Skocz do zawartości

Gala Royal Division


Rekomendowane odpowiedzi

Na tej gali miała być walka sobowtórów putina i zelenskiego, przez co internet unisono się zesrał, moralizator-kabotyn stanowski nagrał materiał, że zło jest złe, zawodnicy się wycofali, a na sam koniec

odmówili im miejsca gdzie miała odbyć się gala, mimo, że to było już po zrezygnowaniu z tej walki sobowtórów - z tego co mi mignęło gdzieś tam, bo nie interesowałem się tą galą.

 

Nie wiem w jakim celu zorganizowali to w takiej formie, czy chcieli uniknąć jakichś kar umownych, czy jakiś inny powód był, tak czy inaczej cyrk niezły.

Na pewno zwrócili na siebie uwagę, może jeszcze wyjdą na plus na następnej gali w jakiś sposób. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn mnie takie imprezy przerażają. 

Nie jest zapewnione mininum bezpieczeństwa. W latach 90 jeździłem po PL, zawody czasami w salach gimnastycznych...qrwa ale zawsze była normalna mata...a nie takie chooyiostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, tmr napisał:

Tzn mnie takie imprezy przerażają. 

Nie jest zapewnione mininum bezpieczeństwa. W latach 90 jeździłem po PL, zawody czasami w salach gimnastycznych...qrwa ale zawsze była normalna mata...a nie takie chooyiostwo.

 

Wygląda na to, że wzorowali się na starym odcinku "świata według kiepskich":

 

Odc20.jpg

 

 

Chociaż w sumie tam była lepsza organizacja.

 

;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam wypowiedzi tych pseudo zawodników. Zastrzeżenia do....rękawic...lo matko...poziom lekko pół smieszny, fighterzy, że hoho...i rękwice nie takie 

Widze, że i organizator niezły ale i ta zbieranina też śmiechowa.

Kiedyś po pijaku uknułem coś a la turniej miast. Tylko, że każde miasto wystawia żuli. Musiał mnie ktoś podsłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.