Skocz do zawartości

Instagram = rak, czyli jak social media uzależniają kobiety


VanBoxmeer

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, VanBoxmeer napisał:

Wiem, że najlepiej byłoby olać kobiety, ale takowa jest mi potrzebna z 3 powodów (w tej kolejności);

 

- potomstwo

- zapewnienie tzw. domowego ogniska i towarzystwa

- seks

:DDDDDDDDDDDD

Nie ma to jak samemu sobie nałożyć kajdany i dwutonową kule u nogi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Ace of Spades said:

:DDDDDDDDDDDD

Nie ma to jak samemu sobie nałożyć kajdany i dwutonową kule u nogi.

Możesz rozwinąć? Uznaję te 3 powyższe potrzeby jako normalnie występujące u zdrowego, heteroseksualnego faceta. Jak inaczej chcesz je zaspokoić, jeśli nie z kobietą?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, VanBoxmeer napisał:

Możesz rozwinąć? Uznaję te 3 powyższe potrzeby jako normalnie występujące u zdrowego, heteroseksualnego faceta. Jak inaczej chcesz je zaspokoić, jeśli nie z kobietą?

Co mam niby rozwijać?

Zakładam, że jesteś zdrowy na umyśle i orientujesz się w otaczającej rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gadam z ojcem mówi do mnie co i jak. Ty montella wiesz, że córka mamy koleżanki wzięła ślub? Dupe ma prze potężna, gruba jak nie wiem. I wiesz co? Ma chłopaka modela, duże mieszkanie, własna firma i jezdzi tym białym mercedesem co stoi u nas pod blokiem właśnie. 

 

No kurwa jak taki chłop wziął sobie takiego ulanca za żonę to coś w tym musi być. Wytłumaczyłem mu wszystko co i jak. Ze instagramowa lala zwróciłaby tylko na chwilę na niego uwagę, a za chwilę next koniec atencji ghosting. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, slusa said:

@VanBoxmeer Brakuje mi jednej ważnej informacji - normik? chad? jaka ocena ryjka? Rysy twarzy? Symetria? Sylwetka? Mają się kobiety za czym oglądać? Czy jesteś na poziomie, gdzie musisz się trochę postarać (gadką)?

Powyżej przeciętnej, zwłaszcza biorąc uwagę mój wiek - taki feedback otrzymuję od kobiet nie pytając o to. Bez zbędnych przechwałek - moje ex partnerki były bardzo atrakcyjne, a ja sam nie mam żadnego problemu z poznawaniem nowych kobiet.

 

Szczerze współczuję facetom, którzy nie wygrali na loterii genetycznej, bo dla nich randkowanie to musi być gehenna.

Edytowane przez VanBoxmeer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Montella26 napisał:

Ty montella wiesz, że córka mamy koleżanki wzięła ślub? Dupe ma prze potężna, gruba jak nie wiem. I wiesz co? Ma chłopaka modela, duże mieszkanie, własna firma i jezdzi tym białym mercedesem co stoi u nas pod blokiem właśnie. 

Niedawno się dowiedziałem, że mój kuzynek, który zawsze był taki cwaniaczek i co to nie on jak wyjechał za granicę to jego laska bzykała się z jakimś okolicznym wieśniakiem xD Kuzyn przyjechał i kazał jej wybierać między nim a kochankiem. Wybrała kuzyna, kuzyn kończy budowanie domu.

 

Nawet moja ciotka, jego matka, go ojebała, że chłop nie ma żadnej godności xD

 

Ale takie są właśnie chłopy. Myślisz sobie jak bardzo chłop da się poniżać przez kobietę a rzeczywistość i tak cię zaskakuje.

 

Gnije z tego gadania o byciu samcem alfa, to jest absurdalne jak się weźmie pod uwagę jakie inby praktycznie wszędzie się odpierdzielają. 

 

Z resztą mój inny kuzyn podobnie, żona go zdradzała, ma z nią dziecko a on lata za nią i jej wybacza.

