Skocz do zawartości

Logitech k400 - klawiatura bezprzewodowa.


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Mam trzecią w karierze ww klawiaturę. W poprzedniej ostatni klawisz nad standardowym układem qwerty miał przycisk który wyłączał laptopa. W nowej ten sam przycisk jest oznaczony jako HOME, (to samo fizyczne miejsce nad qwerty, inna ikona, otwiera mi przeglądarkę) w ogóle mi to nie pasuje, jestem przyzwyczajony do poprzedniej wersji. Czy jest jakiś soft, którym mogę zmienić ustawienia tych dodatkowych przycisków? Proszę o pomoc. 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z k400 bo nie mam, ale od dwóch lat używam Logitechowy MX Keys z myszą MX Anywhere 2 i tu jest soft do konfiguracji przycisków. Z tego co widzę można dodawać do niej Logitechowe urządzenia z odbiornikami BT/Bolt/Logi Unifying. Apka po prostu nazywa się Logitech Options. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech setpoint - starszy soft - lipa k400 to k400 nie ma opcji zmiany.

Logitech options - nowszy soft  - lipa pokazał tylko moją mysz, K400 nie widzi.

 

Reasumując K400 jako taniocha, nie ma chyba takiej opcji, myślałem nad przełożeniem płytki PCB z klawiatury co ma OFF w dodatkowym przycisku, lecz lenistwo bierze górę. Ta klawiatura z opcją off pochodzi z Kanady, kupiłem tanio na portalu A. Poszukam innego softu (tzn jakiegoś ogólnego), lub się przyzwyczaję. Życie to sztuka kompromisu.  :)  

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.