Skocz do zawartości

Uber gwałci polskie kobiety?


zychu

Rekomendowane odpowiedzi

10 minutes ago, mac said:

Wychodzi na to, że 20% minimum to zmyślone historie o gwałcie

Kwestia procentowych "zmyślonych historii" o gwałcie, jest równie drażliwa jak kwestia wychowywania nie swoich dzieci, czy kwestia mężatek nie przestrzegających monopolu "małżeństwa".

W prawdziwe dane, nigdy byśmy nie uwierzyli. Boimy się je poznać, bo to strach przed samym sobą; przed pytaniem "czym dziś jest człowiek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, $Szarak$ said:

Mam nadzieję, że Polska ochroni się

Paradoksalnie, robota lewicy z Wybiórczą na czele, w przyprawianiu Polakom łatki faszystów, antysemitów i rasistów, działa dziś przeciwko nim.

"Uchodźcy" rzucają wszystko, i jadą dalej na zachód.

A ja akurat od dawna mówię, że pewne elementy - nazwijmy to tradycji islamu - na jakiś czas, warto by u nas wprowadzić. Szacunek dla głowy rodu, i dla rodziców, na przykład.

17 minutes ago, $Szarak$ said:

dalej jesteśmy wschodem

Socjalnie też.

Mejkel, Gejmany, ojro!

19 minutes ago, $Szarak$ said:

Mentalnie w sumie też

Mamy naprawdę specyficzny mental, status i historię.

U nas się nawet NWO nie uda ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

 

 

No cóż, jak widać ludzie też powoli mają tego dość. Nie wiem, czy macron dotrzyma kadencji jeśli tak dalej będzie mu szło. A jeśli dotrzyma... Le Pen miała teraz ponad 40% głosów w wyborach - to jest bardzo dużo, biorąc pod uwagę, że macron ma wszystkie media pod kontrolą prawie w kraju. Coraz większe poparcie ma prawica w takiej Francji. 

 

Ja uważam, że jeden i drugi kandydat jest gówno wart a Le Pen ze swoimi rosyjskimi agitacjami nie wiem czy nie gorsza.

 

"Wybór między dżumą a cholerą".

 

2 godziny temu, $Szarak$ napisał:

Ludzie już też powoli tego dość mają. To nie ma absolutnie długoterminowo sensu. W Niemczech też widzę powoli coraz większe frustrację społeczeństwa. 

 

Ja poza garstką trzeźwo myślących przeważnie ze wschodu i starych widzę tylko coraz to większe zidiocenie i odklejenie o czym świadczą choćby wyniki ostatnich wyborów.

 

Niemcy udowadniają, że czerwony zawsze może mieć jeszcze mocniejszy odcień.

 

Byłeś w Mannheim albo Frankfurcie? Tam nie ma już nikogo białego.

 

Godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

Żadne kroki nie zostaną podjęte bo jest już za późno nikt ich tam podjąć nie chce - masz drugie już pokolenie dzieci pierwszych emigrantów

 

Zaczęło się od ataku na 14-latkę. Dantejskie sceny w parku w Niemczech - o2 - Serce Internetu

 

A z resztą po co ja się produkuje. Tutaj Niemcy bohatersko rzucają się bronić gwałciciela przed policją :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ramaja Awantura napisał:

@zychu A po uj jej pomagałeś? Masz nauczkę...

 

A nie pomógł ci nikt nigdy bezinteresownie? Mi kiedyś obcy Czech pod Austrią zamówił wyciągarkę i wyciągnął auto z rowu i nic za to nie chcieli.

 

Trzeba pomagać a że kurwy głupie nic nie poradzisz.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kespert No kombinują, jak się da. U nas lewica jest w sumie traktowana... niezbyt poważnie. Oczywiście ta lewica z nazwą lewica - mają mniej % głosów, niż ,,faszyści" z konfederacji. ;)

 

Ohhh co to się nie działo na granicy z Białorusią. Nie wpuszczamy dzieci i kobiet! Marzną! TVN jakie obrazki pokazywał przerażające. A w tym samym czasie wiele osób ze służb stamtąd, od miejscowej ludności dostawało ciepłe posiłki itd.  Wiem, bo kolega był na granicy i pilnował. Aaa noi jeszcze były badania wtedy. Pamiętam do dziś, jak według badań zdecydowana większość osób nie była za ich wpuszczeniem.  Nawet TVN je pokaza! ;D Na portalach za granicy w Niemczech, UK pokazywali, że nie chcemy ich wpuścić i jako faszystów... A filmy negatywnie bardzo oceniane i może z 95% ze wsparciem dla PL. 

