Skocz do zawartości

Uber gwałci polskie kobiety?


zychu

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za tytuł, ale nie chciałem pisać "azjatycka i afrykańska dzicz", choć powinienem.

https://www.rp.pl/przestepczosc/art36225111-plaga-gwaltow-w-warszawie-sposob-dzialania-sprawcow-jest-podobny

https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/gwalty-w-stolecznych-przewozach-na-aplikacje/zkns0en,79cfc278

Cytat

Gazeta informuje, że dotarła do listy śledztw dotyczących przestępstw seksualnych popełnionych na młodych kobietach w stolicy. Sprawcami – jak podaje "Rz" – są obcojęzyczni kierowcy sieci Ubera i Bolta. Ofiarami – Polki i kilka cudzoziemek. Najmłodsza ma 16 lat.

Temat pojawiał się z rzadka, a ostatnio zniknął pod niusami wojennymi. Nie mam zbyt wiele do napisania, raczej czuję się w obowiązku przypomnieć o tym, że nieubłaganie stajemy się państwem wieloetnicznym (nie napiszę "wielokulturowym", bo trudno w przypadku dziczy mówić o kulturze) - czego konsekwencje już zaczynamy odczuwać. Schemat jest klasyczny - czarny/zielony taksiarz gwałci miejscową. Potem nastepny, i jeszcze jeden. Co następne? Obstawiam, że za kilka lat wypłynie sprawa jakiejś dzikiej bandy, która zasadzała się na polskie uczennice. Preludium do tego procederu już mieliśmy - pamiętacie aferę Euroweek? Brązowi i czarni uwodziciele po trzydziestce, którzy ledwo klecili zdania po angielsku ("nauczyciele języka") umilali sobie czas lizaniem się z nieletnimi - taka hodowla przyszłych wyzwolonych kurewek, które będą obsługiwać naszych nowych współlokatorów.

 

A skoro już o współkolatorach - dwa miesiące temu wprowadziła się do nas dziewczyna z Afryki (kraj pominę). Spoko dziewucha, miała problemy finansowe, to ją trochę wsparliśmy na początku (zychu nawet w humanitarnym* porywie gotów był sfinansować jej pobyt w hostelu, gdy okazało się, że z naszego mieszkania trzeba się na jakiś czas ewakuować), aby miała lżejszy start. Dogadywaliśmy się po angielsku. I jakoś tak upływał nam czas, stosunki pomiędzy mokebinką a starymi lokatorami układały się poprawnie. Aż pewnego dnia pani stwierdziła, że tu jej się nie podoba, wzięła graty i przeniosła się do swojego chłopa - krajana, który bywał u niej już wcześniej, aż ściany chodziły. I nikt by nic nie powiedział, gdyby nie info, jakie zostawiła właścicielowi na odchodne - że nikt jej tu nie lubi, bo jest czarna. Do tej pory trudno mi się połapać, co się odjebało - i tak sobie kminię: czy oni nie są bardziej uprzedzeni do nas, niż my do nich?

 

Tym pozytywnym akcentem otwieram nowy rozdział w naszej historii - kończy się Polska dziaderska, monoetniczna, rodzi się Nowa Polska, waginalno-kolorowa. Niech się radują postępowe redaktory! - i niech się martwi reszta ludzi. 😆

 

edit:

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28407471,warszawa-seria-gwaltow-w-przejazdach-osobowych-20-zdarzen.html#s=BoxOpImg3

Ten sam temat - i ani słowa o narodowości sprawców.

 

@Marek Kotoński, sorry, szefie, myślałem, że to ja wstawiłem pytajnik.

 

* okej - spermiarskim

Edytowane przez zychu
  • Like 8
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Uber gwałci polskie kobiety?
  • zychu zmienił(a) tytuł na Uber gwałci polskie kobiety?
3 hours ago, zychu said:

Obstawiam, że za kilka lat wypłynie sprawa jakiejś dzikiej bandy, która zasadzała się na polskie uczennice.

Albo przypadek zbiorowej zemsty "rezunów" za zgwałconą krewną. To dopiero media się zakręcą w świński ogonek.

