Skocz do zawartości

Tak naprawdę do czego kobiecie facet?


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne...jakoś jeszcze nigdy idąc do sklepu nie zdarzyło mi się żeby sprzedający pytał się mnie/zastanawiał się po co mi jest to co akurat kupuję.

 

Analogicznie nie bardzo wiem po co ja mam się zastanawiać nad tym po co kobiecie, która ze mną chce być, w zasadzie jestem. Niech ona się zastanawia i wie jak na to pytanie odpowiedzieć.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej:
 

Panie, po co facet miałaby być z Wami?

Tak szczerze!

 

Moja onucowa opinia: g....o mnie obchodzi wasza opinia. Dziękuję.

 

 

Edytowane przez Zatarra
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię robić jakieś spontaniczne rzeczy i mam hajsiwo i czas by to realizować. Poza tym mam dość dużą wiedzę i często udzielam sensownych rad jeśli ktoś chce mnie słuchać. Mam sarkastyczne poczucie humoru, które niektóre osoby mogą polubić. Potrafię dużo gadać i też dobrze słucham. Z racji ambiwertyzmu i lubię siedziec w domu i sie dobodzowywac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NoHope napisał:

Lubię robić jakieś spontaniczne rzeczy i mam hajsiwo i czas by to realizować. Poza tym mam dość dużą wiedzę i często udzielam sensownych rad jeśli ktoś chce mnie słuchać. Mam sarkastyczne poczucie humoru, które niektóre osoby mogą polubić. Potrafię dużo gadać i też dobrze słucham. Z racji ambiwertyzmu i lubię siedziec w domu i sie dobodzowywac.

Fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Maniek92 napisał:

Odwróćmy pytanie, do czego tak naprawdę jest facetowi potrzebna kobieta? 

Ty bydlaku! Jak śmiesz, śmiesz mieć własne zdanie!

Edytowane przez Zatarra
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@antyrefleks

@Zatarra do tego cham i prostak, zresztą nigdy tego nie ukrywałem że nim jestem :v :v :v :v :v

@Krugerrand co masz na myśli? 

@Tornado oraz potencjalnej choroby psychicznej z powodu nieustannych i nieuzasadnionych humorów i fochów kobiety.

 

 

Edytowane przez Maniek92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Twoje pytanie na tym forum jest wybitnie nie na miejscu. Zbastuj. Takie pytania to idź na net kobiety lub wizażu zadawać, a nie pośród doświadczonych życiowo, dojrzałych emocjonalnie i psychicznie mężczyzn.

 

Może tam niedorosłe simpy i beciaki Ci uwierzą. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deomi napisał:

Panowie, po co kobieta miałaby z Wami być?

 

Przecież to jest oczywiste.

Chodzi o to, by kobiety mogły poczuć szczęście....

...widząc, że umiały zadowolić swojego mężczyznę. 

 

Znosimy te Wasze humory i pozwalamy się Wam zaspokajać tylko z tego powodu. Dla Waszego dobra.

😆

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.