Skocz do zawartości

Dlaczego kobiety są tak "podniecone" gdy widzą niemowlaka?


Rekomendowane odpowiedzi

Elunia Users. 

 

Też to zauważyliście że kobiety są tak podniecone, jak widzą czyjegoś gówniaka ? 

Dlaczego tak jest ? 

 

Dzisiaj widziałem taką sytuację, stoi parę grażyn i podniecone gówniakiem koleżanki, dziwne miny do niego robią, banan na ryju od ucha do ucha.  

 

Ja osobiście, jak widzę gówniaka to mi się rzygać chce.  

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BlackDrake napisał:

Też to zauważyliście że kobiety są tak podniecone, jak widzą czyjegoś gówniaka ? 

Dlaczego tak jest ? 

Bo takie maluszki są przesłodkie :D?

 

Pamiętam do dziś, jak urodziła się moja pierwsza siostrzenica, byłam wtedy w gimnazjum. Odwiedziłam siostrę w szpitalu i gdy tylko zobaczyłam małą, to z miejsca pokochałam. Nie potrafię wytłumaczyć co, jak, dlaczego. Co ciekawe, później moje koleżanki urządzały wręcz pielgrzymki do mego domu, żeby zobaczyć malutką. Jak zabierałam ją na spacer, to zawsze miałam chętne do towarzyszenia nam, a przecież czas gimnazjalny, to raczej nie czas, gdy nastolatkom w głowie dzieci :).

 

Małe dzieci mają w sobie coś takiego, że nie muszą nic robić, a człowiek i tak się nimi zachwyca. 

Teraz mam drugą siostrzenicę, ma niecałe 2 latka. Spędzam z nią sporo czasu i wystarczy, że na nią patrzę i już się uśmiecham :D.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlackDrake napisał:

Ja osobiście, jak widzę gówniaka to mi się rzygać chce.  

Proponuję konsultacje z psychologiem/psychiatrą.

Godzinę temu, BlackDrake napisał:

Też to zauważyliście że kobiety są tak podniecone, jak widzą czyjegoś gówniaka ? 

Dlaczego tak jest ? 

Dlaczego mężczyźni pajacują na widok ładnej kobiety? Dlaczego panie mają mokro na widok czada? Natura. Kobiety mogą gadać co chcą o dzieciach (choć bywają kobiety które nie chcą mieć), ale ich reakcja mówi wszystko. Panie chcą dzidzi i kochają dzidzi. 

Godzinę temu, BlackDrake napisał:

stoi parę grażyn i podniecone gówniakiem koleżanki, dziwne miny do niego robią, banan na ryju od ucha do ucha.  

Jak mawiał Janusz Korwin-Mikke, nie ma dowodów na to, że Hitler... A nie czekaj. Jak mawiał JKM, kobiety dostawiają się intelektualnie i emocjonalnie do dziecka, aby go zrozumieć i zaspokoić jego potrzeby. Mężczyzną w kontakcie z dzieckiem, gdyby słuchał kilka godzin gaworzenia to by zwariował.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarze małych ssaków nie tylko ludzi ale i zwierząt zawierają zestaw cech jak duże oczy, małe nosy itd które nasz mózg odbiera jako "niewinne" tudzież takie, którymi "trzeba się zaopiekować" i to działa.

 

Dużo o tym mówi psychologia ewolucyjna to jeden z mechanizmów zapewniających nam przetrwanie abyśmy nie porzucali zbyt nagminnie istot nie mogących sobie jeszcze poradzić samodzielnie.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BlackDrake napisał:

kobiety są tak podniecone, jak widzą czyjegoś gówniaka

d4326bea92c496cc3dfc174c4de8909c.jpg

 

Godzinę temu, BlackDrake napisał:

Ja osobiście, jak widzę gówniaka to mi się rzygać chce.

