Skocz do zawartości

Mamy to bracia! Średni wzrost w Polaków to 180.69 cm


Rekomendowane odpowiedzi

Wg. badań z 2022 roku średni wzrost mężczyzn w Polsce to 180.69 (cyfry po kropce przypadkowe? Nie sądzę.). Plasuje to nas na 15 miejscu na świecie. 

 

wzrost.png

 

Z tych wyników można wysunąć jeden wniosek, że najwyżsi mężczyźni na świecie to biali Europejczycy. W czołówce wszystkie kraje z Europy, gdzie nie ma zbyt dużo imigrantów. Wyjątkiem Holandia, ale odkąd pamiętam to oni od zawsze wygrywają w takich rankingach. 

 

Polki lubią nas porównywać z innymi nacjami, no to się porównajmy :) 

Tak więc, średni wzrost dla João z Portugali to 174cm. Będąc na wakacjach w Lizbonie patrzcie pod nogi, żeby przez przypadek nikogo nie rozdeptać.

Z kolei przeciętny wzrost dla Mokabe z Nigerii to 171cm. Maleństwo...

 

 

https://worldpopulationreview.com/country-rankings/average-height-by-country

 

 

 

Ps. Teraz czas na nasze panie. Niech w końcu zejdą z tą wagą poniżej 65kg.

 

 

 

Edytowane przez Patton
  • Like 9
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#TRIGGER_WARNING

 

Nie tak dawno było takie powiedzenie: Wysoki jak brzoza, a głupi jak koza...

Nie piję do braci obdarzonych przez naturę (bądź zmodyfikowaną żywność) dużą ilością centymetrów w kapeluszu, ale tak patrząc na obecny stan cywilizacji - można zauważyć pewną korelację...

(korelacja to nie zależność ... ale kto wie...)

 

A co do wzrostu Mokebe czy Almando: wiesz.. może wszystkie soki poszły w korzeń ...

 

To mówiłem ja: smerf niziołek... aka hobbit

 

 

Edytowane przez oxy
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Mamy to bracia! Średni wzrost w Polaków to 180.69 cm
33 minuty temu, דניאל napisał:

Polki lubią nas porównywać z innymi nacjami, no to się porównajmy :) 

Tak więc, średni wzrost dla João z Portugali to 174cm. Będąc na wakacjach w Lizbonie patrzcie pod nogi, żeby przez przypadek nikogo nie rozdeptać.

Z kolei przeciętny wzrost dla Mokabe z Nigerii to 171cm. Maleństwo...

 

Tymczasem typowa Polka:

IMnIaNkq3FBDJzvv_mobile.jpg

  • Like 3
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjoda w takim razie żyłem w kłamstwie całe życie...

 

Mi koleżanka zawsze powtarzała, że chciałaby mieć takiego chłopaka jak ja.

To mówiłem jej że przecież no jestem.

"Takiego jak ty ANON, ale innego"...

Edytowane przez Cham Niezbuntowany
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuurła panie czym tych chłopów faszerują, że takie kolosy rosną😁

Za moich czasów to 180 cm byłeś wysoki mężczyzna a teraz to średni wzrost.

Sam mam około 180 cm i nie raz od kobiet 150-160 cm słyszałem, że jestem karzełkiem😆

 

PS. Ciekawe jednak, że Europejki preferują Mokebe, Habibi a w tym zestawieniu ich nie ma.

Czyżby profesor relacji DM Analconda na temat wzrostu mylił się🤣

Ciekawe jak to wygląda w zestawieniu na rozmiar Kutangi na poszczególne państwa😂 

  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kuuurła panie czym tych chłopów faszerują, że takie kolosy rosną😁

Za moich czasów to 180 cm byłeś wysoki mężczyzna a teraz to średni wzrost.

Sam mam około 180 cm i nie raz od kobiet 150-160 cm słyszałem, że jestem karzełkiem😆

 

PS. Ciekawe jednak, że Europejki preferują Mokebe, Habibi a w tym zestawieniu ich nie ma.

