Skocz do zawartości

Tak naprawdę do czego kobiecie facet?


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Amperka napisał:

Ale czy uważasz, że zupełnie bez bagażu byłaby kobieta, która urodziła i oddała dziecko, którego więcej nie chciałaby widzieć i znać. Urodziła i oddała.

Nie wiem, nie byłam w takiej sytuacji, mogę się tylko domyślać. 

17 minut temu, Amperka napisał:

Ale jakbym ja wiedziała, że wszyscy wiedzą, że oddałam dziecko, to bym po prostu się w sprawach rodzicielskich tak ostro i jednoznacznie wobec innych ludzi z nieprzejrzystą sytuacją rodzicielską nie wypowiadała.

Ty to jesteś TY :). Ale każdy ma prawo sam decydować, o czym chce pisać, i w jakich tematach się udzielać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramka się zrobiła, ale w sumie... dobrze. 

Ciekawy temat, niewygodny, ale wiele wnoszący.

 

Porównania również wnoszą jasny komunikat o swoim ładunku emocjonalnym wobec porównywanego zjawiska/osoby/rzeczy. ;) 

 

Myślę, że @Imiennikjuż wrzucił w swoją decyzję prawdopodobieństwo tego, że może w przyszłości będzie musiał się skonfrontować ze swoim biologicznym dzieckiem (być może dorosłe dziecko zrobi mu niespodziewaną wizytę w celu rozmowy). To Imiennik będzie musiał w tej sytuacji uciec lub powiedzieć prawdę (jak i opowiedzieć o swoich emocjach, jak i o swoim obojętnym? stosunku wobec tego dorosłego dziecka) albo będzie kłamał. 

Przeszłość i o niewinnych się upomina. 

 

Dobrze życzę dziecku Imiennika.

Podtrzymuję "pucharki" pod wypowiedziami @Yolo @Anna

 

Dobrego! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja obu tematów bliźniaczych brzmi do sexu i do posiadania dzieci, faceci bardziej do sexu, kobiety bardziej do dzieci.... Plus kobiety trochę do zasobów, ale przeciętny faceta tyle samo zasobów co przeciętna kobieta, więc facet łoży tylko na dziecko (teoretycznie) bo kobieta na siebie i na dziecko zarobi... Więc facet musi być nieprzeciętny, by przeciętna kobieta miała z tego zysk. Poza tym ta część na dziecko można z faceta ściągnąć alimentami przecież ... Wychodzi na to, że w obecnym świecie facet nie ma dla pani zbyt wiele do zaoferowania, głównie geny.....,łzę trochę majątku, ale to trzeba być wyżej niż pani w tej rywalizacji, inaczej dla pani to bez sensu ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ewelina napisał:

Ty to jesteś TY :). Ale każdy ma prawo sam decydować, o czym chce pisać, i w jakich tematach się udzielać. 

 

A inni mają prawo to komentować.

 

Szczególnie kiedy ktoś, kto dziecko ma, pisze że jest bez bagażu, porównuje ludzi wychowujących samodzielnie do zużytych prezerwatyw, a samemu w dosyć podły sposób unika odpowiedzialności, co wciąż jest na forum dobrze opisane.

Czy naprawdę trzeba to tłumaczyć jak dziecku? 

 

To nie jest ważne że odnosimy się do faceta i już zupełnie nie jest prawdą że takie zachowania nie spotykają się z ostracyzmem w przypadku kobiet.

Gdyby tu się jakaś wypowiedziała w podobnym tonie co @Imiennik, mając opisane wcześniejsze podobne perypetie, zjedzono by ją na zimno, a temat do wieczora miałby dwadzieścia stron. 

 

I pudło, nie wypowiadam się z pozycji samotnego rodzica. Póki co, nie.

A jeśli tak się stanie to tylko dlatego, że sam o tym zdecyduję.

W tym przypadku decyzja o tym należy do mnie i jest prosta- stracić codzienny kontakt z dziećmi lub wychowywać je samodzielnie.

Prawdopodobnie wybiorę drugą opcję i szczerze pisząc, zwisa mi i powiewa co myślą o tym inni. Potencjalnie zainteresowane kobiety czy randomy z forum.

