Skocz do zawartości

Brat i dziewczyna


Rekomendowane odpowiedzi

Historia, która opisze trwa już jakiś czas, choć jej eskalacja nastąpiła ponad tydzień temu. Zacznijmy od początku. Od 1 podstawówki do końca gimnazjum skrycie kochałem się w mojej bardzo dobrej koleżance, lecz niewiedza i nieśmiałość nigdy nie pozwalały mi jej zdobyć. Aż do pewnego dnia w zeszłym roku. 

Mieliśmy spotkanie klasowe po ponad 10 latach nieobecności z ludźmi z gimnazjum i podstawówki. Oczywiście była tam ona i było między nami zajebiscie. Każdy trochę wypił to atmosfera zrobiła się luźniejsza, przytulanki, przelizanie jej. Gdybym miał możliwość(dodam, że było to ognisko) to bez problemu mógłbym ją zaliczyć. Namieszała mi trochę w głowie, a na drugi dzień gdy otrzeźwiała to udawała jakby nic się nie stało. Byłem na nią wkurzony, ale zostawiłem ten temat skoro nie była zainteresowana. Dawniej bym latał za nią, ale studiuje forum. 

Po jakims czasie brat mi się przyznał, że spotkał się z nią na randce, ale olała go. Uznałem temat za zakończony, bez żadnej urazy. Aż do zeszłego tygodnia gdy brat przyznał mi się, że zaczął się z nią spotykać. Dodam, że w ciągu roku mój brat się wybudował, dostał firmowa fure, ma dobrą pracę więc domyślam się dlaczego ona teraz jest nim zainteresowana. Brat nigdy nie miał na poważnie dziewczyny więc obawiam się, że ona może go potarmosic. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, z bratem za bardzo nie rozmawiam od tygodnia. Nie chcę żeby cierpiał przez nią, a ja jestem zły bo po tym ognisku miałem co do niej jakieś plany, a tu taka sytuacja. Co do dziewczyny to ładna, tylko że typ imprezowiczki, lubi facetów z grubym portfelem. Do tego jest poważnie chora. Brat zna moją opinię o niej, ale nie dotarły moje argumenty do niego więc dałem sobie spokój. Nie gadam z nim prawie wcale. Wczoraj widziałem ja jak jechała do niego i zabolało to. Będę wdzięczny za komentarze osób z zewnątrz co wy o tym myślicie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat niech leje tylko w gumie, nic nie kupuje, nie sponsoruje, nie zagniazdawia u siebie. Niech się bawi póki jego kolej, jeśli jest na haju zakochania, będzie bagatelizował zdanie innych bądź wręcz wrogo do tego podchodził. 

 

Co do ogniska... Kiedyś miałem podobną sytuację, następnego dnia drążyłem temat z nowo poznaną panną, a ona mi: wiesz ile takich ognisk było?

 

Powtórzę: wiesz ile ona takich sytuacji miała? Łatwo jej przyszło z Tobą, równie łatwo jak nie łatwiej z innymi. 

 

Obecnie relacje D-M są niesamowicie zepsute, pozostaje szukać średnio urodziwych, z biedniejszych regionów bądź z innych stron świata. Ciężko mi doradzić inne rozsądne rozwiania, a z panną oczywiście blokada i wyrzeczenie ze wszystkiego, zakaz odzywania się.

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,

 

3 godziny temu, Warmianin napisał:

Byłem na nią wkurzony

 

3 godziny temu, Warmianin napisał:

ja jestem zły

 

3 godziny temu, Warmianin napisał:

zabolało to

 

emocjone = pizdowatość.

 

A po co Ci to?

 

Godzinę temu, Warmianin napisał:

Wkurwia mnie to 

 

 - e - mo - cjo ne ....

Edytowane przez GriTo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warmianin odrzucenie boli i Cb to wkurwia. Wyluzuj, na świecie jest jeszcze kilka miliardów babonów. Hipergamia nie dba o Cb, o brata tylko o kobietę, braciak zostanie bankomatem, ale to jego wybór. Twoim zadaniem jest stanie się takim gościem co będzie sam wybierał, miał więcej opcji wyboru kobiet, a wtedy takie odrzucenie będzie spływało po Tobie jak po kaczce. Daj Sobie szansę na zmiany przekonań na takie które będą Ci służyć, a nie niszczyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze odetnij się od tego emocjonalnie. Z tego co nadmieniłeś to pani ma trochę urody a reszta to problemy - dla świadomego mężczyzny to gra nie warta świeczki. Po drugie twój brat ma swoje życie i to są jego wybory.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warmianin Kup bratu np. Brudną grę i Kobietopedię w prezencie. https://samczeruno.pl/sklep/

Pokaż tematy na forum w Świeżakowni i puść czasami audycje Marka. https://www.youtube.com/channel/UCXFMNLPNV84usXgF2LYBi_w/videos

Może otworzy oczy i nie zaleje formy rozrywkowej samicy z ciężką chorobą. Tyle możesz zrobić żeby zrozumiał, że to tylko jego kolej i korzystał z uroków, bez pakowania się w szambo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/7/2022 at 10:04 AM, Warmianin said:

Ale ze co złe zrobiłem? 

Że dbasz o brata - dobrze.

Że więcej jest w tym podrażnionej dumy, że wybrała jego niż troski - źle.

Bywało, że bracia bili czy zabijali się o kobietę.

Bywało, że rżnęli ją obaj.

To drugie jest znacznie lepsze, ale niekoniecznie łatwiejsze do zrealizowania.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Postaw ultimatum bratu, że spotykałeś się z tą laską i jest to nieeleganckie że on teraz ją chce bzykać. 

 

Kumple i bracia nie powinni podbijać do swoich ex. 

 

Jak oleje Twoją prośbę, to zerwij z nim kontakt i powiedz żeby więcej o nic Ciebie nie prosił. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eren Yeager napisał:

Postaw ultimatum bratu, że spotykałeś się z tą laską i jest to nieeleganckie że on teraz ją chce bzykać. 

 

Kumple i bracia nie powinni podbijać do swoich ex. 

 

Jak oleje Twoją prośbę, to zerwij z nim kontakt i powiedz żeby więcej o nic Ciebie nie prosił. 

 

 

Miałem całe życie dobry kontakt z bratem i nie chciałbym stosować tak drastycznych kroków. Druga sprawa jest to że boli mnie to w chuj. Gdyby ona spotykała się z kimś innym to koło chuja by mi to latało, ale z bratem to co innego. Nie potrafię odciąć się emocjonalnie od tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warmianin zacznij rozmowę z nim o tym, że coś Cię wcześniej łączyło z tą kobietą. Jeżeli będzie miał to w dupie, to uważam że i tak nie będzie już dobrych relacji. 

 

Relacja pomiędzy braćmi, podobnie jak związek, jest to walka, co pokazuje Twoja sytuacja. Musisz być gotowy stawiać bezwzględnie granicę, bez wrzasków czy awantur, z klasą jak dżentelmen.

 

Przykro mi, ale innego wyjścia nie widzę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz tego ogniska to za bardzo mnie nie łączyło nic z nią. Chciałem aby coś łączyło zaraz po, ale w miarę szybko się ogarnąłem po tym, aż do czasu aż się dowiedziałem o nich. Gdyby ona spotykała się z kimś innym to miałbym wyjebane na to. Nie ma chyba dobrego wyjścia z tej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.