 

https://twojememy.pl/wp-content/uploads/2017/09/baa120edbf11ee0d87cd148b362fd3ea.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RealLife napisał:

 

Wyparcie. Samooszukiwanie się, że nie chcesz. 

 

Prawie mnie przekonałeś. ;)

Jestem za duzym egoistą plus przerażało mnie, że będę tak samo pojebanym ojcem jakim byl mój. 

Nie będę rozwijał. Ewakuacja. 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Twarze małych ssaków nie tylko ludzi ale i zwierząt zawierają zestaw cech jak duże oczy, małe nosy itd które nasz mózg odbiera jako "niewinne" tudzież takie, którymi "trzeba się zaopiekować" i to działa.

 

Dużo o tym mówi psychologia ewolucyjna to jeden z mechanizmów zapewniających nam przetrwanie abyśmy nie porzucali zbyt nagminnie istot nie mogących sobie jeszcze poradzić samodzielnie.

Dokładnie. I dlatego samiec homo sapiens ze swoimi małymi, głęboko i wąsko osadzonymi oczami NIE wzbudza uczuć opiekuńczych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak, nie myślałem, że tak mnie ucieszy widok dziecka kuzyna. Uśmiecha się zapatrzony w ciebie, jeśli mu chwilę poświęcisz, będziesz całym jego światem.

 

Piękne.

 

Jakby w pakiecie nie trzeba było brać reszty szamba, to myślę, że ojcostwo może dać prawdziwe spełnienie. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RealLife napisał:

Wyparcie. Samooszukiwanie się, że nie chcesz. 

Ja tak mam więc wszyscy tak muszą mieć :)

Godzinę temu, Anna napisał:

Czy to pogardliwe słowo odnośnie dzieci nie zostało zakazane na forum?

Dlaczego ma być zakazane? Dobrze oddaje realizm. 

 

Często jak ktoś ma 2-3 gówniaków w domu to wieje takim smrodem, wiadomo jakim. Sam to odczułem, nie wiem nie wietrzą czy co, czy pieluch nie chce się wyrzucać. Faktem jest że większość dzieci dla mnie nieprzyjemnie pachnie.

 

 

Gadzi mózg i instynkt macierzyński odpowiedzią na temat, niektóre jak wezmą na ręce to trzymają jak wygłodniała małpa banana. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też lubię dzieci, w tym niemowlęta. Może nie tak jak laski ale po prostu nie wiem małe dzieci są śmieszne po prostu.

 

Kiedyś jak miałem 20 lat to nie chciałem mieć dzieci, teraz chciałbym w sumie. Fajnie by było mieć takiego mini NoHope'a ale problem jest taki jak go wychować żeby nie był spierdoliną jak papa.

Edytowane przez NoHope
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Imiennik napisał:
Godzinę temu, Anna napisał:

Czy to pogardliwe słowo odnośnie dzieci nie zostało zakazane na forum?

Dlaczego ma być zakazane?

Choćby dla tego, że sam właściciel forum o to prosił. Z tego co pamiętam miała być budowana jakość forum, a nie, że plebs plebsa plebsem pogania🖐️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BlackDrake napisał:

Też to zauważyliście że kobiety są tak podniecone, jak widzą czyjegoś gówniaka ? 

 

Tak wiele razy i najśmieszniejsze jest to, że one bardziej zachowywały się dziecinnie niż te dzieciaki😆

To program biologiczny zamontowany w kobietach. Natury nawet feministka nie oszuka.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NoHope napisał:

Ja tam też lubię dzieci, w tym niemowlęta. Może nie tak jak laski ale po prostu nie wiem małe dzieci są śmieszne po prostu.

 

Kiedyś jak miałem 20 lat to nie chciałem mieć dzieci, teraz chciałbym w sumie. Fajnie by było mieć takiego mini NoHope'a ale problem jest taki jak go wychować żeby nie był spierdoliną jak papa.

W moim przypadku na początek wystarczy, że nie będę chlał jak mój i zaopatrzę się tony cierpliwości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.