W hierarchii ważności to jest jak pierdnięcie motyla na przystanku mzk w Paragwajskiej dżungli. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lady Bathory napisał:

A na takiego chada to poleci może jakiś ladyboy.

Droga Lady, proszę dać znać na PW to możemy się umówić na cimcirymci. Starczy mnie dla wszystkich. Proszę dziwnych scen zazdrości nie odwalać. Akurat może będę w trójmieście to wiesz, call me baby.

 

Pozdrawiam, twój kochany, Nohope.

Serduszko 🥰

Edytowane przez NoHope
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lady Bathory napisał:

Myślę, że tak może być.

 

Trochę Pań widziałam i najładniejsze były Szwedki i Dunki.

Przeciętna Francuzka - to murzynka XXXL.

I czym bardziej egzotyczna uroda - różna od naszej - tym bardziej wydaje nam się atrakcyjna.

Co do pasztetów - to byłam na majówkę we Wrocławiu i ilość młodych, grubych, zapuszczonych lasek mnie poraziła.

Widziałam także przystojnego Hiszpana - bardzo - wysoki, dobrze zbudowany i jeździł na Harleyu a jak odpalał bestię to wszyscy faceci spoglądali z zazdrością.

Jedynie co do Irolek się nie zgodzę - brzydszych kobiet nie widziałam-serio.

Ale jak wiadomo - każdemu się podoba co innego.

Na mnie ta Kanadyjka nie zrobiła wrażenia ale Margot Robbie już tak :D

 

 

Czytamy ze zrozumieniem - dlatego pisałem, BIAŁE Francuzki i NIEKTÓRE Irlandki. 

 

Co do wyglądu większości polskich panien - pełna zgoda. 

 

Ach no tak, nie ma to jak Hiszpan i jego śniady ben rozpalający kobiecą polską wyobraźnię, w myśl której już w niej ostro i twardo kopuluje. Co kto lubi, nic mi do tego. Tak jak Polki lubią śniadych, tak kobiety z południa Europy wolą blondynów. Egzotyka zawsze przyciąga. Standard. 

 

Nie wiem co ludzie widzą w Margot Robbie, jak dla mnie jest bardzo mocno przeciętna. 

 

PS. Niech się co niektórzy o.....ą od @Imiennik, to jego sprawa, nie znamy dokładniej jego sytuacji. Może miał ku temu istotne powody. Bardzo łatwo jest oskarżyć, znacznie trudniej potem jest przyznać się do błędu i przeprosić. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Yolo napisał:

A inni mają prawo to komentować.

To prawda, wcale tego nie neguję. Zresztą sama tak zrobiłam komentując komentujących :).

24 minuty temu, Yolo napisał:

samemu w dosyć podły sposób unika odpowiedzialności, co wciąż jest na forum dobrze opisane.

Nie czytałam. Ale sam stwierdził, że wieloma istotnymi szczegółami się nie dzielił. 

27 minut temu, Yolo napisał:

zupełnie nie jest prawdą że takie zachowania nie spotykają się z ostracyzmem w przypadku kobiet.

Moje obserwacje wskazują na coś innego. Ale jeśli jest tak, jak piszesz, to nawet lepiej. 

31 minut temu, Yolo napisał:

zwisa mi i powiewa co myślą o tym inni

I bardzo dobrze, Twoje życia Twoja sprawa. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewelina napisał:

uważam, że osądzanie @Imiennik jest nie na miejscu, tym bardziej, że sam przyznał, że o wszystkim nie pisał

Ha,ha facet obraza innych w niezwykle chamski sposób, ale to on jest bidulkiem bo w kontekście przypomniani mu się jego własne postępowanie. Trochę logiki.

 

Otóż facet jak nie chce mieć dzieci to ma wyjście jest taki zabieg nazywa się wazektomia.  Tłumaczenie ze laska ze swym zwierzęcym instynktem chciała bobo, ale jak Grzesiek i Janusz nic nie zdziałali a było bez gumy, więc ona mówiła ze bezpłodna to ja tez skorzystałem bez zabezpieczenia a był gol, więc oszukała, to jaja jak berety z ludzi, którzy na prawdę zostali wrobieni.