Edytowane przez NoHope
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NoHope napisał:

Niedawno się dowiedziałem, że mój kuzynek, który zawsze był taki cwaniaczek i co to nie on jak wyjechał za granicę to jego laska bzykała się z jakimś okolicznym wieśniakiem xD Kuzyn przyjechał i kazał jej wybierać między nim a kochankiem. Wybrała kuzyna, kuzyn kończy budowanie domu.

 

Nawet moja ciotka, jego matka, go ojebała, że chłop nie ma żadnej godności xD

 

Ale takie są właśnie chłopy. Myślisz sobie jak bardzo chłop da się poniżać przez kobietę a rzeczywistość i tak cię zaskakuje.

 

Gnije z tego gadania o byciu samcem alfa, to jest absurdalne jak się weźmie pod uwagę jakie inby praktycznie wszędzie się odpierdzielają. 

To ja znam inny przypadek. Panna zostawiła lekko ducha. Co wciąga itp. Gościu na zasadzie. Hulaj dusza piekła nie ma. W normalnej robocie dostałby depresji na etacie. Wielce wyjebane na wszystko, a przyszło co do czego to samiec alfa na kolanach z płaczem przed laska klękał z kwiatami żeby tylko go nie zostawiała. Nawet do jej matki dzwonił gdzie ona jest bo nie odbiera. 

 

"z okolicznym wieśniakiem" 🤣

Edytowane przez Montella26
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adalberto napisał:

Instagram cały zawalony fotami. Jak jej raz spojrzałem w telefon, to widziałem, że pisze z kilkoma spermiarzami i wysyła im zdjęcia swych paznokci, a oni komentują (w sumie i mi za bluepilla się tak zdarzało, aż szkoda gadać). 

 

Raz się zgłosiła się do jakiejś kosmetyczki, która szukała Pań, którym za darmo wykona usługę i będzie promować zdjęciami tych usług swą działalność. 

 

Ta później udostępnia to, poleca innym i pisze, że jest zaszczycona, że mogła być modelką (naprawdę tak napisała) w tym przedsięwzięciu XD. 

No i tak to wygląda. Generalnie laski są tak aroganckie, że same nic nie mają i nic nie osiągnęły ale uważają, że należy im się najlepszy facet. I to się nie bierze z dupy, to są lata narcyzmu który jest wzmacniany przez otoczenie.

 

Ktoś sobie myśli, że spokojnie, że zawsze można znaleźć młodszą laskę. To jest błędne myślenie bo zmiany pokoleniowe są bardzo widoczne i nawet przystojny i ogarnięty facet będzie miał problem by znaleźć fajną laskę.

 

I to nie jest tak, że jak się stargetujesz na brzydkie to one będą jakieś lepsze. Będzie może udawać przez jakiś czas, ale prawda i tak wyjdzie.

 

Dlatego trzeba być psychicznie przygotowanym do samotności albo to albo akceptujesz panny z chujowym mentalem.  

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, VanBoxmeer napisał:

Wiem, że najlepiej byłoby olać kobiety, ale takowa jest mi potrzebna z 3 powodów (w tej kolejności);

 

- potomstwo

- zapewnienie tzw. domowego ogniska i towarzystwa

- seks

 

Kolego, z czego wynika takowa potrzeba?

 

- seks -> zawsze ogarniesz, zresztą w czasach chorób i plag, od własnej rączki nie dostaniesz rzeżączki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy popierdolone, ludzie odmóżdżeni.

 

To wszystko trzeba zaorać i zbudować od nowa, ustalić priorytety, wrócić do tego co ważne, co wartościowe. 

Problemem tych czasów jest to że ludzie mają za dobrze a jak mają za dobrze to się pierdoli w głowach.

 

Ostatnio byłem w restauracji siedzi chłopak z dziewczyną - ona CAŁY czas dziub w telefonie, on bez słowa, KURWA dokąd zmierzamy ? 

