Skocz do zawartości

Mamy to bracia! Średni wzrost w Polaków to 180.69 cm


Rekomendowane odpowiedzi

1057 oraz z 2021 r. poz. 1038, 1243, 1535 i 2490) ogłasza się, że przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w 2021 r. wyniosło 5889,84 zł.

 

W Polin w regionie B jest to średnio połowa tego. 

Statystycznie ja i Hitler mamy połowę wąsika i połowę brody.

12 godzin temu, דניאל napisał:

Ps. Teraz czas na nasze panie. Niech w końcu zejdą z tą wagą poniżej 65kg.

 

Dobra inicjatywa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NoHope napisał:

Żarty żartami ale to serio widać na ulicy a jako że to średnia to młodzi faceci są jeszcze wyższy bo starzy zaniżają.

Nom właśnie nikt tu w dyskusji na to jeszcze nie zwrócił uwagi w tej dywagacji na temat centymetrów xd

Gdyby policzyć średni wzrost mężczyzn w przedziale wiekowym taki jaki rozważa dana grupa kobiet, np. 18-30 lat, to pewnie będzie ze 185 cm

Założę 9centymetrowe koturny i będzie akurat 185 cm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Z kompleksów.

Największa giga szprycha jaką znam, jest z kolesiem swojego wzrostu.

Czasami się zastanawiam, czy ten temat wzrostu, to nie chamsko wpajany kompleks przez złośliwe lachy. A wysocy faceci to podchwycili i czują się na świeczniku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, bernevek napisał:

Największa giga szprycha jaką znam, jest z kolesiem swojego wzrostu.

Czasami się zastanawiam, czy ten temat wzrostu, to nie chamsko wpajany kompleks przez złośliwe lachy. A wysocy faceci to podchwycili i czują się na świeczniku.

 

Oczywiscie ze tak. Laska jebnie tekstem by sprawdzic Twoje poczucie wartoaci na tym polu. Zakompleksiony wezmie to do siebie, pewny siebie zleje to zartem lub jakas ripostą. Co jest atrakcyjniejsze ? Co pokazuje prawdziwa siłe ? 

Co Ci po miesniach, furze, hajsie jak ona jebnie jednym tekstem, spojrzeniem i Twoj mental jest rozkurwiony. Niektorzy tak cale zycie spierdalają, kryjac sie za fasadami by poczuc sie WAZNYM. Nie tedy droga

Edytowane przez SilentAssassin
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentAssassin Mam podobne wnioski, w ogóle to uważam że lepiej mieć 170 cm wzrostu, ale szeroką ramę kostną - szerokie obojczyki, dobre umięśnienie, niż mieć 180 cm ale wąską budowę. Niektórzy panowie 185 cm wzwyż mają taką pociągłą, długą twarz, do tego długie kończyny jak slenderman, no i nie wiem czy w ich przypadku te centymetry dodają atrakcyjności.

Ja mam 176 cm i prawdę mówiąc nie słyszałem jakichś uwag że jestem niski. Ale fakt, spotykam dużo pań wyższych ode mnie, no i do takich nie podchodzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.