 

 

Godzinę temu, meghan napisał:

Dobrze życzę dziecku Imiennika.

Oby dzieciakowi się wiodło.

Edytowane przez Anna
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lady Bathory A i przepraszam, że nie odpisuje na twoje PW. Rezerwatki wyznają mi prawie miłość, później mnie nienawidzą. To wszystko jest czasochłonne.

 

Ale wiesz, pamiętam o tobie, jesteś dla mnie wyjątkowa więc to nie jest tak, że o tobie zapomniałem.

 

❤️, NoHope.

 

ps. Hiszpanem na harleyu nie jestem, ale mam dużego dicka więc myślę, że się dogadamy ;) Wiesz myślę, że będzie Waka Waka na moim "harleyu" :)

 

Edytowane przez NoHope
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, NoHope napisał:

Prawda, ale nie powiedziałbym, że wypada z gry, z tego co widzę to tryhardują i wpieprzają się w związki w których są prawie, że niewolnikami. Większość przeciętniaków jest w niefajnych relacjach, niestety i mówię to z prawdziwym smutkiem bo sam jestem przeciętny tylko jeden mój kumpel szczerze był zadowolony z swojej szarej myszki. Wiadomo może to pechowa próbka albo coś jest na rzeczy jak chłopy się szczerze otworzą.

 

To samo widziałem na mieście. Mam całkiem przystojnego kumpla, taki higher tier normie, z 190 cm i widać było że laski się za nim uganiały, pokazywał mi swojego tindera i to jest niebo a ziemia z moim. Grę nie miał wybitną bo właśnie wyszedłem z nim na miasto żeby mnie czegoś nauczył. Ale i tak te laski które zagadywał nie były wcale jakoś super atrakcyjne więc mocna beka.


Ja mam właśnie kumpla z wybitną grą, ale i ma wygląd czada, więc to tylko mu ułatwia wyrywanie i dymanie co mu się podoba. Jak słucham jakie on pieprzy głupoty do tych lasek to mnie skręca.
Ja bym taką bajerą co najwyżej mógł wywołać politowanie, dlatego się kompletnie nie spinam.
Po prostu takie czady zgarniają dobre fizycznie sztuki, a średniakom jak ja zostają albo średni laski (chociaż te też mają raczej target na czadów) albo te poniżej wyglądu faceta, a to się moim zdaniem mija z sensem podejmowania próby, bo po co być z kimś kto cię nie pociąga ficzynie?
Także nie wiem czy bycie 5,6/10 to nie jest najgorsza opcja obecnie. Może tylko kompletny incelizm i brak jakiejkolwiek szansy jest gorszy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, VenomDch napisał:

Po prostu takie czady zgarniają dobre fizycznie sztuki

Prawda, @Lady Bathory już mi prawie wskoczyła do programistycznej jamy więc jest jak jest. Nie mam innego wyjścia niż ją przyjąć, bo wiesz ciężko mi odmówić damie w potrzebie. Mimo, że jest po 30, ale dla niej z przyjemnością zrobię wyjątek.

Edytowane przez NoHope
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NoHope napisał:

Prawda, @Lady Bathory już mi prawie wskoczyła do programistycznej jamy więc jest jak jest. Nie mam innego wyjścia niż ją przyjąć, bo wiesz ciężko mi odmówić damie w potrzebie. Mimo, że jest po 30, ale dla niej z przyjemnością zrobię wyjątek.

Pewnie masz piękne wnętrzem, przecież to najważniejsze.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, VenomDch napisał:

Pewnie masz piękne wnętrzem, przecież to najważniejsze.

Powiem tak; mam piękne wnętrze, ale też dużego dicka, to pierwsze pomaga, ale drugie jest najważniejsze.

 

Lady akurat z tego co mówiła to poleciała na moją inteligencję, a później dicka. Powiem tak, nie będę się kłócił.

Edytowane przez NoHope
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NoHope napisał:

Powiem tak; mam piękne wnętrze, ale też dużego dicka, to pierwsze pomaga, ale drugie jest najważniejsze.

