Skocz do zawartości

Złe rokowania zdrowotne


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pocieszenia, modlitwy medytacyjnej od braci w mojej intencji oraz po prostu słów wsparcia, bo mam złe rokowania zdrowotne i nie wiem, co dalej będzie z życiem w najbliższych latach. Najśmieszniejsze, że akurat mam tyle oszczędności, żeby sobie jako tako z problemem poradzić, ale się prawdopodobnie wyzeruję i znowu od nowa, a mowa tutaj o kwotach znaczących. Tak właśnie działa życie. Zbierasz to nie wydasz na przyjemności, tylko na dramaty. Dam wam radę przy tej okazji. Przejmujecie się kobietami, związkami, innymi pierdoletami? Poczekajcie, aż dostaniecie wyrok. Wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa xD Już nawet nie dam rady się wkurwiać, czy przejmować. Wyjebane. Jakbym zniknął na dłużej to będziecie wiedzieli, co się stało. Na wszelki wypadek podziękuję wszystkim za śmieszkowanie i dobrą atmosferę. Psycha mi siadła i chyba zrobię sobie przerwę od publikowania. Trzymajcie za mnie kciuki.

  • Like 13
  • Dzięki 22
  • Smutny 44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowotwór?

Gdy ja się dowiedziałem że choruje na cukrzycę i grozi mi uzależnienie od insuliny też mi psycha mocno siadła i w dodatku zbiegło się w czasie ze śmiercią mojego dziadka i rozpoczęcie maseczkowego terroru i głupoty wszelakiej.

 

Wiem co to za stan mimo że możesz być w gorszej sytuacji niż ja.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któregoś dnia budzisz się rano, przeciągasz wypoczęty i nawet nie wiesz, że wszystko będzie zmierzało do tego, że będzie to twój ostatni dzień życia. Wieczorem wylądujesz na SORze z 20% szansą na wyjście za jakiś czas, nawet niekoniecznie o własnych siłach i przy dawnych zmysłach. Doświadczenie nicości, możliwe tylko gdy z niej wrócisz, zmieni i przewartościuje wszystko co myślałeś i czemu nadawałeś wartość. Nagle okaże się, że życie właściwie i tak nie ma niczego do zaoferowania poza nic nie znaczącymi seriami doznań a wszystko co masz nawet nie istnieje. I w dodatku na zawsze ze wszystkim jesteś sam. Nie martw się niczym. Za 50 czy 100 lat to w ogóle nie będzie miało znaczenia, tak samo jak miliardy lat istnienia wszechświata, na którym Cię nawet nie było. 

  • Like 22
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażające to jest ile osób ostatnio choruje. Nie wiem czy to tylko moja perspektywa, czy to tak jest z wiekiem czy coś jest faktycznie na rzeczy, ale dosłownie jestem świadkiem epidemii zachorowań na raka, zgonów i innych poważnych schorzeń, które pojawiają się nagle.

 

Sam jestem dosyć hipochondryczny i mi to siada na głowę ostro. Jestem zesrany że dosięgnie i mnie.

 

@mac życzę Ci zdrowia z całego serca. Nie poddawaj się za nic na świecie. Trzymaj się ciepło bracie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się @mac i zdrowia. 

 

Powiesz chociaż z czym jest związana ta choroba może coś doradzimy?

 

W weekend pomodlę się o twoje zdrowie jak będę na mszy.

1 godzinę temu, LiderMen napisał:

Nowotwór?

Gdy ja się dowiedziałem że choruje na cukrzycę i grozi mi uzależnienie od insuliny też mi psycha mocno siadła i w dodatku zbiegło się w czasie ze śmiercią mojego dziadka i rozpoczęcie maseczkowego terroru i głupoty wszelakiej.

 

Wiem co to za stan mimo że możesz być w gorszej sytuacji niż ja.

Spróbuj keto pod kontrolą lekarza.

Można odstawić insulinę i dlugo oraz zdrowo żyć  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrowia.

 

Przesyłam energetyczne,  niewidzialne, seksowne, nagie  uzdrowicielki, które ciebie wymasują i uzdrowią :)

 

Jak będzie dobrze, wróć tutaj bo lubię czytać twoje posty, masz ten specyficzny humor i ton wypowiedzi nie do podrobienia.

 

Mama miała raka i wyzdrowiała bo miała w d....ie chorobę,  robiła to co zawsze.

 

Pozdrawiam, są cuda na świecie:)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, mac said:

nie wiem, co dalej będzie z życiem w najbliższych latach

To każdy tak ma.

4 hours ago, mac said:

ale się prawdopodobnie wyzeruję

Jak miałeś umiejętności by uzbierać, to umiejętności nie wyzerujesz.

4 hours ago, mac said:

Poczekajcie, aż dostaniecie wyrok.

Już mamy. Nikt nie wyjdzie stąd żywy, pamiętasz?

4 hours ago, mac said:

Psycha mi siadła i chyba zrobię sobie przerwę od publikowania

Rób co trzeba, by było lepiej. Co TY chcesz. Chcesz publikować, publikuj, pośmieszkujemy razem. Nie chcesz, Twoja wola; cokolwiek pomoże.

4 hours ago, mac said:

Trzymajcie za mnie kciuki.

✌️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.