Skocz do zawartości

Tak naprawdę do czego kobiecie facet?


Rekomendowane odpowiedzi

Jakież to wszystko żałosne i przewidywalne, kobieta zakłada temat w Rezerwacie, w zasadzie to nie temat tylko prowokacyjne pytanie- a samcy, zdobywcy K2, Bentleyów, rezydencji w Monte Carlo  momentalnie odpowiadając, jakie my to nie som, czego my nie wnosimy do związku :D 

Albo odwracają pytanie do autorki (słusznie, sic!).

Niech mi ktoś powie, że można wzbić się umysłowo, nad fizycznością i doczesnością....

Oczywiście post w tonie frywolnym 😘 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

Wy, w każdym temacie kwilicie, że kobiety nie mają nic do zaoferowania

 

Raczej wszyscy są zgodni, że istnieje co najmniej jeden taki element. 

Jednym wystarczy, dla innych jako uzupełnienie reszty. 

 

Żeby nie pisać dosadnie, "Początek świata" Courbeta. 

 

Ps. @deomi, wieczór przy winie, lodach i jedynie emocji brakuje?;)

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, deomi napisał:

jakie oburzenie gdy odwrócic pałeczke

Okulary avatara pokryte halucynogenem....gdzie w mej wypowiedzi masz TONU wzmocnienie?

Zostało wyklepane i jak gruz na klepisko wykiprowane.

Obyś nasza 'Siostro' miła tym ziarnem się nie podusiła w godzinie śmiechu nie mogąc złapać oddechu.

Pop, pop,  po co babie chłop?

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomitak, kobiety, zwłaszcza dzisiaj, są potrzebne, do jednej rzeczy.

 

Zalania formy i odreagowania stresów i trudów codziennego życia. 

 

Tak  jak @Yolo napisał, mi to wystarcza jako ewentualne dopełnienie, czy też precyzując, jeśli nadarzy się okazja, okresowe oderwanie się od rzeczywistości i odprężenie, ale nic na siłę, nie wymagam tego, potrafię z wiekiem kontrolować swoje emocje i popęd. Nie jest mi ono na co dzień potrzebne. 

Edytowane przez Maniek92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, deomi said:

Panowie, po co kobieta miałaby z Wami być?

Tak szczerze :) 

 

W sumie myślałem o tym ostatnio: po to aby codziennie mi zmieniała pościel, sprzątała, gotowała (ale tylko to, co jej powiem), no i do seksu na zawołanie, wiadomo. Po to również, aby miał się kto we mnie wtulać żebym się poczuł potrzebny, ewentualnie też czasem sprawiać wrażenie trochę nieporadnej, abym mógł pomóc i podbudować swoje ego. Wiele więcej nie potrzebuję, coś by się znalazło, ale to już raczej drobnostki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maniek92 napisał:

@deomitak, kobiety, zwłaszcza dzisiaj są potrzebne, do jednej rzeczy.

 

Zalania formy i odreagowania stresów i trudów codziennego życia. 

 

Tak  jak  @Yolo napisał, mi to wystarcza jako ewentualne dopełnienie, czy też okresowe oderwanie się od rzeczywistości i odprężenie. Nie jest mi ono na co dzień potrzebne. 

No ok ale do czego Ty jesteś kobiecie potrzebny, jakoś nie potrafisz odpowiedzieć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi odpowiem Ci wprost - do niczego. 🙃 Skoro nie potrzebuję kobiety, to i ona nie potrzebuje mnie, proste i logiczne. Nie płaczę po nocach z tego powodu, mam hooya a nie tzipę między nogami. Na szczęście. 

 

Tak, Wam kobietom ciężko to zrozumieć że są mężczyźni którzy mają na to wylane i nie mają potrzeby uganiać się za Wami, wolą święty spokój i rozwijanie swojej kariery oraz pasji, szczególnie od pewnego wieku i po jakichś tam już przeżytych osobistych doświadczeniach w tej materii. 

 

Do 30 roku życia to kobieta jest potrzebna mężczyźnie, natomiast po 30 roku życia to mężczyzna jest potrzebny kobiecie. 

 

Tyle że często już tego nie chce. 

 

I to jest Wasz największy problem, któremu nie potraficie często psychicznie podołać. Fizycznie w sumie też. 

 

Natomiast dojrzały psychicznie mężczyzna w zupełności tak. 

🙂

 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi pierwsza moja odpowiedź była na poziomie pytania.

 

Ale jakbyś jeszcze nie zauważyła to ci pomogę ( min. po to ci facet), że odpowiedzi są jakie są bo nikt tu nie traktuje cię poważnie.

