Skocz do zawartości

Ankieta na temat portali randkowych


Czy ma Pan/Pani doświadczenie w korzystaniu z portali randkowych?  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ma Pan/Pani doświadczenie w korzystaniu z portali randkowych?

    • Tak
      52
    • Nie
      12
  2. 2. Z jakich aplikacji lub portali randkowych Pan/Pani korzysta najczęściej?

    • Tinder
      29
    • Badoo
      12
    • Sympatia
      6
    • Facebook Dating
      3
    • Bumble
      0
    • Inne
      4
    • Nie dotyczy
      10
  3. 3. Jak długo korzysta Pan/Pani z portali randkowych?

    • Mniej niż miesiąc
      7
    • 1-6 miesięcy
      16
    • 6-12 miesięcy
      4
    • Powyżej roku
      27
    • Nie dotyczy
      10
  4. 4. Jak często korzysta Pan/Pani z takich portali?

    • Raz dziennie
      18
    • Kilka razy dziennie
      13
    • 2-3 razy w tygodniu
      11
    • Raz w tygodniu
      2
    • Raz w miesiącu
      9
    • Nigdy
      11
  5. 5. Z iloma osobami poznanymi na portalach randkowych spotkał/a się Pan/ Pani w rzeczywistości?

    • Z jedną osobą
      15
    • 2-5
      19
    • 6 - 10
      3
    • Powyżej 10
      15
    • Nie dotyczy
      12
  6. 6. Jaki był najczęstszy powód usunięcia przez Ciebie konta randkowego?

    • Nawiązanie relacji uczuciowej
      10
    • Odczuwanie zmęczenia i frustracji
      14
    • Brak dopasowań z innymi użytkownikami
      4
    • Brak osób, które spełniłyby Twoje oczekiwania
      10
    • Trudność z umówieniem się na randkę
      8
    • Inne
      7
    • Nie dotyczy
      11
  7. 7. Jakie są Twoje doświadczenia w nawiązywaniu znajomości opartych na wzajemnej sympatii i aktywności seksualnej, przy użyciu aplikacji randkowej?

    • Nie mam doświadczeń
      31
    • 1 taka relacja
      11
    • Kilka takich relacji
      22
  8. 8. Co daje Ci korzystanie z aplikacji lub portalu randkowego? (Wybierz maksymalnie 3 odpowiedzi)

    • Poczucie bycia osobą atrakcyjną
      6
    • Zapomnienie o eks
      5
    • Mogę się odprężyć - to rodzaj rozrywki
      16
    • Zajmuje mi czas
      14
    • Mogę poćwiczyć swoje umiejętności komunikacyjne, nabrać wprawy we flircie itp.
      24
    • Jestem na bieżąco z tym, co zajmuje moich rówieśników/znajomych
      1
    • Zaspokajam swoją ciekawość
      12
    • Mogę nawiązywać nowe, lokalne znajomości kiedy podróżuję
      7
    • Realizacja potrzeb seksualnych
      19
    • Inne
      10
    • Nie dotyczy
      11
  9. 9. Który z motywów charakteryzuje Twoje doświadczenia korzystania z aplikacji lub portalu randkowego w największym stopniu?

    • Poszukiwanie partnera do związku
      21
    • Stworzenie luźnej relacji
      9
    • Poszukiwanie doświadczeń seksualnych
      7
    • Poszukiwanie nowych przyjaźni
      2
    • Każda z opcji nawiązania jakiegoś typu relacji była dla mnie OK
      13
    • Nie kierowała mną chęć nawiązania żadnej relacji
      3
    • Nie dotyczy
      9
  10. 10. Jakie konsekwencje według Pana/Pani niesie za sobą korzystanie z portali randkowych? (możesz wybrać więcej niż jedną odpowiedź)

    • Rozczarowanie
      52
    • Poczucie odrzucenia
      32
    • Uzależnienie od portali/aplikacji
      28
    • Można paść ofiarą oszustwa, innego przestępstwa lub kradzieży tożsamości
      19
    • Zbyt szybkie wejście w relację seksualną
      9
    • Poczucie winy
      10
  11. 11. Podaj proszę płeć

    • Kobieta
      6
    • Mężczyzna
      58
  12. 12. Podaj proszę wiek

    • 18-30
      26
    • 31-40
      26
    • 41-50
      12
    • Powyżej 50
      0
  13. 13. Podaj proszę miejsce zamieszkania

