Skocz do zawartości

Gdzie jedziecie na majówkę?


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, WolfSkin said:

Też strzelam. Polecam Ci kanały na YT: Brzydkiego buraka oraz Gunpoint.tv czyste "mięso" I pełen profesjonalizm. Dużo fajnych wskazówek. Szybkie zmiany magazynków,praca na jezyku spustowym, przenoszenie ognia etc. Jeśli załapiesz bakcyla to polecam książkę MadLeafa "Strzelectwo bojowe" wykopie ona Twoje strzelanie na kosmiczny poziom. Facet również działa na YT. Miłej zabawy!

Aha! No i zapomniałem o kanale "hitchok45" kanał anglojęzyczny więc możesz za jednym zamachem ćwiczyć angielski. Niezwykle klimatyczny dziadek z Tennessee ma za domem własną strzelnicę i kilka milionów subów. Bardzo polecam też!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zaproszenie na wielką bibę na wsi do znajomych pod miastem ale nie pojechałem

bo ostatnim razem skończyło to się u Mnie ciężkim zapaleniem płuc i było blisko zgonu.

Trudno, najwyżej się obrażą. Moje zdrowie jest najważniejsze.

Wreszcie zmądrzałem.

Poza tym mam remont instalacji elektrycznej  w jednej części domu.

Będzie kończone 4 Maja. 

Odpoczywam w domu i nigdzie się nie wybieram.

Zdrowie najważniejsze.

 

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, WolfSkin napisał:
W dniu 30.04.2022 o 17:04, Brat Jan napisał:

Jak będzie ładna pogoda to zwalę konia na zielonej łące. 

Liczymy na streama

Strima nie będzie bo nie ma tam netu.

Zapodam jedynie fotki.

Uwaga są wulgarne, obsceniczne i bez cenzury.:D

Zaglądacie na własną odpowiedzialność!

https://ibb.co/pZ89PbP
https://ibb.co/YWqwCRh
https://ibb.co/rvh4Nkv

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko nie pojechałem tej majówki, ale było zajebiście. Wczoraj spotkałem gościa na moto gdy latałem szosówką. Pyta czy nie katuję dziś w terenie a odpowiedź była prosta, bo wielkich planów nie miałem. Wyszedł z tego prawie cały dzień jazdy i wkurwiania spacerkowiczów. Jestem z siebie dumny. W międzyczasie zebrała się ekipa i był konkret.

I obczajcie sobie jak fajnie by było, gdyby taki kontakt byłby możliwy z dupami. Prosty konkret na starcie bez całej tej otoczki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę masa roboty na działce, dzisiaj (niedziela) impreza rodzinna, chrzciny młodej w rodzinie. Poniedziałek, zobaczę jak będę się czuł po tym wszystkim, ale chce parę rzeczy na działce jeszcze porobić. I tyle z majówki, liczę tylko, że ostatni dzień to biedzę faktyczny odpoczynek i w końcu wybiorę się na rower:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że maj to czas śpiewania "majówek" (Litania Loretańska), zawsze to odskocznia od odmawiania różańca. Jak mieszkasz w przytulnej, religijnej okolicy, to zwyczajowo około 18-19 mieszkańcy spotykają się przy kapliczkach, najczęściej przydrożnych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja majówki sobie od kilku dobrych lat odpuszczam. Cała Polska jedzie na majówkę tak więc jest drogo, poza tym drogi zakorkowane.Miejscowości turystyczne zatłoczone. Zdecydowanie bardziej wole sobie coś zaplanować w inny weekend:

https://www.bezmapy.pl/wiatr-i-woda/wakacje-na-jachcie-swietny-sposob-na-wypoczynek/

 

Zastanawiam się na przykłąd czy sobie nie pożeglować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spacer z córką, basen. Potem strzelnica i seans Ziemia obiecana remaster. Następnie puknę kobitę i idę spać. 

 

Wyprawa z córką do lasu, ognisko kiełbacha i pyry nadziane na patyki i muzyka Dżem. Potem seans Drużyna pierścienia. Puknę kobitę i idę spać.

 

Wyjazd na obiad  do rodziny , bezalkoholowy dla mnie. Potem seans Sami swoi. Puknę kobitę i idę spać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie sprecyzowanych planów nie mam. Jednak omijać w tym dniu będę najbardziej popularne miejsca w Polsce gdyż będzie duże zatrzęsienie tłumów jak co roku. Jakieś dobre jedzonko i spacer w tych dniach, bez jakiś większych szaleństw u mnie i wstawania fotek na insta gdyż go nawet nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.