Skocz do zawartości

Mam tego dość!!!


Rekomendowane odpowiedzi

W końcu jest. Polska Partia Kobiet. Mariana Schreiber żona jakiegoś ministra z pisu z twarzy podobnego do kukolda założyła partie. Zapisała się już do niej błyskotliwa i inteligentna Maja Staśko a patronką została Magdalena Środa. W końcu głos Polek zostanie zauważony. A nasze witaminki Mają Tego Dość. Prawa kobiet, lgp i nowoczesna proeuropejskosc. Polko dołącz już dziś. Do Mariannh z Mam talent czy Models. 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to wkurwia, ale szkoda zdrowia na nerwy. 

Zawsze uważam, że zamiast skupić się na problemie, należy skupić się na rozwiązaniach. Możemy narzekać że jest źle - bo jest! Ale narzekanie nic nie da. 

 

Co robić? Każdy niech robi tyle, na ile może COKOLWIEK zrobić. 

Promować i wspierać ludzi, wspierających nas. 

Karen Straughan.*

Sabina Gatti.**

Radio Samiec 2. 

 

Będzie nowy portal informacyjny, zamiast narzekać i kisić się we własnym sosie - zakładacie konta i wklejacie raz dziennie jakiś nius. 

Red Pill. 

Mężczyzna bohater, coś zrobił. 

Pozytywna informacja.

Ważna informacja.

Druga wojna, Hitler, holokaust. 

Ekonomia -Niskie Składki, Daniny, Akcyzy, Podatki. 

Blackpill.

Chady. 

Cokolwiek.

 

 

Wspieranie i działanie. Wysyłanie znajomym light tematów - np film The Red Pill***, jest to o tyle dobre, że neutralne i kobieta o tym mówi. Wklejasz na portal, wysyłasz znajomym, mówisz: patrz co znalazłem z co sądzisz o tym? Jesteś kumaty/a, nie uważasz że mają coś racji? Siejesz dobre ziarno (marihuanen wstszykujo), robisz coś dobrego, pozytywnego.

 

Dzięki za info, ale my wszyscy obudzimy się z ręką w nocniku, jeśli nic nie zrobimy. 

Żeby zło triumfowało nie wystarczy nie być złym. Nie można być na zło obojętnym.

 

*

 

**http://sabinagatti.blogspot.com/?m=1

***

https://www.cda.pl/video/50443529

Edytowane przez DOHC
Literówka - DOHC
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Imiennik napisał:

Proponuję wywózkę do islamabadu, przecież te lewaczki chętnie ciapatych by przyjęły. Gdzie im będzie lepiej jak nie w hebanowym kutang-klanie?

Ktoś już o tym pisał chyba na forum że nawet kobiety z islamu się puszczają bo tak je pizda swędzi, nawet im nie straszne groźby ukamieniowania żywcem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bassfreak napisał:

Ktoś już o tym pisał chyba na forum że nawet kobiety z islamu się puszczają bo tak je pizda swędzi, nawet im nie straszne groźby ukamieniowania żywcem.

Tak, nawet w islamie kobiety dopuszczają się seksu pozamałżeńskiego, to dowód na to, że rządzi nami podświadomość a nie rozum. 

 

Ale tam zdradzi jedna na powiedzmy 10 000, a ja sam byłem zdradzony co najmniej przez dwie panny, i bardzo możliwe że przez trzecią, ale dowodów nie mam. Patrz jaka dysproporcja.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC

A u nas za kurwienie się dają bonusy normalnie, dzieci pod opiekę, alimenty na nie i na siebie, połowę majątku albo więcej jak frajer na działce rodziców się wybudował + dowalanie w sądzie o gwałty i molestowanie dzieci, przemoc psychiczno finansową bla bla bla można tak bez końca.

 

Gdy jest prawo wspierające pewne zjawiska to je uzyskamy. Gdy nie będziemy sprzątać ergo zostawimy pożywkę dla robali to będziemy mieli robale i żadne ubijanie laczkiem tu nie pomoże, trzeba wpierw zlikwidować przyczynę. Teraz możemy tylko sobie radzić jak robactwo odrzucać i gdzie lepy rozstawiać :D

  • Like 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fury King napisał:

W końcu jest. Polska Partia Kobiet. Mariana Schreiber żona jakiegoś ministra z pisu z twarzy podobnego do kukolda założyła partie. Zapisała się już do niej błyskotliwa i inteligentna Maja Staśko a patronką została Magdalena Środa. W końcu głos Polek zostanie zauważony. A nasze witaminki Mają Tego Dość. Prawa kobiet, lgp i nowoczesna proeuropejskosc. Polko dołącz już dziś. Do Mariannh z Mam talent czy Models. 

