Skocz do zawartości

Dziewczyny w galeriach handlowych i US Army


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mieszkam na południu Polski, mamy tutaj sporo żołnierzy USA którzy "szwędają" się po galeriach, akurat dzisiaj wybrałem się po spodnie. Jak te Polskie Julki na nich patrzą... szedłem jakieś 2 metry za czarnoskórym żołnierzem USA który miał z 190 cm wzrostu (sam mam 175) młody chłopak dałbym mu z 20 lat. Przed nami szły dwie na oko 17-18 latki, brunetki, z twarzy karynowate, ale ładne.. takie "sukowate" dobry cyc, dupsko.  One miały totalne kurwiki w oczach jak patrzyły na niego, nie mogły oderwać wzroku.  Ciekawe jak sobie używają chłopaki z USA na naszych witaminkach :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedział Pan Testo o różnicy między Polką, a Amerykanką:

 

 

no i oczywiście, klasycznie dla p00lki, Mokebe w tle:

 

comment_1601283556pTJFpD4cQ6hvfz0dkv2TQ3.jpg

 

typowa-polka-nie-chce-polaka-woli-mokebe

 

Ja jestem za tym żeby je z Polski wagonami zabierali tylko niech tu nie zostają jako samotne matki żebyśmy na ich bękarty nie musieli się składać.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam czasami się zapatrzę na czarnego, bo rzadko ich widuję. Nie potrafię nigdy oszacować dany osobnik ma 20 czy 50 lat xD. Ale żeby chodzić 2 metry za nimi jak OP to taki ciekawy nie jestem. Ładnie pachniał piżmem? Ogólnie miłe chłopaki, zawsze białemu ustąpią. Nie wiem jak ci ze stanów, chyba bardziej zdziczali są co?

 

Zresztą, co za różnica czy karynki pruje biały polski murzyn czy czarny amerykański murzyn, ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mph25 napisał:

Ciekawe jak sobie używają chłopaki z USA na naszych witaminkach :D

 

Znajomy opowiadał o swojej kuzynce, która jest z jakiejś miejscowości koło bazy wojskowej i mówił, że cyt. "na baletach obskoczyła już wszystkich murzynów".

 

Ale jesteśmy incelami, którzy gówno wiedzą i tego się trzymać bo żadna cię nie zechce.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie nagranie co są wstanie zrobić p0lki dla Mokebe.

A ty biedny chłopaku z Polski starasz się, latasz koło kobiet, dajesz atencje, pomoc, wyręczanie i nic z tego nie masz.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzesiek napisał:

Obawiam się, że jak się będziesz przejmował kiedy i jak się która z którym pruje, to szczęścia w życiu nie znajdziesz.

Przejmować to ja się mogę przez chwilę jak coś popsuje w pracy, a nie tym z kim prują się polskie witaminki.  Nie obchodzą mnie inni ludzie, opisałem tylko reakcję tych dziewcząt, bo takiego wzroku i kurwików w oczach nie widziałem przez ostatnie kilka lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.