4 hours ago, zychu said:

hodowla przyszłych wyzwolonych kurewek

Dzieło życia adm. Nimitza. Jak zapewnić żołnierzom ruchanko, bez konieczności organizacji wojskowych burdeli, lub udzielenia oficjalnych pozwoleń na gwałty.

Odpowiedzią jest feminizm trzeciej fali.

4 hours ago, zychu said:

Do tej pory trudno mi się połapać, co się odjebało - i tak sobie kminię: czy oni nie są bardziej uprzedzeni do nas, niż my do nich?

Oczywiście nie każdy. Ale takie przypadki się zdarzają częściej niż się wydaje. Spora część "african-ancestry" populacji USA uwierzyła w istnienie Wakandy...

4 hours ago, zychu said:

Ten sam temat - i ani słowa

Bo patrzeć trzeba nie na to, co niektórzy czasem mówią, ale o czym wszyscy zgodnie milczą. Bo po co o tym mówić, to niedobra jest...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala przestępstw jest na tyle duża, że prokuratura zaapelowała o działania prewencyjne, które pomogą zapobiegać dalszym gwałtom i molestowaniom. 

 

Ajwaj. Zrobić prowokacje a sprawcę do dołu z wapnem. Lub na odział ogólny do Wronek. Ku ucieszy tamtejszych "lokatorów" :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że nie napisali, że to Ruskie. Przecież najgorze rzeczy to tylko oni. Podobno odcinają kobietom cipki I stąd wzięły się te sławne pierogi. Sami widzicie. Mam nadzieję, że realLife I Kolegikolega, którzy tropią ruskie onuce, pochyłą się nad tą sprawą I zainterweniują. Największa liczba cudzoziemców w Uberze I bolcie to Ukraińcy. Nie może być więc tak, że jakikolwiek cień podejrzeń spadnie na nich. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zychu napisał:

czy oni nie są bardziej uprzedzeni do nas, niż my do nich?

 

To są głąby, którym propaganda globsów wmówi, że są paleni na stosie w 5 minut choćby byli noszeni w lektykach.

 

Taki urok bycia czarnym/brązowym i posiadania ich poziomu inteligencji.

 

4 godziny temu, zychu napisał:

i ani słowa o narodowości sprawców.

 

Mówisz i masz :

 

Na 20 potwierdzonych przypadków sprawcy to sześciu Gruzinów, dwóch Uzbeków i dwóch Tadżyków, jeden Algierczyk oraz jeden z Turkmenistanu (narodowości ośmiu nie ustalono).

 

Plaga gwałtów w Warszawie. Sposób działania sprawców jest podobny (msn.com) <- Źródło :)

 

W ogóle beka bo dzisiaj rano to przeczytałem i dodałem do zakładek a tu ty wyskakujesz na BS z tym samym hehe.

 

W ogóle trzymam sobie takie rzeczy w zakładkach na czarną godzinę, żeby szybko gasić lewoskrzydłowych jak pety w razie co tak jak kobiety ogłoszeniami div nie mam już siły ruszać mordą na temat rzeczy oczywistych [o niemcach też mam].

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to blamaż. 

 

Gwałcić może tylko biały, heteroseksualny mężczyzna.

 

Każdy inny mężczyzna ubogaca kulturowo albo dokonuje retrybucji za setki lat białego, toksycznego kolonializmu. 

 

Czego nie rozumiecie? 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest element dużo szerszego zjawiska i przemian kulturowych jakie ostatnio bardzo mocno przyspieszyły w Polsce, a czego owocem jest to, że ja czuję, iż kraj w którym się wychowałem zniknął.

Pierwszy raz miałem tak w 2020 jak strajkowały "Julki" - za "moich" czasów feminizm i lewactwo to był margines, teraz jest bardziej powszechny, w młodym pokoleniu, niż konserwa czy nawet centrum.

W międzyczasie Polska przestała być jednolita etnicznie - pierwsza fala emigracji Ukraińców, potem Białorusowie, teraz znów Ukraińcy. W wielu miejscach słyszę rosyjski, rzadziej Ukraiński ale nigdy przedtem tego nie było.