 

A mentalność... Z Ukrainy wracało dużo osób z obcych krajów. W Przemyślu chyba kilku z nich zachowywało się agresywnie i dostała jakaś kobieta w twarz. Poszła wiadomość i z godzinę później już kilkaset osób przyjechało/przyszło na interwencję. Jak się zebrali, to nagle wszystko grzecznie było, bez awantur. :D Tak, jak ci kiedyś pisałem. Ja takie zachowania, że nie dają sobie wchodzić na głowę z własnego doświadczenia: bałkany, Polska, Ukraina, Rosja, Węgry. Mentalnie ogromna jest różnica według mnie między nimi a Niemcami i dalej na zachód.

 

Co do islamu... Ja takie podśmiechujki nie raz robiłem, ale to jest fakt - silniejszy zjada słabszego. Zostanie im narzucony islam - to według mnie, już ma powoli miejsce. Wtedy to dopiero julki się zdziwią. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

To jest element dużo szerszego zjawiska i przemian kulturowych jakie ostatnio bardzo mocno przyspieszyły w Polsce, a czego owocem jest to, że ja czuję, iż kraj w którym się wychowałem zniknął.

 

 

...a dokonała tego partia konserwatywna, której zwolennicy mówią że "przynajmniej tych imigrantów nie wpuszczali". 

Nawet u mnie na wsi liczącej teoretycznie 2,5 tyś. ludzi (pewnie większość młodych tylko zameldowana) jest ok. 200 zagranicznych pracowników tutejszej firmy. I oczywiście sami młodzi mężczyźni.

Z drugiej strony należy pamiętać, że gdyby nie imigranci to pewnie wzrost gospodarczy byłby mniejszy. Ogólnie to wpuszczałbym rodziny z dziećmi, jest większa szansa że dzieci się zasymilują, a mniejsza że rodzice będą "rozrabiać".

 

A co do sprawy, to słyszałem już jesienią: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-11-15/warszawa-molestowanie-i-gwalt-w-pojazdach-zamawianych-przez-aplikacje/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

Multi-kulti i ideologię LGBT promują zarówno Państwa Europy Zachodniej jak i USA

 

Mnie najgorzej drażni bezrefleksyjne kopiowanie 1:1 "problemów" ze stanów i przeszczepianie ich na grunt PL.

Ostatnio jakiś youtuber z polski coś tam napisał na twitterze, że w jakimś serialu nie spodobała mu się scena homoseksualna w serialu - i wśród turboprogresywistów komentujących ten wpis pojawiło się m.in,

określenie o autorze wpisu "biały, uprzywilejowany mężczyzna". No naprawdę, niezły przywilej, być białym w Polsce. W końcu tyle lat mieliśmy niewolnictwo czarnoskórych i byliśmy oprócz tego potęgą kolonialną...oh wait.

 

Podobnych przykładów mógłbym podać jeszcze kilka, ale wiadomo o co chodzi [tzn kto ma wiedzieć, ten wie[☺️]

 

4 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Jakieś 15-20 lat temu takie demonstracje jak "Julkowe" liczyły po 20? 30 osób?

 

595878335a77304b43784d78_1615019752avbty

 

Widać zwiększającą się polaryzację, w ciągu 5 lat.

https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2021/K_028_21.PDF

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, $Szarak$ said:

nie dają sobie wchodzić na głowę z własnego doświadczenia: bałkany, Polska, Ukraina, Rosja, Węgry.

Kiedyś w USA od zaczepki i przypuszczalnie mordobicia uratowało mnie to, że z kumplami zaczęliśmy głośno gadać "da spasiba, tawariszczi, sajuz, zdraswujtie" i temu podobne. Jako Polacy AŻ TAKIEJ reputacji nie mamy.

A powiedzieć, kto do nas startował, byłoby politycznie niepoprawne...

1 hour ago, Dworzanin.Herzoga said:

W końcu tyle lat mieliśmy niewolnictwo czarnoskórych i byliśmy oprócz tego potęgą kolonialną...oh wait

Jako jedni z nielicznych białych, zostaliśmy uznani za honorowych "czarnoskórych" przez walczących o wolność Haitańczyków. "O wolność nasza i waszą". Szkoda że nikt tego politycznie nie wykorzystał do dziś.

https://opinie.wp.pl/polscy-legionisci-pacyfikowali-powstanie-na-haiti-chcieli-zalozyc-kolonie-na-florydzie-6126017862461569a

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kespert napisał:

Jako jedni z nielicznych białych, zostaliśmy uznani za honorowych "czarnoskórych" przez walczących o wolność Haitańczyków. "O wolność nasza i waszą". Szkoda że nikt tego politycznie nie wykorzystał do dziś.

https://opinie.wp.pl/polscy-legionisci-pacyfikowali-powstanie-na-haiti-chcieli-zalozyc-kolonie-na-florydzie-6126017862461569a

 

Ciekawe.