Czyżby profesor relacji DM Analconda na temat wzrostu mylił się🤣

Ciekawe jak to wygląda w zestawieniu na rozmiar Kutangi na poszczególne państwa😂 

Jak czarny pojawia się na siłowni, to zazwyczaj ma najlepszą sylwetkę na całej siłowni. Dziwna zależność, że jak już trenuje, to wymiata innych ludzi tutaj białych (gen).

 

Wzrost ma znaczenie, ale, nie ma się co biczować. Ogólnie liczy się sprawczość i pewność siebie i tym można przykryć inne cechy. 

 

jak 150-160 mowila ze jestes karzelkiem, to bracie, problem tkwi w czyms innym. Kobiety to mistrzynie kamuflażu i nie tylko nie potrafia powiedziec prawdy, ale czesto jej same nie znaja. Dziwi mnie czasem, ze bierzemy za pewnik to co panie mowia, przeciez to czesto gowno prawda. Umiejetna gra na emocjach sprawi, ze ta ktora krzyczala ze karzel z nastepnym 170cm bedzie miala kisiel w majtach. Pytanie czy chce sie grac, to wymaga pewnych umiejetnosci. Psychopatia i narcyzm mile widziane

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, דניאל napisał:

Wg. badań z 2022 roku średni wzrost mężczyzn w Polsce to 180.69 (cyfry po kropce przypadkowe? Nie sądzę.). Plasuje to nas na 15 miejscu na świecie. 

 

wzrost.png

 

Z tych wyników można wysunąć jeden wniosek, że najwyżsi mężczyźni na świecie to biali Europejczycy. W czołówce wszystkie kraje z Europy, gdzie nie ma zbyt dużo imigrantów. Wyjątkiem Holandia, ale odkąd pamiętam to oni od zawsze wygrywają w takich rankingach. 

 

Polki lubią nas porównywać z innymi nacjami, no to się porównajmy :) 

Tak więc, średni wzrost dla João z Portugali to 174cm. Będąc na wakacjach w Lizbonie patrzcie pod nogi, żeby przez przypadek nikogo nie rozdeptać.

Z kolei przeciętny wzrost dla Mokabe z Nigerii to 171cm. Maleństwo...

 

 

https://worldpopulationreview.com/country-rankings/average-height-by-country

 

 

 

Ps. Teraz czas na nasze panie. Niech w końcu zejdą z tą wagą poniżej 65kg.

 

 

 

 

No to jak już ego sobie podbiliśmy tymi statystykami to Ci powiem jedno. BOŻE BROŃ pokazać tego rodzaju statystyki kobietom i utwierdzić je w przekonaniu, że PRZECIĘTNY polak ma ponad 180cm wzrostu.

 

Jakie to ma znaczenie dla wszystkich mężczyzn wkoło łącznie z Tobą?

 

Chomiko-kołowrotek babskiego mózgu z automatu odrzuca wszystkich z otoczenia PODPIERAJĄC się tą statystyką.

 

Wyjaśnienie:

Na codzień jeżdżę po całej Polsce. Widuję mnóstwo ludzi w sklepach, na ulicach. WIELU facetów jest niższych ode mnie. A ja mam 174cm wzrostu.

Wyższych CZASEM widuję ale... oni się po prostu dla mnie rzucają w oczy bo są WYŻSI. Na nich mój mózg się niejako skupia.

 

Podczas gdy niższych (i to serio, nawet i 10 cm niższych) wcale nie jest mało. Szacowałbym, że 15-20% Więc?

 

GDZIE ta statystyka w życiu codziennym? 

Serio. Ja jej nie zauważam. Bo?

 

Widzę to, na co zwracam uwagę.

 

Zabierz te popieprzone cyferki babolom i już nie będą w stanie określić jaki to ma być ten wyższy facet.

 

Kiedyś zadawałem koleżankom pytanie, ILE to jest 15 cm. Pokaż rozstawiając palce - kciuk i wskazujący. Efekt? Pokazywały między 10 a 12. Ale w głowie było "15". 

 

I co? Ano jeżeli w głowie jest "18" a pokazuje palcami 14 to jaki jest dla niej Twój penis? no właśnie. 18.

A Ty myślisz, że u... poprzednik miał "dużego"... czyli pewnie z 18... mhmm.... jasne...

