Jump to content

Analconda został aktorem

Recommended Posts

Anal założył stronę na pejsie, to się fanpejdż nazywa, tak? Yebać p0lki, tak się nazywało, merytorycznie nawet niezłe, i o chadach też było. Ale szybko cukierek usunął stronkę 😉

• Haha 3

A już myślałem, że to nasz prawdziwy Analconda w akcji😁

Z tego co kojarze ma stary kanał na you tube Analconda z jednym filmikiem i Anakonda z trzema filmami do tego na porhub filmiki z białymi kobietami w akcji i dużymi czarnymi pałami😆

Nawet wyskakują strony ze sprzedażą dildosów z Berlina może otworzył jakiś biznes w tym kierunku🤔?

• Haha 6
Posted (edited)

Już abstrahując od Anala - nie wyrabiam, ten modulowany, złowieszczy głos nie pasuje do tego ryja. 😆

i kto im tam pisze teksty? 😆

Edited by zychu

Trochę szkoda,że odszedł kiedy kwadratowa szczęka była naszym głównym punktem odniesienia życie wydawało się prostsze i bardziej uporządkowane. 

• Like 1

Analconda był wartością dodaną forum. Zrezygnował, bo został kierownikiem u siebie w firmie. Tak się rozwinął dzięki pomocy forumowiczom i reszcie braci też tego życzę.

• Like 2
  • 2 weeks later...
Posted (edited)

Ja, w roku 2010 statystowałem w 80 milionach. Potem (musieli zachować kontakt do mnie) w roku 2017 zaczęli mi wysyłać wiadomości o naborze do "policjantów i policjantek", ale nie skorzystałem tym razem z zaproszenia. BTW Główny bohater filmiku wygląda jakby był trzecim z braci Karnowskich...

Edited by Edelgeist
uwaga na końcu
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.