracowity a pracodawca zły. Znowu masz ludzi o wysokich kwalifikacjach i oni i dużo zarabiają i nadgodzin nie muszą robić a jak szef coś odwala to składają wypowiedzenie i za 3 miesiące już ich nie ma.

Strasznie polaryzujesz. 
Zapominasz w tym porównaniu o tym, że jest mnóstwo uwarunkowań, zwłaszcza mentalnych, gdzie są kwalifikacje a nie ma kasy i odwrotnie.

 

Forum i jego treść to narzędzie, możesz nim robić co tylko chcesz, ważna jest świadomość własnych intencji.

 

Wiesz po co piszesz tu posty o takim wydźwięku?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Dziewczyna zostawiła mnie po 5 latach związku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.