BTW O poniższym też zbyt często się nie słyszy w mainstreamie:

 

Cytat

 

Polacy stanowią największą liczbę wśród odznaczonych najwyższym izraelskim odznaczeniem cywilnym nadawanym nie-Żydom, medalem Sprawiedliwy

wśród Narodów Świata, przyznawanym przez Instytut Pamięci Męczenników i Bohaterów Holocaustu Jad Waszem.

 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polscy_Sprawiedliwi_wśród_Narodów_Świata

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, niemlodyjoda napisał:

a kolega dotarł do etapu kiedy okazywało się podczas miłosnych igraszek, że czarnej Pani Wig z głowy spadł? ;)

Nic o tym nie wiem. :)

2 godziny temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

"biały, uprzywilejowany mężczyzna". No naprawdę, niezły przywilej, być białym w Polsce.

To bez znaczenia. Nie musi być z sensem, byle uderzało w podstawy społeczeństwa. Zresztą, myśmy tu mieli odpowiednik Black Lives Matter - niesławne "Nie mów do mnie murzyn". Rozgorzały debaty językoznawców, czarnulki i brązetki, zaniepokojone stanem naszego społeczeństwa, apelowały, aby ich nie uciskać mikroagresjami. Schemat jest podobny, bo wszyscy szkoleni są wg jednego marksistowskiego modelu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał:

Zresztą, myśmy tu mieli odpowiednik Black Lives Matter - niesławne "Nie mów do mnie murzyn". Rozgorzały debaty językoznawców, czarnulki i brązetki, zaniepokojone stanem naszego

społeczeństwa, apelowały, aby ich nie uciskać mikroagresjami.

 

Białystok Lives Matter

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I taki ciąg dalszy perypetii witaminek i obcokrajowców na dorobku - tym razem BOLT:

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/kolejny-gwalt-w-bolcie-problem-naduzyc-nie-zostanie-rozwiazany-deklaracjami/jdvd2mk,2b83378a

A w taki sposób włodarze firmy starają się ucywilizować dzikich:

 

pHXk9kpTURBXy9mZmM5YTIwY2IxMDczNjgwNDdhY

Pozostaje życzyć powodzenia.

Gonimy Zachód szybciej, niż można by przypuszczać. Oczywiście feministki twierdzą, że problem nie leży w narodowości, ale w posiadaniu niesfornego fajfusa. Wbrew twierdzeniom feministek, jakoby polska kultura była opresyjna wobec kobiet, prawdziwa kultura gwałtu dopiero do nas przyjdzie, wraz z importowanymi mężczyznami w wieku poborowym. 

Tu trochę starszy materiał:

 

No ale przecież panie są gorącymi zwolenniczkami otwartych granic i multikulturalizmu! 10 lat temu krew by mi wrzała. Obecnie całą tę dramę najchętniej bym zbył donośnym pierdnięciem. 

Edytowane przez zychu
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.05.2022 o 20:45, Dworzanin.Herzoga napisał:

W końcu tyle lat mieliśmy niewolnictwo czarnoskórych i byliśmy oprócz tego potęgą kolonialną...oh wait.

 

W Polsce nie było niewolnictwa murzynów bo:

a. W Polsce nie było wtedy murzynów

b. POLACY przez większość swojego istnienia byli zniewalania i byli niewiolnikami...

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cst9191 napisał:

Pięknie ich wyszkoliły feministki :)

Nie używam ani Ubera ani Bolta ale jak byłem jakiś czas temu w Polsce to wyjątkowo założyłem konta żeby odsyłać ludzi do domu po imprezie - na zmianę Bolt/Uber/Bolt/Uber.

W Bolcie niemal wszyscy kierowcy to były jakieś Mahmady, Asimy, Ahmedy, itp. Trochę jaja ale musi ich być sporo w tym biznesie skoro tyle razy się trafił książę ze wschodu tamtej nocy. Oczywiście jeśli, któryś z nich się okaże dzikusem to wina braku szkolenia a nie kultury no i szkolenie załatwi sprawę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/500-kobiet-oskarzylo-kierowcy-uber-gwalt-molestowanie-seksualne-bicie

Ponad 500 kobiet oskarżyło kierowców Ubera o nadużycia seksualne

 

Tylko o tym w wiadomościach znikome ilości, przynajmniej ja nie słyszałem. 

Jakby takie rzeczy wyczyniali Polacy w Polsce bądź za granicą wówczas byłoby o tym zdecydowanie głośniej w mass media. 

 

Natomiast tego nie(słychać) w mediach, co oznacza według mnie krycie facetów nieznanego pochodzenia przed takimi zwierzęcymi zachowaniami. Brak reagowania oznacza ciche pozwolenie. Ma się być tolerancyjnym dla różnych kultur. W Polsce gość ma się dopasować do zasad naszego kraju a nie na odwrót ihmo. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.