Dodatkowo mamy coraz więcej "inżynierów i doktorów", których z otwartymi rękoma witają lewacy i nasze drogie Panie.

 

Z drugiej strony - Polacy chcieli zachodu i być jego częścią tylko zapomnieli, że oznacza to też, nieodwołalnie, multi-kulti.

Multi-kulti i ideologię LGBT promują zarówno Państwa Europy Zachodniej jak i USA - w stanach przecież nawet Trump popiera LGBT - to Mosbacherowa, ambasador USA za Trumpa, jest odpowiedzialna za te flagi:

 

z27155383IBG,Flaga-USA-i-LGBTQ--na-terenie-amerykanskiej-ambasa.jpg

 

Więc moje pytanie - czemu się dziwić?

Multi-kulti jest częścią demoliberalizmu czyli obozu, do którego wstąpiliśmy w 1989 roku.

 

Wracając do tematu - ja w Polsce przestałem się w tym roku już definitywnie czuć "jak u siebie" wraz z kolejną falą "uchodźców".

To nie jest już ten kraj, który znam i pamiętam.

 

Tego będzie coraz więcej - mowa o zdarzeniach z artykułu.

A co więcej - dla wprawnego oka - nie zastanowiło Was jaka była narodowość pozostałych sprawców?

W tej chwili w Polsce są dwie "święte" nacje o których można mówić tylko dobrze.

Jedna to Rzymianie a druga Wukraińcy.

Wątpię aby to dotyczyło tych pierwszych więc....

 

Ale oczywiście - ruska onuca :) 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda za moich czasów feministka to była dziewczyna, która zdawała egzamin na politechnikę, żeby zostać inżynierem.

 

Teraz feministka wyróżnia się tym, że nic sensownego nie potrafi i drze ryja na manifestacjach ;) 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to jest... Doprowadza się do tego, że rasa biała upada na rzecz arabów i murzynów... Rasa biała jest obecnie chyba najsłabszą rasą - najbardziej pizd*watą. 

Eliminuje się w nas męskość. Biały zawsze jest najgorszy...  Europejczyk? 

Europejczyk jest od tolerancji i wchodzenie sobie na głowę. Biały europejczyk który urodził się w Europie jest gorszy od murzyna czy araba który tutaj przyjechał. 

 

Mam nadzieję, że kiedyś zostaną podjęte odpowiednie środki, nie wykluczając tych najbardziej radykalnych. ;)

 

Około rok temu, wojskowi na spoczynku francuzy wysłali list do Macrona i reszty jego chłopaków, że jest blisko do wybuchu wojny domowej. 

Dlaczego? A no, dlatego, że nie podoba im się polityka wobec arabów i murzynów - między innymi. 

List podpisało sporo generałów i innych woskowych. To były dziesiątki tysięcy ludzi powiązanych z armia francuska - w stanie czynnym też były podpisy. 

 

No cóż, jak widać ludzie też powoli mają tego dość. Nie wiem, czy macron dotrzyma kadencji jeśli tak dalej będzie mu szło. A jeśli dotrzyma... Le Pen miała teraz ponad 40% głosów w wyborach - to jest bardzo dużo, biorąc pod uwagę, że macron ma wszystkie media pod kontrolą prawie w kraju. Coraz większe poparcie ma prawica w takiej Francji. 

 

Ludzie już też powoli tego dość mają. To nie ma absolutnie długoterminowo sensu. W Niemczech też widzę powoli coraz większe frustrację społeczeństwa. 

 

W Polsce próbuje się za wszelką cenę zrobić taką typową cywilizacje pod zachód, ale w sumie ciężko im idzie bo tak naprawdę, my od zawsze byliśmy wschodem NIE zachodem. ;)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zychu napisał:

czy oni nie są bardziej uprzedzeni do nas, niż my do nich?

