Skocz do zawartości

Tak naprawdę do czego kobiecie facet?


Rekomendowane odpowiedzi

Już zamykając temat wyglądu to taka laska jest ładna:

LJHELSW.png

 

Laska jest jeśli dobrze pamiętam z kanady więc teksty, że polki to najładniejsze to można sobie wrzucić wiecie gdzie.

 

Jeśli drogie rezerwatki jesteście na takim poziomie to zwracam honor, ale wątpie 🤣 

Edytowane przez NoHope
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NoHope napisał:

najładniejsze to można sobie wrzucić wiecie gdzie.

Ten temat już był wałkowany 1 000 000 razy, wystarczy 30min w londyńskim metrze aby stwierdzić gdzie na osi X są nasze myszki... 

 

 

 

PS. dziewczyny Polki i tak Was kocham. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, NoHope napisał:

Już zamykając temat wyglądu to taka laska jest ładna:

LJHELSW.png

 

Laska jest jeśli dobrze pamiętam z kanady więc teksty, że polki to najładniejsze to można sobie wrzucić wiecie gdzie.

 

Jeśli drogie rezerwatki jesteście na takim poziomie to zwracam honor, ale wątpie 🤣 

Ona jest dość przeciętna. 🤣

Myślę, że bez problemu znalazłyby się rezerwatki na wyższym poziomie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, NoHope napisał:

Nie wiem, ale plusem obecnych czasów jest brak tabu - kobiety otwarcie pokazują jakie są, czego chcą i tak dalej, więc wpieprzasz się w minę na własne życzenie tak naprawdę.

 

Kiedyś zapytałem się jednej laski z którą byłem czy gdyby była młodsza to by się ze mną spotykała - odpowiedziała szczerze nie.

Nie ma sensu zadawać im takich pytań czy byłaby z Toba czy nie . Serio pisze i nie do Ciebie tylko do wszystkich którzy to czytają bo to pokazuje męską niepewność.
A co do chłopaka z filmiku - jego postawa jest tak otwarcie pasywno agresywna, ze widać ze laska go już porządnie wymęczyła i to wcale nie seksualnie. Wiec nawet jeśli tego nie chce to zaraz go spuści w kiblu, dosłownie zrobi to następnego dnia kiedy uzna że już ten chłopaczek nic jej nie może więcej dać.
On się nie wpieprza na minę na własne życzenie bo w ogóle nie jest tego świadomy. Świadomie to ja bym sie wpieprzył gdy mimo calego swojego doswiadczenia życiowego i wieku,  powiedzialbym sobie jutro że spotykam sie z 27 letnimi laskami i ustawiam sobie Tinder z takim filtrem. Raz juz to zreszta zrobiłem z ciekawości  ale powiedzmy ze poszedlbym krok dalej i poza luźną konwersacją  umawiam sie (bo uznaje i pańcia też, ze "wygladam spoko i dożo mlodziej" ) a ja na domiar złego zakochuje się -"bo ona jest inna".
Ten ziomeczek najprawdopodobniej gdy bral to babsko myslal, ze ona jest inna i to jest dramat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, melody napisał:

Ona jest dość przeciętna. 🤣

Myślę, że bez problemu znalazłyby się rezerwatki na wyższym poziomie.

Przeciętna? Bądźmy realistami, tak naprawdę w Polsce jest bardzo mało ładnych/pięknych kobiet, Polki to w porównaniu ze Skandynawkami, Francuzkami (tymi białymi), Hiszpankami, Włoszkami i co niektórymi Greczynkami, Irlandkami, kobietami z Bałkanów, Wegierkami, a nawet z pobliskimi Czeszkami i Słowaczkami to brzydulki.

 

Nawet powiedziałbym więcej - Pasztety. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Personal Best napisał:

Nie ma sensu zadawać im takich pytań czy byłaby z Toba czy nie . Serio pisze i nie do Ciebie tylko do wszystkich którzy to czytają bo to pokazuje męską niepewność.