 

Lady akurat z tego co mówiła to poleciała na moją inteligencję, a później dicka. Powiem tak, nie będę się kłócił.

Wiadomo. Miły, uczynny, dzień dobry na klatce mówił, a to, że duży dick to tak przy okazji.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzisz na imprezy, malujesz paznokcie u nóg i rąk potem uszy oraz usta na czarno by kogoś poznać a tu impreza do Ciebie przychodzi nie ruszając się z pod kompa @NoHope :D 

 

Chady to mają życie jak w Madrycie :D 

 

To co panowie i panie jakie tam rozmowy mogły pójść?

 

3. "Tak obserwuje Cię i się...chciałam z Tobą umówić.

2. A jednak zmieniłam zdanie... i uważam, że jesteś atrakcyjny.

1. @Lady Bathory Niech będzie i rozłożę to na...3 randki?

 

Bracia samcy lepsza statystyka łączenia płci przeciwnej jak badababado :D 

 

Normalnie jak w realu, chad kosi wszystko 😆

 

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił się temat burzowo rozrywkowy, a bardzo niesłusznie, gdyż pytanie jest jak najbardziej zasadne i należy dać na nią możliwie wyczerpującą i poważną odpowiedź! Bo a nuż jakaś netkobieta tu zajrzy i wziąwszy sobie to do serca uratuje swoją zatraconą duszę? Dlatego abso spieszy podać Wam przynajmniej TRZY powody dla których warto zatroszczyć się nie o JAKIEGOŚ faceta, a o konkretnego MĘŻCZYZNĘ i to za młodu!!! Kiedy wybór szeroki, a możliwości złowienia duże. No to zapinajcie pasy i jedziemy!

 

Namber ONE: 

 

Koszty handwerkers rosną z dnia na dzień i z miesiąca na miesiąc, a wypłaty coraz gorzej. Zwłaszcza polnische handwerkers, którzy są cenieni na świecie. Do tego zasób mieszkaniowy na starym kontynencie się starzeje i niszczeje a patodeweloperka w niedorzeczu wręcz w oczach. Jeszcze parę lat i zamówienie hydraulika stanie się luksusem. I Wasz prelegent to wie, bo na tym żeruje czyniąc remonty i serwisy oraz utrzymanie ogrodów dla uciekającego i topniejącego w oczach kapitału niemieckiego. Jak poważna to jest sprawa, to niech zaświadczy fakt, że stawka murarza w CH dochodzi już do 40 franków za godzinę plus diety, a to jest dopiero jego wypłata! Stawka dla klienta, czy klientki to jest przynajmniej 70 franków za godzinę. Oczywiście robią na tych fuchach głównie robotnicy ze wschodu Europy, bo liczba wykwalifikowanego personelu ciągle się zmniejsza ze względu na podupadłe szkolnictwo zawodowe i również marchwiane rączki synów samotnych matek, których nikt nie nauczył żadnego męskiego fachu, albo żadnego w ogólności, a wszędzie ich pełno, absolwentów gównostudiów, a nawet dobrych studiów, którzy w korporacji często zarabiają gorzej niż koparkowy, a co dopiero fachowy instalator. I tu przechodzimy płynnie do punktu:

 

Numero DUE:

 

Brak mężczyzny w rodzinie jest przyczyną prosto prowadzącą do wyhodowania sobie z dziecka gniazdownika lub prostytutki, który do późnej trzydziechy będzie ciągnął kasę od mamusi, lub która będzie się obijać jak ćma o lampę o różne patologiczne środowiska, a mamusia też straci z upływem lat swoją pozycję zawodową (nawet jeżeli ją dzisiaj ma) i ogólnie najpewniej taki gniazdownik płci męskiej zostanie incelem,gdyż jak nas oświecił był CRP "incels are sons of failed fathers" i nie przyniesie do domu kasy, bo tam, gdzie nie ma satysfakcji z życia nie ma i motywacji i jest ogólnie maniana i piwniczenie.