    • Wieś
      12
    • Miasto do 50 tysięcy mieszkańców
      8
    • Miasto od 50 do 100 tysięcy mieszkańców
      5
    • Miasto powyżej 100 tysięcy mieszkańców
      39
  14. 14. Podaj proszę swój status społeczno - zawodowy

    • Studentka/uczeń
      6
    • Pracujący
      58
    • Bezrobotny
      0
    • Emeryt/rencista
      0
  15. 15. Podaj proszę stan cywilny

    • Panna/kawaler
      54
    • Zamężna/żonaty
      2
    • Rozwiedziony/rozwódka
      8
    • Wdowiec/wdowa
      0
  16. 16. Podaj proszę czy i w jakim żyjesz związku?

    • Sformalizowany (małżeństwo)
      2
    • Niesformalizowany (konkubinat)
      16
    • Jestem singlem
      46

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 12.05.2022 o 20:22

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki, bardzo wam dziękuję za udział w poprzedniej, dotyczącej stresu ankiecie - teraz poproszę was o wypełnienie drugiej ankiety, stworzonej przez moje koleżanki, koniecznej do skończenia projektu na studiach. Dziękuję serdecznie z góry.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @Marek Kotoński jedyny minus tej ankiety to kiedy zaznaczam odp w pytaniu 1 NIE, powinno z automatu blokować pytania 2,3,4,5,6,8,9. Odnoszą się one wprost do osób korzystających z randek internetowych.

A przy braku wszystkich wypełnionych punktów - blokuje możliwość zapisu wyniku :(

Ewentualnie dodać opcję - Nie dotyczy lub coś podobnego.

Chętnie wypełnię ale póki co nie mogę a zawsze poszerzy to ilość ankietowanych i obraz wyników.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak jej uzupełnić. 

 

W życiu miałem Badoo raz dostałem kilka serduszek w tym od dziewczyn którym się podobałem też, pogadaliśmy trochę i wszystko.

 

Natomiast w 7 zaznaczam "kilka takich relacji" ale nie były to z portali i jak nie zaznaczę wszystkich odpowiedzi to mi nie zalicza ankiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy/żanki wyżej, trzeba by dodać opcję "nie dotyczy" do części pytań, żeby ankietę można było poprawnie zapisać, bo dla osób które nie korzystają z portali randkowych wypełnienie ankiety jest teraz technicznie niewykonalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę Ci później ankietę @H, więc jak by co to nie moja pod moim nickiem. Ja nie z tej epoki. U nas trzeba było jeszcze dziewczynie strzelić klapsa na pupę albo niepostrzeżenie (oczywiście ;)) tu i ówdzie podotykać udając że nic się nie stało i to czysty przypadek. Teraz takie to życie jakieś w nazaszczepiane, lękliwe i w prezerwatywie całe. Jak by ludzie marli w dzieciństwie tylko na pochówek czekali do osiemdziesiątki.

 

Ale chyba podobne badania robili chłopaki od grubasa ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po połączeniu pytania 2 "Z jakich aplikacji lub portali randkowych Pan/Pani korzysta najczęściej?", z pytaniem 44 "Podaj proszę czy i w jakim żyjesz związku?", wychodzi mi, że na 12/45 osób żyjących w związkach, 41/45 korzysta z portali randkowych.

Czyli co najmniej 8/45 osób mając partnera, szuka już następnego.

Takie kwiatki można sklecić, patrząc na sformułowanie treści tej ankiety... na brak czasowych ograniczeń badanych zbiorów.

 

Mam nadzieję że koleżanki się odwdzięczą, bo dużo jeszcze nauki przed nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jakie konsekwencje według Pana/Pani niesie za sobą korzystanie z portali randkowych?

A gdzie weneryki, musiałem wacka smarować przez miesiąc bo piekł i to było piekło.

 

Niepozdrawiam.

 

QB0xa6y.png

 

O gurwa tylko 20% powyżej 10 xD Analconda byłby podjarany bo ma kolejne potwierdzenie blackpilla xD

 

Dane z tej ankiety są jakieś mega pesymistyczne. Jestem zaskoczony wręcz, że jest aż tak źle. Sam nie wypełnię tego ale gnije bo wychodzi, że prawdziwy chad przy tych danych. To jest aż niewiarygodne.

 

Dla kontrastu gadałem z myszką która mniej więcej przez pół roku spotykała się conajmniej z jednym facetem tygodniowo xD Laski mają więcej związków w ciągu roku niż nasze forumowe chłopy lasek na liczniku przez całe życie.