Czy niepewność, pewnie tak, ale mam świetną intuicję, nawet lepszą niż przeciętne baby i potrafię wyczuć wiele rzeczy. Pytania to tylko często potwierdzenie wielu moich przypuszczeń.

 

Generalnie i to jest zabawne jak byłem prawiczkiem piwniczakiem to byłem większym redpillowcem, a życie, obserwacja i znajomych i swoich relacji ale też tego co widzę na mieście w klubach i tak dalej mnie w chuj zblackpillowało. 

 

W tym sensie, że wcześniej myślałem, że spotkam jakiegoś przeciętniaka z świetną grą który ma piękne kobiety. NIGDY takiego nie spotkałem. Widziałem natomiast przystojnych gości na ulicy do których śliniło się stadko kobiet. I słuchałem co oni gadają. Ich gra jest fatalna ale nie są przynajmniej niepewni siebie.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zuckerfrei napisał:

osi X są nasze myszki... 

Jak już kurwa widzę: kurteczka, jenasy, buciki (i sportowe, kurwa) i ta torebeczka przejebana przez ramię - od razu Poleczka. O babach można powiedzieć: same bitch, different dress, a nasze rodaczki nawet tak samo ubrane...

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość kobiet jest przeciętna po prostu. Jak faceci. Max 5-6/10. Ale polki mają zryty beret i uważają się za jakoś niewiadomo ładne, i jasne są takie ale to może max 20% kobiet. Tak samo jak widzę kobiety po 30. Obwisłe ciało, zmarszczki, albo gruba albo pomarszczona i jakieś chłopy gadają, że spotkali ładne laski po 30. Gdzie korwa. To może max 5% wszystkich kobiet. Polki się fatalnie starzeją, tak jak polacy zresztą. Mamy chujowe wschodnie geny.

 

Jak chcecie zobaczyć ładne dziewczyny to zapraszam na wypad ze mną do warszawskich klubów. Czasami są tam laski, których na ulicy normalnie nie zobaczysz. I mówię oczywiście o płodnych juleczkach w wieku max 23 lata.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Maniek92 napisał:

Przeciętna? Bądźmy realistami, tak naprawdę w Polsce jest bardzo mało ładnych/pięknych kobiet, Polki to w porównaniu ze Skandynawkami, Francuzkami (tymi białymi), Hiszpankami, Włoszkami i co niektórymi Greczynkami, Irlandkami, kobietami z Bałkanów, Wegierkami, a nawet z pobliskimi Czeszkami i Słowaczkami to brzydulki.

 

Nawet powiedziałbym więcej - Pasztety. 

Jest po prostu przeciętna. Nie wyróżniłaby się w tłumie.

Generalnie jest mało ładnych/bardzo ładnych kobiet i moim zdaniem dokładnie taką samą sytuacje otrzymamy biorąc pod uwagę inne nacje.

 

W polemiki która nacja jest najpiękniejsza wchodzić nie będę, bo mam swoje oczy i dość racjonalnie, bez wewnętrznych złośliwości potrafię wywnioskować, że wszędzie znajdą się brzydkie, przeciętne i mały odsetek ładnych/bardzo ładnych, a to jaki kto woli odcień skóry czy kolor włosów to kwestia subiektywna.

 

Analogicznie faceci. Sporo jest brzydkich i przeciętnych oraz mały odsetek przystojnych.

 

No ja dziś na spacerze mijając lekko z 2000-3000 osób widziałam 1 - max. 2 ładne dziewczyny? Ładnych jest po prostu mało. Tak ogólnie.

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Gixer napisał:

Czy ponadprzeciętnie atrakcyjna kobieta będzie skazana na chujowe życie ? No nie specjalnie. 