Owszem zazwycznaj ale nie zawsze(NABALT - not all ... are like that ;) ). Bez względu na to jak będziesz przyjaźnie nastawiony, istnieje szansa, że zostaniesz okrzyknięty mianem "rasisty". Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony, to jesteś rasistą i tylko udajesz, że nie jesteś. Jeżeli nie utrzymujesz bliższych kontaktów to jesteś rasistą, dlatego że nie "zabawiasz" "uciśnionego". Dodatkowo dochodzą kwestie kulturowe związane z trudnością pojmowania własności prywatnej - np. "co twoje to moje, a co moje to nie ruszaj rasisto" oraz totalne uprzywilejowanie na każdym kroku. Szczerze mówiąc o wiele łatwiej dogadać się z wyznawcami "religii pokoju".

 

No i wisienka na torcie, spora część wspomnianej populacji uważa, że nie tylko nie są, ale wręcz nie mogą być rasistami, bo rasizm działa wg nich tylko w jedną stronę -https://www.youtube.com/watch?v=VAMofeTJpRk

 

A podziękować można ... systemowi wyższej edukacji oraz CRT (Critical Race Theory).

 

Natomiast, z tego co można powoli zauważyć w krajach "tolerancyjnych" to to, że społeczeństwo zaczyna powoli mieć już dosyć takiego (nie)porządku rzeczy. Wahadło dziejów zaczyna się powoli zatrzymywać i można zauważyć, że być może niedługo zacznie swój ruch powrotny. Oby tylko nie odbiło ekstremalnie w drugą stronę...

 

 

Edytowane przez oxy
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, Mosze Red said:

Gwałcić może tylko biały, heteroseksualny mężczyzna.

Jeden wyjątek - Grey z "50 twarzy Grey'a". Biały, heteroseksualny, ale jednak to nie był gwałt...

18 minutes ago, niemlodyjoda said:

W międzyczasie Polska przestała być jednolita etnicznie

Nadal jesteśmy jednym z najbardziej jednolitych etnicznie krajów Europy.

7 minutes ago, Mosze Red said:

za moich czasów feministka ...

Teraz feministka...

To dwie rożne kwestie. Wtedy feminizm to były dodatkowe obowiązki i trudności, teraz to dodatkowe przywileje...

Kiedy obowiązkowe parytety w kopalniach, więzieniach, przedsiębiorstwach oczyszczania miasta? ;)

7 minutes ago, $Szarak$ said:

Około rok temu, wojskowi na spoczynku francuzy

W Niemczech zlikwidowano w tym czasie "rasistowską" tajną organizację działającą w Bundeswehrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym jakimś cudem kiedyś zarządzał tym piekłem na ziemi, każdy kto ponosi rękę na obywatela - do obozu, albo słuch po nim ginie - oczywiście jeśli nadużycia seksualne są prawdziwe. 

 

I właśnie, kobiety bywają ofiarami... Siebie samych. Każde pomówienie i fałszywe oskarżenie, to z każdym przypadkiem traktowanie mniej poważnie kolejnej zgłaszającej, czy słusznie czy nie.

 

5 godzin temu, zychu napisał:

tak sobie kminię: czy oni nie są bardziej uprzedzeni do nas, niż my do nich?

Bardzo dobre pytanie. 

Znacie filmik "młoda p0lka z Rzeszowa oddaje się dla mokebe"? Tam mokeb zarzuca rasizm przyjaciołom tej julki która im z nim pójdzie go łóżka, kiedy chcą ją zabrać do domu. 

 

Albo pamiętacie Simona Mola? Zarażał wyzwolone liberalne p0lki hivem, a wzmiankę o prezerwatywach kwitował tylko - rasizm. 

Podobnie jak antysemityzm - wygodna wymówka...

 

Jak jest? Wystarczy spojrzeć na blm. Zabiją białego? Ok. Ćpun przedawkuje i zejdzie? Wina białych. Jebać taki świat.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DOHC napisał:

Albo pamiętacie Simona Mola? Zarażał wyzwolone liberalne p0lki hivem, a wzmiankę o prezerwatywach kwitował tylko - rasizm. 

O, jak najbardziej :) Nawet media wtedy potrafiły wyprodukować ciekawy (i prawdziwy) reportaż.

 

https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art8537981-simon-mol-prawdziwa-historia-oszusta-z-afryki

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

 

Ja też na to leje po julkomarszach.

 

Wiesz to jest dla mnie jednak głębszy problem.