 

Garstka świadomych ludzi nie jest w stanie zmienić obecnego spierdolenia, tutaj potrzebny jest wstrząs i to porządny - rakiety latające nad głową, głód i bieda, wtedy zmieniają się priorytety nie ma czasu wyginać się do lustra żeby pierdolnąć sexy zdjęcie obranego anusa, przestaje mieć znaczenie liczba obserwujących na IG bo walczysz o przetrwanie. 

 

Bolącego śmierdzącego i zepsutego zęba trzeba wyrwać i wypierdolić tak samo jak obecne pokolenie 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, GriTo said:

 

Kolego, z czego wynika takowa potrzeba?

Zapytaj naszego stwórcy, dlaczego zakodował nam takie, a nie inne potrzeby. Te 3 wymienione wynikają z potrzeby przedłużenia gatunku, bo zauważ, że potrzebę przetrwania możemy zaspokoić sobie sami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tego chcemy, czy nie, insta będzie w najbliższym czasie pełnił rolę wirtualnej wizytówki. Ktoś już tu napisał, że to takie cyfrowe CV. Na Badoo panny czasem nic w opisie nie wstawiają, a jedynie nazwę profilu ig. Mogą tam przebierać w przystojnych oskarach, a simpy dodatkowo podbijają atencję.

 

Wystarczy lekko ponadprzeciętna uroda (6/10 itp.), by dostawać publicznie w komentarzach propozycje współpracy modelingowej, więc o czym my tu mówimy. Kto z nas nie skorzystałby z takiej okazji na zbicie hajsiwa, gdyby mógł?

 

Niestety, ale faceci też powinni budować wizerunek w ten sposób, chcąc zainteresować co atrakcyjniejsze kobiety. I piszę to ja, przeciwnik mediów społecznościowych, który na ig zagląda średnio raz w tygodniu, a na fb publikuje raz na kilka miesięcy i to zazwyczaj nie rzeczy z własnego życia.

 

Żyjemy w czasach dominacji kultury wizualnej i możemy walczyć z wiatrakami, a możemy próbować wykorzystać aktualną tendencję na swoją korzyść. Dziś instagram prezentuje status. Nie pokazując go, często nawet nie będzie się miało innej okazji, by przekonać babkę, że jest się gościem o wysokiej wartości. Ostrożnie szacuję też, że w popularność na insta może wchodzić również hipergamia - przykładowe dziewczę z 10k followersów oraz aktywnie prowadzonym profilem nawet nie zechce splunąć na Mireczka z marną setką obserwujących i trzema postami na krzyż.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, VanBoxmeer said:

Dlaczego pozostali ludzie są oddzieleni od nich barierkami?

 

Zeby przypadkiem ci kolorowi wpierdol nie dostali😆

 

Chlopaku stapasz po grzaskim gruncie. Najpierw cos o dzieciach i rodzinie, teraz o stworcy. Oj cos czuje ze co niektorzy tutaj juz przygotowuja tabelki i wykresy zeby cie przekonac ze musisz zejsc z tej drogi😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NoHope napisał:

 

Z resztą mój inny kuzyn podobnie, żona go zdradzała, ma z nią dziecko a on lata za nią i jej wybacza.

A co oni kurła, rekonstrukcji "Deep Water" im się zechciało (bardziej jemu w tym przypadku)?

maxresdefault.jpg

Swoją drogą pewnie będzie jeszcze tak, że będziesz miał z nią kontakt na jakichś imprezach rodzinnych.

Jakby Cię kiedyś zdenerwowała to możesz jej wysłać pocztą plakat powyższego, wkurw wejdzie jej aż po szpile. 😆

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Libertyn napisał:

Ja tam uwielbiam instagrama. Nic o lasce nie mówi więcej od jej instagrama. 

 

Widzisz czy podróżuje, jak podróżuje. Czy jest aktywna politycznie (czarne marsze itd.) czy jest party animal, czy jest atencyjna, czy ma pasje. 