Uroda przemija i budzi zazdrość. Uroda przyćmiewa osobiste osiągnięcia. Uroda sprawia że wszyscy ją widzą, ale mało kto dostrzega wnętrze. Uroda onieśmiela. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą miałem byłą którą określiłbym na 6/10 w makijarzu, a bez 5/10 jak ja czyli byliśmy slooksmatchowani. Mój ojciec mi gadał jaką to mam ładną dziewczynę, typ z pracy był autentycznie w szoku, że mam taką ładną dziewczynę i nie chodzi o jego wypowiedzi ale widziałem jego minę jak zobaczył moją eks jak na mnie czekała po pracy. W pracy miałem naprawdę przystojnego ziomka myślę sobie, że laskę też ma pewnie ładną a jak ją zobaczyłem to byłem w szoku, 3/10 bym jej dał xD

 

I rzeczywiście moja była była 6/10 czyli była minimalnie ładniejsza niż większość przeciętnych kobiet.

 

Polacy mają po prostu absurdalnie niskie standardy jeśli chodzi o kobiety, takie mam wrażenie. Wszyscy gadają jakie to mają ładne dziewczyny a ja ich nie widzę na ulicy.

 

Laska którą dałem wyżej jest obiektywnie ładna. Taka mocna 7-8/10. Symetryczna twarz, łagodne rysy, lekki makijaż bo ładne laski raczej słabo się malują i tak dalej i tak dalej. Mniej niż 10-15% polek wchodzi w tą kategorię.

 

Absurdalne jest to, że baby oceniają wygląd innych kobiet, w chuju mi to wisi. 

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maniek92 napisał:

@melody wiem co mówię na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji.

 

Takie myślenie to broń obosieczna, bo ktoś inny także może Cię uznać za przeciętną lub brzydką. 

 

Kwestia gustu. 

O kwestii gustu już wspomniałam i też odniosłam się do doświadczeń i obserwacji. Nie znam nacji, która faktycznie miałaby jakiś znacząco większy odsetek jednostek ładnych.

 

Pragnę również zaznaczyć, że nie odnosiłam się do siebie. Ja siebie akurat oceniam bardzo rygorystycznie. Uważam, że uczciwym jest stwierdzenie, że z tłumu bym się nie wyróżniła. I podzielam zdanie, że polacy mają bardzo niskie standardy.

 

Spotkają kogoś - powiedzmy - 6/10 i już stwierdzają, że to istny anioł. Litości.

Edytowane przez melody
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, melody napisał:

O kwestii gustu już wspomniałam i też odniosłam się do doświadczeń i obserwacji. Nie znam nacji, która faktycznie miałaby jakiś znacząco większy odsetek jednostek ładnych.

 

Pragnę również zaznaczyć, że nie odnosiłam się do siebie. Ja siebie akurat oceniam bardzo rygorystycznie. Uważam, że uczciwym jest stwierdzenie, że z tłumu bym się nie wyróżniła. I podzielam zdanie, że polacy mają bardzo niskie standardy.

 

Spotkają kogoś - powiedzmy - 6/10 i już stwierdzają, że to istny anioł. Litości.

Co do nacji to powiem wprost - kobiety z południa Europy oraz mające celtyckie i nordyckie geny są ładniejsze od Polek. 

 

Witaj w klubie, również mam duży dystans do siebie pod względem wyglądu. 

 

Racja, 6/10 to jest co najwyżej "całkiem ładna", ale bez szału. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Libertyn napisał:

Uroda przemija i budzi zazdrość. Uroda przyćmiewa osobiste osiągnięcia. Uroda sprawia że wszyscy ją widzą, ale mało kto dostrzega wnętrze. Uroda onieśmiela. 

To są piękne słowa, ale niestety brzydkie laski mają często również brzydkie wnętrze. W klubach jak widziałem laski które lepiły się do każdego chłopa, w tym do erasmusów to właśnie brzydkie laski. Widziałem może jedną ładną laskę która się lepiła do każdego jak się napiła.

 

Skąd to się bierze? Z niskiego poczucia własnej wartości. Druga skrajność to laski które gadają jakie to one nie są piekne i inteligentne, rzadko to prawda, bo znam ładne, pewne siebie kobiety - mam bardzo ładną siostrę i po prostu jak z nią wychodziłem do klubu to byłem wręcz w szoku. To jest jak z psami, mały pies najwięcej szczeka. Siostra to feministka ale nie gada ciągle jaka to ona jest ładna i inteligentna bo to korwa po prostu widać.

