Skocz do zawartości

Hydraulik zawyżył cenę


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej.

Umówiliście się na 900, to na 900.

 

Jedyne co możesz zrobić to żądać rachunku. Rachunek jest dowodem wykonania usługi. W razie gdyby coś byli nie tak możesz to reklamować. Jak chcesz reklamować bez rachunku? Zawsze się wyprze, i otwór ze nic takiego nie robił.

 

Rachunek to podstawa.

O znowu. Nie ma, że "jak z racubkiem to muszę dliczyć vat". Tego nie było w umowie. Tym razem to on będzie musiał dotrzymać umowy.

 

I nie dawaj pieniędzy dopóki nie dostaniesz rachunku. Ja kiedyś dałem i faktury nie otrzymałem. A  umówiliśmy się. Na fakturę.

Tak, że z ręki do ręki.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowlańce wszelkiej maści srają w gacie, bo wiedzą, że eldorado się kończy. Teraz trwa intensywne golenie ostatnich frajerów, ale już jest kwik, że zleceń mało. 

 

I dobrze, niech giną. 

 

To za co dziś krzyczą 5k będą robić za 2k za rok i jeszcze dziękować, że jest robota. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, JoeBlue said:

To spróbuj znaleźć gdzieś brygadę do czegoś.

 

W tym roku bardzo dużo budów zaczęto. Deweloperzy też kończą to co zaczęli. JESZCZE jest robota. Ale pośmiejemy się w przyszłym roku, jak nowe inwestycje dupną o 80-90%. Ja już widzę kupę surowych szkieletów, w ktorych od miesięcy wiatr pizga, a nowych wykopków jak na lekarstwo. 

 

I nie mam żadnego współczucia, bo branie po 1500-2500 dniówki za byle piard, to był rozbój w biały dzień. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka sama wróżba jak to, że dziwki będą tańsze.

Słyszę to od 5 lat a dziwki windują ceny, goście wciąż chodzą i płacą, tyle że to po prostu inni goście.

Koło mnie domy rozną aż miło.

Te szkielety też ktoś kupi za pół ceny, skończy i znów wygra na kasie.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.