Skocz do zawartości

Gdzie jedziecie na majówkę?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. 

Pytanie do Was, jakie plany na majówkę macie? Czy się wypuszczacie się gdzieś w ten długi weekend czy w domu odpoczywacie? 

 

Wiem, że pogoda w pełni dopisuję do ogrodnicy, działkowcy wyszli do swoich ogródków trochę pokopać.

 

A może ktoś wyruszuł na jakieś dalsze wakcje za granicę? 

 

Ja obecnie uciekłem z wielkiego miasta do mniejszego. Za to cisza, spokój, brak szumu tramwajów, widok neonów. Bardziej jak na wsi. Lubię taki klimat. Lżej na duchu.

 

Bracia piszcie, dzielcie się co tam porabiacie..

Pozdrawiam.

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się mieszka na wsi wśród okolicznych lasów rezerwatu, to nie ma potrzeby z miasta uciekać ;)

Planuję popychanie różnych projektów firmowych i domowych (dziś zaczyniam "szynkę" drobiową z szynkowara) i jakieś wypady do lasu. U nas na razie pogoda jak zwykle - jak na dnie Bałtyku - ciemno, mokro i zimno.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w UK, dziś 11:30 na mecz lokalsi z Charlton Athletic po meczu piwko i obiad na mieście z narzeczoną, Niedziela rano wypad z parą znajomych na nurkowanie w zalanamym kamieniołomie Stoney Cove, planujemy zrobić 2 nurki, 20 i 35metrów. Poniedziałek rano działka, przygotuję stanowiska pod dynie giganty, po południu drink na mieście jako osoba towarzyszaca. Muszę też ogarnąć rower po zimie. Zrobiło się ciepło i czas odstawić auto i do pracy pojeździć rowerkiem. Pozdro!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie książki zaległe do przeczytania. Nowa, fajną o historii Formuły 1 "Szybko, szybciej, najszybciej", i Jasona Schreiera o patologiach branży gamingowej.

 

Teść się zapowiedział z wizytą również, co mnie bardzo cieszy, bo to swój chłop. Zrobimy jakąś chmielową zupkę.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszych planów nie ma, koncerty wleciał to trzeba grać, ale w poniedziałek z kumplem na jakieś rowery może lub wypad w góry, lub połączenie tych dwóch rzeczy :) A we wtorek całodniowy dzień planszówek ze znajomymi i moją kobietą :)

 

@Obliteraror uśmieszek za chmielową zupkę ;)

 

 

Edytowane przez Taboo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś aktywnie, bo rowery z rodziną na obrzeżach wojewódzkiego miasta.

Plan wycieczki: park, później stadnina koni, na końcu krótki piknik nad rzeką. 

 

Jutro jak pogoda dopisze, już na spokojnie. Wyjazd nad wodę, namiot plażowy, może jakieś ognisko na dziko, coby córa popatrzyła, że ogień to nie tylko w opowiadaniach o strażakach istnieje. 

 

Poniedzialek robota.

 

Dobrego wypoczynku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lupus o jak pięknie, sobie w Katalonii siedzi i zadowolony😊

 

@OstryCienMgły też w Hiszpanii jest. Miał lecieć z myszką i się oświadczać, ale się rozstali się po 5 latach😑

 

@x6eine Byłem raz na strzelnicy, nawet spoko było. Ale jakoś większego uwielbienia nie dostałem do tego sportu.

 

@mac Majówka dla zarządu czyli dla nas😉

 

@WolfSkin To widzę, że czas masz ładnie już zaplanowany😊 Wszystkiego po trochu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem rano 24h pracy, jutro tylko na rano, wcześnie zjadę. Poniedziałek standardowo 8h, bo papiery same się nie zrobią, 3.05 idę znowu na 24h.

 

Także u mnie na spokojnie, jak co roku. Lubię majówkę, bo w korkach nie trzeba stać 😋

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TruthInPlainSight napisał:

Chyba się chodziło modlić pod krzyżem ;) 

 

A to "Majowe" chyba. Byłem kiedyś.

 

Dla mnie to na serio bez różnicy, ale ja nie pracuję na etacie, więc robię to co zwykle. Jakoś na jakieś wyjazdy nie lubię jeździć w takie dni, wolę w normalne. Wydaje mi się, że mniejszy tłok, taniej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, x6eine said:

Pierwszy raz pojadę na strzelnicę. Jestem podekscytowany tym, że nauczę się podstaw strzelania 

Też strzelam. Polecam Ci kanały na YT: Brzydkiego buraka oraz Gunpoint.tv czyste "mięso" I pełen profesjonalizm. Dużo fajnych wskazówek. Szybkie zmiany magazynków,praca na jezyku spustowym, przenoszenie ognia etc. Jeśli załapiesz bakcyla to polecam książkę MadLeafa "Strzelectwo bojowe" wykopie ona Twoje strzelanie na kosmiczny poziom. Facet również działa na YT. Miłej zabawy!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.