 

One są jak Kali z "W pustyni i w puszczy". Jak na palcach liczą do 10 to wszystko ponad to to "wengi wengi" czyli dużo.

Edytowane przez Miszka
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Montella26 napisał:

Jesteście pojebani xD

Weźcie się za siłownię, idźcie do fryzjera. Zredukujcie masło z brzucha. Kupice dobre ubrania. A nie płaczcie, że brakuje kak 3,09282 cm do 180. 175 a 180 to jeden chuj. I tak najważniejsza morda

Szczeki, wzrost, chady, mroczne trjady, tu sie to nie zmieni zbyt szybko. Ale dobrze, im wiecej teoretykow intermetowych, tym lepiej dla praktykow. Mniejsza konkurencja👊👊

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś ma 190 cm wzrostu, kwadratową szczękę i kuśke we wzwodzie 9 cm z obwodem w najszerszym miejscu 6 cm to jest Chadem czy nie ? 

 

Panowie jesteśmy mistrzami w umysłowym "samogwałcie" wzrost, sylwetka, kutas, szczęka, zarobki, energia, praca, hobby, rozwój.

Dżizys kurwa ja pierdole ile można, a może tu chodzi o to żeby wpoić nam że nie jesteśmy do końca wystarczający? mam wrażenie że czasami na forum takie podejście jest wręcz nakręcane. 

 

Tak mi się przypomniało o moim dawnym koledze z pracy - niecałe 170 cm wzrostu, praktycznie cały łysy, sylwetka normalna 3/10 z wyglądu. Spodobała mu się koleżanka taka 7/10 zaatakował po miesiącu byli razem, dzisiaj mają dziecko żyją chyba normalnie. 

Gdyby on " wiedział" że jest praktycznie według dzisiejszych " standardów" genetycznym "odpadem" ,🤣 jak myślicie próbowałby ją poderwać? czy zakladalby może prędzej temat na forum w stylu " walić konia dalej, czy iść na dziwki" xd 

 

Ja znam odpowiedź, on na swoją fizyczność miał WYJEBANE, natomiast ciężko mi to określić ale emanował z niego pewien rodzaj takiej spokojnej energii,  ludzie lubili z nim przebywać bo był prawdziwy. Na pewno nie żył w poczuciu braku/ niespełnienia czy też kompleksów na swój temat ( ludzie to wyczuwają i natychmiast spierdalajom od takich osób) 

 

Obecne czasy nie pomagają w akceptacji samego siebie, Instagramy i inne te syfy w większości promują elitarny margines społeczeństwa odstający pod względem fizyczności na + ( filtry, odpowiednie światło itp. często zakłamują " realny" wizerunek ) ale chuj, Ty przeciętny zjadaczu chleba masz żyć ciągle w poczuciu braku ! Nie możesz być szczęśliwy tu i teraz ! Ni chuja - pierdolnij sobie botoks, zrób przeszczep włosów, wydłuż kutasa albo wstrzyknij kwas hialuronowy w żołądź 🤣 wtedy będziesz szczęśliwy! 

Ale nie jak już będziesz piękny, to humor zniszczy Ci samosąd złodziej który na wakacje poleci na Malediwy co gorsza wpierdoli relacje na Instagrama i co wtedy ? No bierzesz drugi etacik w pracy albo kredycik. 

 

Usiąść spokojnie nad wodą w otoczeniu drzew, bez oczekiwań, akceptując samego siebie, będąc wdzięcznym za to co mam - moje marzenie 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Montella26 napisał:

Weźcie się za siłownię, idźcie do fryzjera. Zredukujcie masło z brzucha. Kupice dobre ubrania.

Ja mam lepszy pomysł:

Podpiszmy męski układ zbiorowy: nie chodzimy na siłownię, nie idziemy do fryzjera tylko sami tniemy się do lustra, każdy ma na brzuchu co chce i ile chce i chodzi w ciuchach jakich chce. Wtedy one nie będą mieć wyjścia i przecież wszystkie nie wyjadą do Włoch:D

Kto nie podpisze układu tego obrzucamy jajami:D

Edytowane przez Dassler89
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.