Skocz do zawartości

Brat i dziewczyna


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Warmianin napisał:

Nie ma chyba dobrego wyjścia z tej sytuacji

Oczywiście że jest, Ty nią jesteś. Po pierwszym poście w tym temacie widać że problem leży w Tobie. Narobiłeś sobie nadziei i bardziej boli Cię to że Twój brat ja będzie ruchał, bo ma lepsze zasoby od Ciebie, niż to że ona może mu narobić kłopotów. Jak on jest "zakochany" - to mało możesz tutaj działać, on sam musi się nauczyć. Chciałeś pomóc, nie wyszło, nic dziwnego. Musisz się odciąć od tego. Nic między Wami nie było, to Ty dorobiłeś sobie historię w głowie - oczekiwania i fantazjowanie na ten temat to Twoja ułomność. Musisz to ogarnąć. Jak dostrzeżesz te ułomności w Twoim myśleniu, reagowaniu i emocjach, będzie Tobie łatwiej nad tym panować. Wyciągnij odpowiednie wnioski i naukę dla siebiez tej sytuacji, a nie rycz jak dziecko bo laska wybrała kogoś innego a się z Tobę po pijaku przelizała. Wiem że to jest słabe że to Twój brat, ale to od Ciebie zależy jak będziesz na to reagował.

 

Na pewno możesz się cieszyć że to Ty z nią nie jesteś, a reszta to już z górki ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Brat to zarabia za dużo i ma dom za duży, że interesuje się relacja z imprezowiczką, która lubi się po pijaku puknąć?

 

Na co on liczy?

 


Dajcie sobie z nią siana, ewentaulanie dla kompromisu weźcie ją z bratem w trojkącie i zapomnicie o sprawie.

 

Niech szuka jeleni dalej.

 

Edytowane przez Kacperski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kacperski napisał:

A ten Brat to zarabia za dużo i ma dom za duży, że interesuje się relacja z dziwką?


Dajcie sobie z nią siana, ewentaulanie dla kompromisu weźcie ją z bratem w trojkącie i zapomnicie o sprawie.

 

Niech szuka jeleni dalej.

 

Dobrze mu się wiedzie. Wiesz jak to jest, nie miał dziewczyny, a teraz ona okazuje mu zainteresowanie to chłop się może zakochać i już świata nie widzi. Każdy to przerabiał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Warmianin napisał:

Może tu, że pewnych rzeczy się nie robi 

Ale jakich? Jeżli tak Ci zależy na dobru brata, a ta kobieta jest złem wcielonym, to w zależności jakie macie relacje, umów się z nim na flache i jak facet pogadaj z nim o tym. Ale jeśli brat jest "zakochany" i w dodatku jest rycerzem to uja zrobisz. I to zalecam - nie wtrącać się.

 

A to że to Ciebie boli - to jest Twoja sprawa i Twoje nieogarnięcie sytuacji. Ja nie widzę tu jego jakiejś winy abyś się obrażał i urywał kontakt. Zajmij się swoim życiem. Brat to też człowiek i może popełniać błedy. Mamy tutaj taki temat - rzeczy które zrobiłem mając oczy zarośnięte cipką. Może kedyś Twój brat tam skrobnie posta ;)

 

Przestań być pizda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest z wami Polakami, że tak lecicie na kobiety z którymi dochodzi do czegoś spontanicznie po alkoholu często widzianymi pierwszy raz albo po dłuższej przerwie.

 

Kurwa ciągle na to trafiam i zachodzę w głowę jak się potem jeden delikwent z drugim mogą dziwić, że wyszło jak wyszło a wiadomo od początku, że to zwykłe szlaufy.

 

Czerwone flagi niemal łamią się na głowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gościu napisał:

Dostrzegam w tej historii zadatki na dwóch cuckoldów (bez urazy). Radzę zdystansować się do imprezowiczki i brata.

 

Czytam regularnie forum od prawie 2 lat. Dla ogarniętego faceta ta kobieta nie nadaje się do normalnego życia i mam wyjebane w nią. Gdyby była z kimś innym to koło chuja by mi to latało, ale z bratem to jednak jest już coś innego. Całe życie miałem z nim dobrh kontakt więc nie sądziłem, że taki numer wywinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warmianin Nie kieruj się zazdrością i nie przekreślaj brata, tylko dlatego, że imprezowy szon postanowił udostępnić grotę jemu, nie Tobie. Porozmawiaj z nim na spokojnie, a jak cipka przesłoniła już oczy i nic to nie da, będziesz miał czyste sumienie, że nie Ty zepsułeś relację przez Julkę. Braćmi będzie zawsze, a samice możecie zmieniać wielokrotnie w życiu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.05.2022 o 16:49, Warmianin napisał:

Co do dziewczyny to ładna, tylko że typ imprezowiczki, lubi facetów z grubym portfelem

 

Faktycznie, nie zbyt dobry materiał na kobietę. Spróbuj na spokojnie porozmawiać z bratem. Jeżeli nie posłucha, to przynajmniej sumienie będziesz miał czyste. ;) 

Edytowane przez sasqn911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 11:15, Warmianin napisał:

Czytam regularnie forum od prawie 2 lat. Dla ogarniętego faceta ta kobieta nie nadaje się do normalnego życia i mam wyjebane w nią. Gdyby była z kimś innym to koło chuja by mi to latało, ale z bratem to jednak jest już coś innego. Całe życie miałem z nim dobrh kontakt więc nie sądziłem, że taki numer wywinie

Hej ty ! słuchaj no..

Postaraj się cieszyć jego szczęściem, oraz bądź wdzięczny sobie kiedy już go przez to przeprowadzisz mając wiedzę z tego miejsca.

powiesz aniemówiłem poklepiesz po pleckach i polecisz forum. 

Zamień ten negatywny dialog w stosunku do brata na pozytywny.

Nie jesteś zadowolony jak brat jest szczęśliwy?

 

A w między czasie daj mu się przejechać na niej - Nic wam obu nie będzie.

 

Kiedyś ona wcale nie będzie miała dla niego znaczenia i tu się zdziwisz uwaga werble '.-.'

 Dla Ciebie też tylko znajdź sobie dupę bo CI OCZY ZAROSŁY NARZĄDEM DAMSKIMM.

Stary sorry ale wyolbrzymiasz - z kimś bym nie był zły , z bratem będę zły bo tak nie można i ja nie chce i O..

 

Stracony podryw to nie porażka tylko nowe doświadczenie - na UJ to rozpamiętujesz.

Wierzę w Ciebie !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.