 

Moja siostra, dałbym jej właśnie 7/10 może. Jej były chłop wygląd jak model, a inny były miał kompleksy i gadał jej, że ona taka ładna a on taki 'brzydki'. Widziałem chłopa był po prostu przeciętny, 5/10.

 

Z resztą tego jej byłego 8/10 modela widziałem kiedyś w warszawie bo on stamtąd pochodził. Siedział na ławce z zajebistą dupą, ale taką naprawdę zajebistą. Pomachał mi a ja jak spierdoks poszedłem dalej xD Siostra mówiła mi, że on nieśmiały o trochę wrażliwej i depresyjnej naturze i gdyby był inny to miałby rwanie jak skurwysyn. Mimo bycia spierdoksem laski go stalkowały na insta i tak dalej. To we mnie już kompletnie zabiło wiarę w "Grę".

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie wiem, czy wierzyć kobietom, które mówią, że nie potrzebują mężczyzny. Nie wiem jak to jest u mężczyzn, może faktycznie potrzebują kobiety, może nie, chociaż mam wrażenie, że jednak tak, tylko to wypierają. Tak samo nie wiem, czy wierzyć kobietom, kiedy mówią, że chcą np. tylko FwB, a nie chcą się wiązać. Czy nawet jak mówią, że nie chcą mieć dzieci. Nie chcę generalizować, nie znam też starych panien bez dzieci, ale gdyby zapytać taką już babcię, heteroseksualną kobietę bez chorób, która nie miała męża i dzieci - czy tego nie żałuje? Tak szczerze. Nie 40-letnią kobietę, ale taką 80-letnią. Przeprowadzić ankietę wśród takich kobiet. Jak by się procenty rozłożyły.

Godzinę temu, tamelodia napisał:

W każdym związku w jakim byłam, facet miał wiecznie jakiś problem. Już pomijając szczegóły. 

 

Kwestia mindsetu, może takich przyciągasz?

Godzinę temu, tamelodia napisał:

wysłuchiwać jego wiecznego zrzędzenia na wszystko nie mogę. Rozumiem, że każdy ma gorszy dzien, ale on ma wiecznie gorszy dzień. 

Może za tym zrzędzeniem jest ukryty problem, może jakaś niezaspokojona potrzeba Twojego mężczyzny?

Godzinę temu, tamelodia napisał:

Mam prawie 27 lat i mi się już po prostu nie chce użerać z kimś w związku. Wolę mieszkać sobie na spokojnie sama, robić na co mam ochotę, kiedy chce i z kim chcę a nie dopasowywać się pod inną osobę.

Mam parę lat mniej od Ciebie i czuję się podobnie, ale jestem na 100% pewna, że prędzej czy później, jakbym wybrała życie w samotności, będę tego żałować. Chociaż rok temu mówiłam sobie, że już dosyć, żadnych związków. Ludzie w związkach bardzo często nie chcą, albo nie potrafią ze sobą rozmawiać i nie dziwię się, bo ciężko jest zrozumieć osobę, która myśli w zupełnie inny sposób. Nikt tak naprawdę nie chce, żeby się pod niego dopasować w 100%, bo to potem nudzi i traci się zainteresowanie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Johanne napisał:

Nie wiem jak to jest u mężczyzn, może faktycznie potrzebują kobiety, może nie, chociaż mam wrażenie, że jednak tak, tylko to wypierają. Tak samo nie wiem, czy wierzyć kobietom, kiedy mówią, że chcą np. tylko FwB, a nie chcą się wiązać. Czy nawet jak mówią, że nie chcą mieć dzieci.

W eksperymencie calhouna miałeś generacje myszy, które w wyniku życia w patośrodowisku zatraciły naturalne instynkty. Myszy przestały się rozmnażać i stawały się przesadnie pedantyczne i aspołeczne. Podobnie dzieje się u nas. Masa ludzi wychowywała się w dysfunkcyjnych rodzinach i ma zaburzenia ale zamiast próbować to przepracować to z uporem maniaka idą w kierunku copingu czyli rozwijania mechanizmów obronnych.

