Skocz do zawartości

Oto dowód czemu większość związków rozpada sie przez kobiety


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź: ja, ja, ja i ja

 

Babka w małżeństwie dzwoni po radę jak odzyskać gościa z poprzedniego związku, który jest bogaty. Ojciec mówi że obecny kupił jej dom, że powinna z nim zostać, ale to jest za mało. No i tak dzwoni i sie nie wstydzi, ba robi siarę swojemu obecnemu mężowi.

 

 

Jasne to USA, ale pokazuje podejście dam. U nas statystyki są takie same.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2022 o 08:51, nowy00 napisał:

Nowa gałąź dla kobiety nie może mieć słabych zasobów. 

Gałąź pewnie nie, ale korzeń już tak. :D

Na netbabkach niedawno był wątek męża rogacza. Facet zaradny, prowadzący dobrą rozwojową firmę. Żonka nauczycielka, zaczęła chodzić na siłownię, bo nowoczesna kobieta, to wysportowana kobieta. No i wyhaczyła tam mięśniaka, z którym pucowała się aż furczało. Oczywiście mężulo głupi nie był, bo wyjścia na siłownie przedłużały się i w szkole przybyło zajęć. Do tego żonka zmieniła bieliznę na bardziej seksowną i z mężulem rzadziej obcowała w łożu małżeńskim. Zatrudnił specjalistę, który bez większych trudności nagrał kopulująca parę w jej samochodzie.  

  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fury King napisał:

Ja szukam religijnych i ślubowanie tylko przed sobą i Panem Bogiem. Jak chce papierku to nie jest godna wiary płynącej z nieba. 

Problem z tym i religijnymi jest taki że też często są nawiedzone, poza tym to nie daje gwarancji że nie pójdzie w tango, bo emocja są jak wiatr, raz przyjdzie bryza i bye bye.

Natomiast ślub kościelny bez cywilnego to jakaś opcja, jedna z lepszych. Z drugiej strony nie wiem czy tez już jest tak potrzebny, jak chce ceremonie to zawsze można zrobić ala tzw ślub humanistyczny czy jakoś tak

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, balin napisał:

Gałąź pewnie nie, ale korzeń już tak. :D

Na netbabkach niedawno był wątek męża rogacza. Facet zaradny, prowadzący dobrą rozwojową firmę. Żonka nauczycielka, zaczęła chodzić na siłownię, bo nowoczesna kobieta, to wysportowana kobieta. No i wyhaczyła tam mięśniaka, z którym pucowała się aż furczało. Oczywiście mężulo głupi nie był, bo wyjścia na siłownie przedłużały się i w szkole przybyło zajęć. Do tego żonka zmieniła bieliznę na bardziej seksowną i z mężulem rzadziej obcowała w łożu małżeńskim. Zatrudnił specjalistę, który bez większych trudności nagrał kopulująca parę w jej samochodzie.  

W sądzie wina obopólna, pani powie że mąż mało się starał i nie zabiegał.... Inna sprawa że nowy samiec może nie być bardzo chętny do ożenku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mmario napisał:

W sądzie wina obopólna, pani powie że mąż mało się starał i nie zabiegał.... Inna sprawa że nowy samiec może nie być bardzo chętny do ożenku.....

Sprawa jeszcze się nie skończyła. Mięśniak przesadził, bo okazało się, że szantażował żonę, która się połapała co się dzieje. że mężulo jest na tropie zdrady. Chciała na jakiś czas przerwać miłosne schadzki. Gdy mąż dostał materiały od detektywa, rozmówił się z zoną, a ta przyznała, że seks był, ale jest kłopot z mięśniakiem, który coś na nią ma.

Maż podszył się pod żonę i na masangerze jako żona pogadał sobie z mięśniakiem. Ten domagał się dalej spotkań na seks i groził materiałami. Maż jako żona poprosił o te materiały. Okazało się, że u siebie w domu miał cały arsenał kamer i nagrał co robił z żoną. Nie był za bardzo rozgarnięty, bo na takie nagrywanie jest paragraf. Mąż przymusił żonę, żeby razem z tymi filmikami udać się na policję i zgłosić przestępstwo. Miał radochę z tego, że żona najadła się wstydu. Na teraz nie wie co zrobić z żoną, która żeby ratować swój tyłek ciągle chodzi za nim i przeprasza za wszystko. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, balin napisał:

bo na takie nagrywanie jest paragraf.

Ale żeby ten paragraf zadziałał żonka musi iść na policję i do sądu i pokazać palcem i powiedzieć: 

"o a teraz mu obciągam, nagrało się, widzi sędzia? to ja"

"o a teraz mnie rucha od tyłu, proszę zobaczyć, dokładnie mnie widać że to ja"

Chciałbym być na takiej rozprawie, popcorn, cola i wygodny fotel:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Samuels zmarł na atak serca w wieku 56 lat:

https://blacksportsonline.com/2022/05/relationship-guru-kevin-samuels-confirmed-dead-at-age-of-56/

 

Trzeba podkreślić podobno, ale raczej to jest pewne. Byłaby wielka szkoda  bo jego obserwacje wykraczają poza ramy jego społeczności w USA i można zaaplikować je pewnie na całym świecie.

 

RIP

 

16517900773221.jpg?strip=all&quality=80&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.