 

Też się nie dziwię, że tinder nie wrzuca danych publicznie bo pewnie byłyby równie masakrujące gości.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, NoHope napisał:

O gurwa tylko 20% powyżej 10 xD Analconda byłby podjarany bo ma kolejne potwierdzenie blackpilla xD

 

Dane z tej ankiety są jakieś mega pesymistyczne. Jestem zaskoczony wręcz, że jest aż tak źle.

Najedzony nie zrozumie głodnego. Pan nie zrozumie chłopa... Mimo że pan ja dziesiątki chłopów do tyry. Dane nie są pesymistyczne tylko realne. Nasze własne kobiety jeżdżą i jedzą na nasz koszt, jednocześnie gardzą nami. 

 

Gdyby założyć temat w rezerwacie, z klauzulą - tylko Panie głosują to wyniki byłyby zupełnie inne, kumaty jesteś chłop więc dziwię się Twojemu zaskoczeniu. Udzielasz się w tylu wątkach, widzisz jak wiele osób codziennie styka się z realiami których nie zrozumieją koledzy z tzw top 20 ani koleżanki z rezerwatu.

57 minut temu, NoHope napisał:

Dla kontrastu gadałem z myszką która mniej więcej przez pół roku spotykała się conajmniej z jednym facetem tygodniowo xD Laski mają więcej związków w ciągu roku niż nasze forumowe chłopy lasek na liczniku przez całe życie.

Nie wiem ile jesteś na Forum, ale przecież tu mówi się o tym non stop, hipergamia, psychologia ewolucyjna, nawet temat pana

57 minut temu, NoHope napisał:

Analconda

 

 

58 minut temu, NoHope napisał:

Też się nie dziwię, że tinder nie wrzuca danych publicznie bo pewnie byłyby równie masakrujące gości.

Pacjent wyleczony to klient stracony. Chłop sparowany to premium nie opłacone. Tinder NIE ma parować ludzi, tinder ma zarabiać na gojach a kobiety spijają śmietankę. 

 

Kolejny raz - nie wiem skąd takie zaskoczenie. Tu koledzy robili doświadczenia na tinder i wstawiali wyniki:

 

Najlepiej @NoHope załóż temat w rezerwacie, żeby nie robić oftopu, zwłaszcza że sam masz gdzieś ankietę i gnijesz z jej wyników (czyli z de facto z nas). 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DOHC napisał:

załóż temat w rezerwacie, żeby nie robić oftopu, zwłaszcza że sam masz gdzieś ankietę i gnijesz z jej wyników (czyli z de facto z nas). 

To jest takie raczej smutne gnicie, nie gnicie na zasadzie, ale mi się powodzi a wy to frajerzy. A bardziej korwa myślałem, że jestem frajer a inni mają jeszcze gorzej. Czasami sobie żartuje, że jestem chad, ale chyba ze sto razy pisałem, że jestem zwykłym przeciętniakiem 5/10, który też się męczy na tym rynku. Jestem blackpillowcem a wyniki z ankiety nawet mnie zaskoczyły. Bo nie wiem przecież wiadomo, że większość randek będzie nieudana i to się nie przekonwertuje na seks/związek ięc myślałem, że spokojnie 60% ankietowanych będzie miało conajmniej te 10 spotkań i więcej.

 

U mnie może 10-20% randek przechodzi w coś poważniejszego.

 

18 minut temu, DOHC napisał:

Gdyby założyć temat w rezerwacie, z klauzulą - tylko Panie głosują to wyniki byłyby zupełnie inne

Właśnie o tym pomyślałem. W rezerwacie albo nawet na oskarkowych grupkach na fb wyniki by były na pewno inne.

 

18 minut temu, DOHC napisał:

Udzielasz się w tylu wątkach, widzisz jak wiele osób codziennie styka się z realiami których nie zrozumieją koledzy z tzw top 20 ani koleżanki z rezerwatu.

No wiem, ale jednak. Już miałem kilka sytuacji w życiu brutalnego blackpilla, ale może jestem naiwny bo zawsze mnie to zaskakuje, że jest aż tak słabo.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem inna jako 2 opcja.

Czy portalem randkowym była Roksa (a u mnie jest AdultWork) itp.?

Czy to tylko moja skrzywiona wizja czym randka jest?

 

 

Tak czy siak podniosłem nieco statystki, większość moich randek kończyła się w łóżku o ile sprzęt pozwolił ;) . 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.