 

Tak, Kaligula mianował konia senatorem, bo mógł.

Marianna Schreiber zakłada partię polityczną, bo jest ubezwłasnowolniona przez męża, tyrana religijnego patriarchatu. I też wygląda, jak koń.

 

Jak wiadomo, rozwody w Polsce są zakazane, więc żeby się uwolnić od męża, najpierw trzeba założyć partię i przeforsować prawo.

Biedne te nasze witaminki - 3 razy powiem "rozwód", i ma wypierdalać. 3 razy powiem "obiad" i już schabowy na stole.

Też bym partię założył.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotów tę partyjkę poprzeć. Również uważam, że głos kobiet się w naszym społeczeństwie nie liczy, nie mają one praw i przywilejów.

 

Poprę to ugrupowanie gdy:

 

- kobiety w przypadku wojny będą miały takie same, czyli równe, możliwości walki w obronie ojczyzny jak i kobiety, a mężczyźni w wieku poborowym będą mogli zwiewać na zachód Europy korytarzami humanitarnymi,

- wprowadzi się ustawowo równouprawnioną definicję osoby odpowiedzialnej za przemoc w związku i będzie to również kobieta, ponieważ problem przemocy dotyczy także mężczyzn i mężczyzna będzie mógł przejąć nieruchomość po niezrównoważonej partnerce,

- mężczyźni za takie same przestępstwa będą skazywani na równie niskie wyroki jak kobiety, jeśli w ogóle,

- mężczyzna będzie mógł otrzymać alimenty na siebie w przypadku obniżenia standardu życia po rozwodzie, a te alimenty będą zależne nie od dochodu, tylko od możliwości zarobkowych kobiety,

- kobiety tak samo jak mężczyźni powinny być zagrożone alienacją rodzicielską, a mężczyźni ją stosujący nie powinni być karani,

- kobiety tak samo jak i mężczyźni powinny być zagrożone śmiercią w miejscu pracy, także mam nadzieję, że parytety będą również w przypadku ciężkich zawodów, gdyż statystyki mówiące o ponad 90% przypadkach śmierci w miejscu pracy mężczyzn ewidentnie te kobiety dyskryminują,

- taka sama łatwa możliwość ukończenia szkoły, a studiów przede wszystkim dla mężczyzn, możliwość zaliczenia egzaminu dla mężczyzny na "szklane oczy", ponieważ on jest równie biedny jak kobieta,

- akcje promujące zdobycie wykształcenia, kwalifikacji również dla mężczyzn, gdzie w sposób równouprawniony wstęp kobietom będzie zakazany, a to wszystko za unijne pieniądze,

- skoro płacimy składki zdrowotne w takiej samej wysokości jak kobiety, to również za pieniądze kobiet powinniśmy mieć akcje promujące profilaktykę męskich chorób,

- wreszcie zrównanie wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn oraz wszystkiego co jest z tym związane.

 

Jeśli coś pominąłem to przepraszam.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są najważniejsze sprawy, którymi chce zająć się działaczka? Schreiber mówi o obniżeniu inflacji w Polsce oraz przywróceniu niskich stóp procentowych kredytów.

 

Po tym przestałem czytac. Smiechu warte, baba nie wie o czym gada w ogole. Kolejny ekonomiczny tłuk, zreszta widać skad sie wywodzi, madrosc pisowcow jest dziedziczna.

Edytowane przez Estranged
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkukrotnie natrafiając na różne wybryki Marysi, które wyskakiwały mi gdzieś tam w newsach najczęściej przy logowaniu na pocztę chciałem zakładać o niej temat tu ale jakoś nigdy nie starczyło mi zaparcia aby pozbierać kilka tych newsów i założyć temat jaki chciałem więc sobie odpuściłem.

 

Natomiast meritum tego co chciałem założyć było takie, że jest to tak typowy przykład p0lki żony, że rzygać się chce poczynając od pójścia do top model w tvn'ie (jakby nie patrzeć wrogi obóz dla jej męża) to ciągła seria wizerunkowego (i wierzę, że nie tylko) podkładania swojemu facetowi świń i cała paleta frajerskich akcji byle dojebać rękę która ją karmi.

 

Marysia jest tak wybitnym przykładem tego czego możesz spodziewać po p0lce w małżeństwie, że aż archetypem.

 

KLASYCZNA P0000LKA.

 

14 minut temu, Estranged napisał:

Jakie są najważniejsze sprawy, którymi chce zająć się działaczka? Schreiber mówi o obniżeniu inflacji w Polsce oraz przywróceniu niskich stóp procentowych kredytów.

 

Muszę.... Znowu....

 

pobrane.jpeg.767783cca7bae14c03771de5d56815c4.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.