 

Kto co umie i na czym się zna i ogarnia jest wałkowane milion razy w męskiej części forum. 

 

Pytanie totalnie prowokacyjne.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mężczyznom istnieje cywilizacja, która zbudowali. 

Obecnie państwa przejęły rolę mężczyzn gdzie dalej zmuszają nas do płacenia podatków i danin by dać kobietom. I myślisz, że jak długo to potrwa skoro mężczyźni mają dość bo nic w zamian nie dostają. 

Przywileje, prawa, bezpieczeństwo to jak myślisz dzięki komu masz? 

Przypatrz się co dzieje się obecnie na Ukrainie? mężczyźni walczą, poświęcają życie by kobiety mogły uciekać do bezpiecznych krajów. 

Jak nie będzie mężczyzn i państwo przestanie spełniać ich rolę jak chociażby podczas wojny gdzie nie ma moralności, praw to leżysz jedna z drugą i robisz pod siebie. 

Kto Ci da wikt, opierunek, zapewni bezpieczeństwo? 

Już do reszty palma Ci odbiła z tego dobrobytu? 

Kolejny temat ośmieszający mężczyzn i jak zwykle poszukiwanie atencji. 

  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ace of Spades napisał:

No właśnie, po chÓj?

O i taka autorefleksja mi się podoba :D 

4 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Ale jakbyś jeszcze nie zauważyła to ci pomogę ( min. po to ci facet), że odpowiedzi są jakie są bo nikt tu nie traktuje cię poważnie.

 

Dobra, dobra, po prostu teraz staracie się zamaskować swoją bezużytecznośc🤣

Wziełam Was z zaskoczenia 😎

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, deomi napisał:

Dobra, dobra, po prostu teraz staracie się zamaskować swoją bezużytecznośc

 😎

Dni cieczne ?

 

Czy ktoś cię wystawił? 

@Iceman84PL proszę nie wysilaj się... 

 

Jej nie chodzi o to żebyśmy odpowiadali tylko się rzucali i produkowali ku uciesze....

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewierze że to pisze ale @deomi ma rację, póki co chłopaki, to nie podaliście powodu. Jedynie @Iceman84PL coś tam lekko zahaczył o temat.

 

1. Do ruchańska. Niestety samojebka i wibrator nie mogą się równać do dzikich i wyuzdanych rytmicznych ruchów ;) 

2. Do sponsoringu/kateringu/wycieczek. Niestety kobiety nie są na tyle mądre by samodzielnie zarabiać duże pieniądze :) więc muszą znaleźć kogoś kto je ma.

3. Do chwalenia się żeby innym samiczkom dupa zapiekła ogniem piekielnym 😡.

 

Oczywiście mam tu na myśli (i one też) bogatego przystojniaka...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Po Waszych odpowiedziach, moje wnioski są takie, że facet jest kobiecie totalnie nie potrzebny.

Ależ ja się zgadzam i sam jestem za tym, ale bądźmy konsekwentni.

 

Ja proponuję uwolnić kobiety od mężczyzn, ciągle jakieś dopłaty do kobiecych emerytur, 500+, jakieś sądy orzekające alimenty na ich korzyść (trzech na jednego to banda łysego), przywileje i uber prawa pompowane z hajsu i krwawicy facetów, nawet po naszych drogach i chodnikach się przemieszczacie, jakoś nie widzę do tej pory kobiet na budowach, przy wywozie śmieci, opróżnianiu szamb/czyszczeniu kanalizacji. Kobiety robią tyle na ile zostały "wciągnięte" przez innych. Nawet facet wynalazł dla Was mopa żebyście kolana oszczędzały.

 

Kochana, dopij te wino, przytul kota i idź spać, tylko się w swoim śnie nie obudź bo z wrażenia nie będziesz miała nawet jak wody spuścić ;)

 

Dziecko mówiące ojcu jak ma firmę prowadzić, bo ułożyło zestaw klocków otrzymany pod choinkę. Tak właśnie Cię widzę.

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko pisząc dla kasy, bolca, usług, podwózek, zabawiania, organizowania atrakcji i rozrywek, wakacji, chwalenia się przed psiapsi, zapewnienia bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia np. wojna. Mógłbym wymieniać dalej, ale pytanie jest idiotyczne.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam kobiety, która by straciła na związku z odpowiednim mężczyzną. Już tak od podstaw córka odpowiedzialnego, troskliwego ojca jest szczęśliwą kobietą.

 

11 godzin temu, Yolo napisał:

Żeby nie pisać dosadnie, "Początek świata" Courbeta. 

Muzealne dzieła wielkich mistrzów zawsze na propsie:D

4b22f80346b3.jpg

Edytowane przez Anna
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.