Hahaha, bo one tam niby pokazują prawdę na swój temat :D.  
 

Zwykle totalnie zakłamany obraz niemający nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Czasem jak skonfrontuje obraz koleżanki, który wyłania się z jej Instagrama, a tego, jaka jest w realu, to za głowę idzie się złapać, jaką perfidną propagandę można siać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę wyjeżdżać z Warszawy. Ja wyjechałem i spadek zainteresowania moją osobą ok -99%. Do Warszawy ciągną dziewczyny w poszukiwaniu dobrej partii na męża. Jeśli już. Natomiast w obliczu trawiącego ich mózgi raka polecam zadbać o siebie i swój status  na maxa i nieco zmodyfikować priorytety z potomstwo, domowe ognisko, seks na seks, ostry seks, hardkorowo ostry seks

  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkim co tutaj napisaliście, ale moim zdaniem trochę wyolbrzymiacie skalę zjawiska. Lasek z +1k obserwujących jest jednak dość mało w skali całego społeczeństwa. Są widoczne najbardziej, ale to zdecydowana mniejszość. 

Ogólnie jak podrywacie przez neta to faktycznie liczy się ten instagram, ale z mojego doświadczenia jak poznawałem laski na żywo to żadna potem na mnie krzywo nie patrzyła, za to, że nie jestem aktywny na insta (mam konto, ale nie dodaje rzeczy). Więc myślę, że w budowaniu relacji brak popularności na insta nie przeszkadza. Co to tego, że wypierdala niektórym ego to może prawda, ale to po prostu zepsuci ludzie, którzy i bez tego byli zjebani. 

Podsumowując nie jest tak źle. Dodam, że mam ok 20 lat i mieszkam w stolicy, tutaj imprezuje i poznaje ludzi, więc obcuje z tymi podobno najgorszymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co chyba można zrobić, to określić jasno i zbiorowo męskie stanowisko, czyli nie dla jałowych przebiegów na instagramie, nie dla wyszalania się na karuzeli k..., nie dla bycia gwiazdą niczego i spokojne czekanie, aż wiatr historii się odmieni. A dlaczego się odmieni? O to zadba już Wielki Wschód. I bynajmniej nie chodzi tu o francuską lożę masońską...

 

Kiedy Europa mocno zbiednieje i nadzieje się na naprawdę duży kryzys, na gównopostawy nie będzie po prostu popytu. Akurat przy okazji dojedzie do ściany pokolenie feminazis wychowanych na gazecie zaborczej i należy liczyć, że to będzie przykład tak jaskrawy, jak negatywny, że trzymanie się chowu klatkowego w mieście i iluzji niezależności w oparciu o korpokapitał rodem z przegrzanej drukarki nie wytwarzając przy tym niczego pożytecznego nie było dobrym pomysłem na życie. Tym paniom pozostanie już tylko pielgrzymowanie ze swoim instagramem na ojczyzny łono Mokebe z Czadu i jego chatki z łajna wielbłąda, albo nostalgiczne picie sangrii na hiszpańskiej plaży, co też owe panie (te przezorniejsze) już coraz częściej czynią.

 

Kiedy to pokolenie kobiet w swojej masie zbankrutuje (a już zaczynają, co widać po wysypie ogłoszeń na grupach fb typu 'moja sytuacja się zmieniła/przechodzę przez życiowy kryzys [czyt. nie stać mnie na wynajem w warszawce] i szukam domku na wsi, gdzie będę mogła pracować [ze swoimi kotami i psami na razie/dziećmi] w zamian za mieszkanie'), to jest szansa, że chociaż te bardziej inteligentne młódki dokonają fundamentalnej korekty swoich planów na życie. Nieduża to szansa, ale będzie się z miesiąca na miesiąc i z zimy na zimę powiększać, bo jak mówi mądrość etapu im gorzej tym lepiej.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.