Brak wsparcia od dzieci z kolei  to nędza na starość i nawet nie chodzi o to, by dzieci się dokładały na rodziców, ale o to, że wspólne gospodarstwo taniej i efektywniej wychodzi patrz punkt pierwszy (jedna wizyta instalatora, a nie trzy) i nie mówcie mi, że macie emerytury, bo w upadającej Europie, gdzie średnia wieku w przemyśle w DE dociąga do 50tki, a w generalnym gubernatorstwie przekroczyła 40stkę daje w ekstrapolacji katastrofę demograficzną, edukacyjną, inflacyjną i ogólnie ekonomiczną w wyniku. 

Już teraz widać falę kobiet, które nie są w stanie utrzymać najmów i kredytów w dużych miastach i próbują uciekać na wieś po grupach pesjbukowych i to nie tylko w PL na wsi, gdzie mityczny handwerker do przeczyszczenia rury wcale nie jest tańszy, bo zazwyczaj też musi pokonać więcej km i przy tych cenach benzyny oraz ogromie pracy do ogarnięcia przy domku na wsi jest po prostu luksusem, na który samotna kobieta, nawet dorabiająca na wszelkich frontach nie będzie mogła sobie pozwolić. Mityczna ścianka działowa w kiblu odjedzie w sferę luksusu dla najbogatszych, a co dopiero tynk na elewacji, czy pokrycie dachu nowe. Dlatego lepiej, żeby Twój facet to umiał i był zmotywowany! Co więcej, wasz prelegent utrzymuje takie wioski na zachodzie w stanie działającym, głównie pod turystów, ale i ludzi starszych, lecz różnica jest taka, że oni mają jeszcze coś tam środków, a za przysłowiowe dziękuję, czy koszyk pomidorów, to chętnych za dekadę może w ogóle nie być, zwłaszcza jeżeli klient będzie zdziwaczały lub awanturujący się... To daje nam punkt

 

TRZY:

 

Samotność na starość i zdziczenie/zdziwaczenie. Człowiek żyjący sam, nawet jak finansowo daje jakoś radę się odrealnia od życia i jest łatwym łupem dla chorób psychicznych wszelkiej maści i stado kotów, czy psów, tego problemu nie rozwiązuje - patrz Violetta Villas. Kiedyś gwiazda, na starość rozpacz. Nie pomoże też sztuczna inteligencja, bo boty nie są jeszcze na tyle dobre, by prowadzić skuteczny flirt, a flirt on-line to nie przytulenie, czy zrobienie komuś herbaty z imbirem. Na starość - przypominam - nie działa również instagram. A starość - jest zazwyczaj długa. Trwa tak z 5 razy dłużej niż najlepsze lata kobiety na zaklepywanie wartościowych mężczyzn. A ci - zestresowani przez systemowe stresory mogą jeszcze bezczelnie:

- odejść

- zachorować

- zbiednieć

- i umrzeć  

 

Myśl mądrze o swojej .... przyszłości, bo będą ciekawe czasy ;)       

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Maniek92 napisał:

Będzie inba XDDD Afera jak chuj XDDD 

Oj tak nudesy zaczną wyciekać, panie w odwecie upublicznią zdjęcie mojego dicka. No co tu mówić no. Przepraszam wszystkie Kochane które mogły się poczuć urażone w zaistniałej sytuacji. Gwarantuje anonimowość.

 

Pozdrawiam serdecznie, NoHope.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NoHope napisał:

Droga Lady, proszę dać znać na PW to możemy się umówić na cimcirymci. Starczy mnie dla wszystkich. Proszę dziwnych scen zazdrości nie odwalać. Akurat może będę w trójmieście to wiesz, call me baby.

 

Pozdrawiam, twój kochany, Nohope.

Serduszko 🥰

jak zmienisz się w Madsa Mikkesena to pogadamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maniek92 napisał:

Czytamy ze zrozumieniem - dlatego pisałem, BIAŁE Francuzki i NIEKTÓRE Irlandki. 

Dlatego napisałam przeciętna Francuzka - czytamy ze zrozumieniem.

 

1 godzinę temu, Maniek92 napisał:

Egzotyka zawsze przyciąga. Standard. 

Tak jak Polacy lubią greczynki, włoszki etc.

Zawsze co inne zwraca uwagę-nihil novi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.