 

Stąd masz gości którzy nie chcą się wiązać bo baba ich tak zraniła.

Stąd masz mem z silnymi niezależnymi kobietami jako coping poczucia bezradności wynikający z patorozwoju psychicznoemocjonalnego.

 

Wszystko jest proste jak drut ale każdy z nas ma ślepotę na swoje wady. W teorii właśnie po to masz psychoterapeutę w praktyce, bez obrazy, dla twojego zainteresowania to często zwykli idioci.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, melody napisał:

Myślę, że bez problemu znalazłyby się rezerwatki na wyższym poziomie.

Myślę, że tak może być.

 

58 minut temu, Maniek92 napisał:

Przeciętna? Bądźmy realistami, tak naprawdę w Polsce jest bardzo mało ładnych/pięknych kobiet, Polki to w porównaniu ze Skandynawkami, Francuzkami (tymi białymi), Hiszpankami, Włoszkami i co niektórymi Greczynkami, Irlandkami, kobietami z Bałkanów, Wegierkami, a nawet z pobliskimi Czeszkami i Słowaczkami to brzydulki.

 

Nawet powiedziałbym więcej - Pasztety. 

Trochę Pań widziałam i najładniejsze były Szwedki i Dunki.

Przeciętna Francuzka - to murzynka XXXL.

I czym bardziej egzotyczna uroda - różna od naszej - tym bardziej wydaje nam się atrakcyjna.

Co do pasztetów - to byłam na majówkę we Wrocławiu i ilość młodych, grubych, zapuszczonych lasek mnie poraziła.

Widziałam także przystojnego Hiszpana - bardzo - wysoki, dobrze zbudowany i jeździł na Harleyu a jak odpalał bestię to wszyscy faceci spoglądali z zazdrością.

Jedynie co do Irolek się nie zgodzę - brzydszych kobiet nie widziałam-serio.

Ale jak wiadomo - każdemu się podoba co innego.

Na mnie ta Kanadyjka nie zrobiła wrażenia ale Margot Robbie już tak :D

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Johanne napisał:

Szczerze, to nie wiem, czy wierzyć kobietom, które mówią, że nie potrzebują mężczyzny. Nie wiem jak to jest u mężczyzn, może faktycznie potrzebują kobiety, może nie, chociaż mam wrażenie, że jednak tak, tylko to wypierają. Tak samo nie wiem, czy wierzyć kobietom, kiedy mówią, że chcą np. tylko FwB, a nie chcą się wiązać. Czy nawet jak mówią, że nie chcą mieć dzieci

Z Tym fwb to mam takie doświadczenia że niby tylko to ale jakbym wyskoczył ze związkiem to jak najbardziej(dało się odczuć) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście zmęczeni tymi ciągłymi analizami szczęk, wyglądu, genów, liczbami od 1 do 10? ;)

Ciekawy lifestyle, Twoja wartość jest liczona wg poszczególnych parametrów liczonych w poszczególnych jednostkach: 

w latach; w walucie; w cm; w kg. 

Kto z Was ciągle gra w tę grę? 

Niby nie w nią nie gracie, ale analizy jak pod zadanie specjalne : "jak zaliczyć panią 10/10, która ma 18 lat,  30 kg przy 180 cm wzrostu, 20 mln zł na koncie." 😅

 

Dobrego! 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, meghan napisał:

Nie jesteście zmęczeni tymi ciągłymi analizami szczęk, wyglądu, genów, liczbami od 1 do 10? ;)

Jep faceci używają skali 1 do 10 a kobiety czy ma dobrą osobowość. Jak ma dobrą osobowość to ma 180 cm, dobrą budowę, kasę i niezły wygląd. Wtedy jest właśnie przeciętniakiem xD

 

Więc nie wiem co lepsze skala binarna czy punktowa.

 

Z resztą słowa są gówno warte, ważna jest analiza danych a te pokazują

6-least-attractive-27-least-attractive-h

 

Nikt nie jest brutalniejszy w ocenie chłopa niż babka.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.