Skocz do zawartości

9 typów samotnych facetów - artykuł ohme


Rekomendowane odpowiedzi

https://ohme.pl/lifestyle/9-typow-samotnych-facetow-30-tce-ktorego-wlasnie-spotkalas/

No to panowie, przyznawać się pod jaką kategorię wpadacie i czego brakuje. 
Zakładam topic w rezerwacie żeby Panie mogły się odnieść do artykułu odnośnie napotykanych facetów + własne typy i przemyślenia. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że numer 9 połączony z numerem 4. Ideał xD

 

A tak na serio powiedziałbym, że mężczyzna samotny z wyboru, który lepiej sobie radzi sam niż z kimś w każdej życiowej materii. Urodzony pustelnik.

Edytowane przez mac
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BlacKnight napisał:

Brakuje kategorii ,, Ten który nie ma 180".

Jeśli mówisz o długości "kutacza" to rzeczywiście facet z małym może mieć problemy. Dlatego azjaci i polacy są incelami. Na szczęście jestem w 1/3 murzynem.

Edytowane przez NoHope
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pakiet zbiorczy bee bo ma wymagania. Zgadłem V

 

2. Z odzysku przyjebany bo był tak długo przy pusi, że bez niej jest dzieckiem z brzytwą we mgle. Dawno nie czytałem bardziej wyssanego z piermienia argumentu. Zgadłem V

 

3. "Facet, który ożeni się z kimś o tym samym kolorze skóry, wyznaniu i poglądach albo rodzice nigdy więcej się do niego nie odezwą" już prawie miałem się z tym zgodzić bo sam takich niedojd nie lubię i gdyby po prostu było "facet całkowicie zależny od rodziców/ mamusi" to bym nie odhaczył ptaszka ale przez to co wytłuściłem wyczuwam tu jakąś feministyczną próbę relatywizacji sobie samej pierdolenia się z murzynami i bycia wiadrem na spermę na erazmusie - tak więc! ZGADŁEM. V

 

4. Mizoginista (a nie piszę się mizogin? Czy może obie formy są poprawne? Mniejsza....) ten punkt całkiem nieźle trafiałby we mnie. No właśnie trafiałby gdyby nie : "Kiedyś, wcześniej, miał o nich lepsze zdanie, ale kilka razy źle wybrał. Może został zraniony, ale wcale nie tak mocno, jakby chciał i jak to przedstawia."

Bo w moim przypadku powinno być "Kiedyś miał o nich lepsze zdanie ale jak patrzy co te kurwy odpierdalają to łapie się za głowę a ich lekkomyślność, egoizm, nieróbstwo to jak wygląda u nich opieka nad dziećmi, podejście do rodziny, męża i dzieci jako narzędzia i zamiłowanie do przemocy emocjonalnej i socjalizmu wieszałby ze spokojnym sumieniem na drzewach".

 

No i jeszcze ja nigdy nic nie wybierałem to ja kilka razy zostałem wybrany. Więc proszę ode mnie wypierdalać nigdy nie poniżałem się latając za tak słabym materiałem jak p0lunie.

 

Oczywiście przy czwóreczce również walę ptaszka bo przecież mizogin jest mizoginem bo tak sobie uwalił w swojej chorej głowie a nie przecież pod wpływem wszech-kurestwa (mniejsza, że większość mizogini to nie mizoginia tylko wkurwienie tych którzy jeszcze trzeźwo patrzą ale te żeńskie stuleje umysłowe nigdy na to nie wpadną) ZGADŁEM 

 

hop i odhaczone... lecimy dalej:

 

Przepraszam ale piątka jest tak przyjebana, że muszę przekleić całą (w dodatku ten typ wydaje mi się wyssany z dupy a nie z rzeczywistości):

 

Facet, który osiągnął „wszystko” i zbyt wcześnie

 

Spotykał się kiedyś ze świetną dziewczyną, ale z nią zerwał (jeszcze na studiach) bo … nie miał na „to” czasu. Świetną w czyim mniemaniu przepraszam? W czym by mu przeszkadzała gdyby była świetna? Wręcz przy takim kozaku na pokładzie kariera ruszyła by jeszcze bardziej z kopyta... Robił karierę. Dziś ma to, o czym marzył, wyłysiał i przytył <- baaaaaardzo niskoooo, żałosny przytyk, prostacka manipulacja komuś chyba wisi oklapła dupa a policzki rozciągnięte klubowymi kutasami wiszą jak u buldoga. I dotarło do niego, co stracił. XDDD Więc chodzi i wzdycha XDDD, coraz bardziej rozczarowany kobietami, które spotyka na swojej drodze. I wie, że drugiej takiej to już nie znajdzie… XDDDD

 

Ja tu tylko zostawię zielonego ptaszka zgodnie z tradycją bo dalszy komentarz jest zbędny. Zgadłem V

 

Po tym punkcie trochę się boje jakie gówno będzie dalej ponieważ czytam punkty na bieżąco i tu komentuje no ale jak już wszedłem..... :

 

6. Normalny facet, który chciałby aby wszyscy przestali się nad nim pastwić... to normalny czy ofiara nad, którą się pastwią? W którą stronę? A może po prostu normalny bez baby zawsze będzie miał coś przez nie przyklejane, żeby usilnie pokazać, że normalny nie jest? Jak nie mizogin to taki co się nad nim pastwią? Klasyk. ZGADŁEM V

 

7. Powiem..... szczerze...... zatkało mnie.....

 

[...]Zawsze kogoś miał (no to chyba pasuje pod wasze pojebane widzimisie? chyba o to ciągle chodzi? nie?) a teraz kogoś nie ma i szuka (też źle? Szuka źle? Nie szuka źle? O co chodzi??)

 

NIE WIEM O CO CHODZI ALE ZGADŁEM V

 

8. Jesteeeeeeeśmy w domu! Ma wszystko! Ale pewnie nie chce przepisać tego za kawałek pizdy więc co?! "Jest gejem" Amen :)

ps. albo skoro ma wszystko to pewnie ma czelność mieć też wymagania jak ten incel z małym fiutem spod punktu pierwszego :) 

 

Zgadłem V

 

9. Kanapowiec i tu tak jak w punkcie 4 prawie bym sie zgodził gdyby nie to, że kobiety to sami tacy kanapowcy z tym, że ten męski kanapowiec nie będzie miał takiego szału na przepuszczanie pieniędzy najczęściej tych których nie ma. Więc ten punkt oddaje ambicje 99% kobiet i kompletnie nie rozumiem czemu kobietom nie pasuje taki sam fajfus jak one same???

 

(prawie) Zgadłem V

 

A gdzie dziwkarz? Narkoman też zdyskryminowany kompletnie.... Ani jednej nominacji dla laureatów zakładów karnych? Do dupy z takimi wyliczankami.

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Peter Quinn napisał:

 

a kto to? 😀

 

Dawno już w tych rejonach tuby nie byłem. Może jeszcze żyje.

Kołczinka związków, psycho loszka, youtuberka, atencjuszka i sprzedawczyni mundrości kobjed w internecie.

Swoją karierę chyba trochę zawdzięcza bycie córeczką polityka i posiadaniem osobistego kukolda od filmowania, brandingu, montażu , itp.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, NoHope napisał:

Jeśli mówisz o długości "kutacza" to rzeczywiście facet z małym może mieć problemy. Dlatego azjaci i polacy są incelami. Na szczęście jestem w 1/3 murzynem.

O kurde.. nie pytałeś więc mamy jak jej się to udało? Impra musiała być przednia.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.