Z jednej strony - ja Polskę lubię z jej wujowym klimatem, przepysznym żarciem, alkoholem etc.

Ale z drugiej - i nie chodzi tu o booomerskie "kurła kiedyś to było" - to naprawdę nie jest ten sam kraj co kiedyś.

 

Jakieś 15-20 lat temu takie demonstracje jak "Julkowe" liczyły po 20? 30 osób? I byłyby poskładane przez Prawaków w 10 minut gdyby nie policja.

A teraz?

Prawda jest taka, że jesteśmy coraz bliżej modelu niemieckiego - gdzie Antifa na spółę z Policją i kolorowymi składa prawicowe demonstracje.

Zresztą - messenger (ten facebookowy) filtruje już słowa, na fejsie z automatu masz zawieszane konto za użycie pewnych słów itp. itd.

 

Dlatego też, najprawdopodobniej, ja pakuję manele i spadam, a wybory 2023 będą pierwszymi, odkąd mogę głosować, w których głosu nie oddam bo... nie ma na kogo.

 

Godzinę temu, $Szarak$ napisał:

Mam nadzieję, że kiedyś zostaną podjęte odpowiednie środki, nie wykluczając tych najbardziej radykalnych. ;)

(...)

Ludzie już też powoli tego dość mają. To nie ma absolutnie długoterminowo sensu. W Niemczech też widzę powoli coraz większe frustrację społeczeństwa. 

 

Żadne kroki nie zostaną podjęte bo jest już za późno - masz pokolenie dzieci pierwszych emigrantów, które jest wychowane w niemieckich/francuskich szkołach, służy w armii czy w Policji, a za chwilę na nich będą głosować ich ziomki i wejdzie sobie do parlamentu.

Końcem Europy był traktat w Maatsricht kiedy utworzono de facto UE w 1992 roku.

Od lat 90tych europejska prawica, dla obrzydzenia nazywana "faszystami" o tym mówiła.

 

A na "ludzi" to Ty nie licz bo "ludzie" oglądają TV, słuchają radia i zrobią i myślą dokładnie to co im mainstream powie czego przykład masz co do wojny wUkrainie, gdzie nagle Polacy masowo pokochali sąsiada - media też urobiły kobiety na "Strajki Kobiet" i 1001 rzeczy.

 

Cytat

W Polsce próbuje się za wszelką cenę zrobić taką typową cywilizacje pod zachód, ale w sumie ciężko im idzie bo tak naprawdę, my od zawsze byliśmy wschodem NIE zachodem. ;)

 

No co Ty nie powiesz... :) 

 

Powtarzam - przyjmując czyjąś kulturę przyjmujesz jej plusy i minusy.

Zachodnią - dobrobyt ale zgodę na LGBT i multikulti.

Wschodnią - większą spójność z naszą ale i zgodę na syf i bylejakość oraz "lekkie" podchodzenie do prawa.

 

@zychu - a kolega dotarł do etapu kiedy okazywało się podczas miłosnych igraszek, że czarnej Pani Wig z głowy spadł? ;)

Swoją drogą - piekielnie dobry biznes na sprzedaży tego jest w Afryce ;) 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że zamówienia z tych apek wzrosną. Jeszcze przypomnicie moje słowa. Najlepsze, że było również fałszywe oskarżenie, kiedy gość chciał realnie pomóc prawdopodobnie. Z tego powodu NIGDY nie można kobietom pomagać w żadnej sprawie, nawet rutynowej. Walizki nosić. Nie. Nic. Żadnej interakcji. Wychodzi na to, że 20% minimum to zmyślone historie o gwałcie. Poza tym mnie to już nie rusza. Wpuszczają chuj wie kogo, zero weryfikacji, a później gwałty, sranie do zamawianego jedzenia, w robocie spotykasz takich pierdolonych debili, albo rekrutują cię kurwa obcokrajowcy, co wysłowić się nie potrafią.

 

Ten, co pomaga kobiecie, jak w temacie nawet to zawsze na tym straci i zostanie pomówiony. Doskonały przykład.

 

Jak zwykle na pohybel wszystkim xD Za to z tobą wypiję xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.