Skocz do zawartości

Mamy to bracia! Średni wzrost w Polaków to 180.69 cm


Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, krzy_siek napisał:

@SilentAssassin Mam podobne wnioski, w ogóle to uważam że lepiej mieć 170 cm wzrostu, ale szeroką ramę kostną - szerokie obojczyki, dobre umięśnienie, niż mieć 180 cm ale wąską budowę. Niektórzy panowie 185 cm wzwyż mają taką pociągłą, długą twarz, do tego długie kończyny jak slenderman, no i nie wiem czy w ich przypadku te centymetry dodają atrakcyjności.

Ja mam 176 cm i prawdę mówiąc nie słyszałem jakichś uwag że jestem niski. Ale fakt, spotykam dużo pań wyższych ode mnie, no i do takich nie podchodzę.

Pelna zgoda z tymi proporcjami. Po prostu lepiej to sie prezentuje. Jak koles ma te np 163 ale jest fajnie docięty, to bedzie atracyjniejszy niz 190 w szkielecie

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, BumTrarara napisał:

Brzmi to jak racjonalizacja level9999.

Jeżeli znajdziecie 2 polki które to potwierdzą to Bóg nie zniszczy świata. :P

To ja zapytam inaczej Ciebie, skoro twierdzisz ze to racjonalizacja. Izi. Smieje sie z tego;)

Wolalbys na maksa wychudzoną laske 175 czy dobrze kształtne 160 ???

 

Dziekuje. Dobranoc

Edytowane przez SilentAssassin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SilentAssassin napisał:

Jak koles ma te np 163 ale jest fajnie docięty

Ty chciałeś chyba napisać 173? To by miało  pewną ilość sensu. Ale facet 163cm w naszych realiach to krasnal i nikogo nie obchodzi, jak jest docięty. Chyba że jakieś krasnalice poniżej 150 cm.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adams napisał:

Ty chciałeś chyba napisać 173? To by miało  pewną ilość sensu. Ale facet 163cm w naszych realiach to krasnal i nikogo nie obchodzi, jak jest docięty. Chyba że jakieś krasnalice poniżej 150 cm.

Ok;)

Wierzcie dalej w zlote smoki

Ale kazdy ma czas, kazdy ma inna sciezke mentalu i poziom rozwoju wiec nie oceniam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, BumTrarara napisał:

Jeżeli znajdziecie 2 polki które to potwierdzą to Bóg nie zniszczy świata. :P

 

To jak szukać prawych ludzi w starożytnej Sodomie, wiadomo jak się skończyło :lol:

 

163cm facet to liliput dla polek. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorenzo Insgnie ma 163 cm wzrostu a ma twarz chada. I piękna żonę. Wspaniałą karierę piłkarska. Mówił, że zawsze był odrzucany że względu na wzrost w klubie. "jest dobry, ale za niski" i wspominał, że każdego dnia przed zaśnięciem marzył o tym by urosnąć. Budził się rano i dalej był mały. 

 

O co mi chodzi. Ma piękna żonę, twarz chada i wspomniała karierę piłkarska. 

Oglądałem niedawno na youtube jak jakieś hb5 ulane włoszki oceniały piłkarzy reprezentacji Włoch w skali od 1 do 10. Oczywiście z twarzy im się podobal i dały go powyżej przeciętnej. Jednak jeden ulaniec 160 cm wspomniał, że ma tylko 163. I grube mordy zrzędły i oceniły go na 4/10.

No śmiechłem. Gdyby tylko na nie spojrzał dostałby orgazmu. Czysta hipokryzja. Zawsze znajdą cos do czego można się dopierdolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, krzy_siek napisał:

Mam podobne wnioski, w ogóle to uważam że lepiej mieć 170 cm wzrostu, ale szeroką ramę kostną - szerokie obojczyki, dobre umięśnienie, niż mieć 180 cm ale wąską budowę. Niektórzy panowie 185 cm wzwyż mają taką pociągłą, długą twarz, do tego długie kończyny jak slenderman, no i nie wiem czy w ich przypadku te centymetry dodają atrakcyjności.

biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość lasek preferuje faceta o 15-20cm (albo więcej) wyższego to tak - dodają atrakcyjności. Rozumiem twój punkt widzenia, ale nie ma co się okłamywać i szukać na siłę wad u drugiej strony. Sylwetkę zawsze możesz dociąć, wzrostu sobie nie dodasz i tyle

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Montella26 napisał:

Lorenzo Insgnie ma 163 cm wzrostu a ma twarz chada. I piękna żonę. Wspaniałą karierę piłkarska.

Taka mała uwaga. Od lipca tego roku Lorenzo przechodzi do MLS, gdzie ma zagwarantowaną pensję, w przeliczeniu na złotówki, żeby było bardziej obrazowo, uwaga, 150 tys złotych dziennie!!!

 

Chyba nie ma wątpliwości że to z automatu dodaje mu 50 cm do czapy i 15 cm do kutasa

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety też mają kompleksy na punkcie wzrostu, ale tam zależność jest odwrotna, im wyższa tym gorzej. Ja mam 185 i zdecydowanie wolę dziewczyny <170.

Taka 175 to już dla mnie ekstremum. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy dziewczyna nie jest dość szczupła. Przy 175 i z perspektywami na dodatkowe kilogramy, taka kobieta będzie nam mężnieć bardziej niż my sami 😉

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję sprawdzić te statystyki.

Niech ktoś stanie w ruchliwym miejscu miasta i zanotuje wzrost ze dwustu gości jakich zobaczy.

Po kolei, żeby nie zakłócać przypadkowości wyniku.

Dolary przeciwko orzechom, że średnia 180 mu nie wyjdzie.

Oczywiście tu można będzie usłyszeć, że ci wysocy nie chodzą pieszo, robią dzieki wzrostowi karierę i jeżdżą minimum Audi.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2022 o 00:44, Montella26 napisał:

Jakie 180? Pod koniec dnia i tak każdy jest niższy o 2 cm. Więc 178.🤣

Za to rano po przebudzeniu jest się wyższym, bo podczas snu wydłuża się kręgosłup 😀 więc wszystko się wyrównuje i możemy zaliczyć Polaków do elitarnego grona czadów 😀. Jak widać witaminkom i tak nie dogodzisz, zawsze znajdą coś do czego by można się dojebać. A tak na serio najlepsza dupa jaką miałem, była tylko 4 cm niższa ode mnie (ja 180, ona 176).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku jest dużo okłamywania się Blue Pill. 

 

Wzrost jest ważną częścią atrakcyjności mężczyzny i nie ma co temu zaprzeczać. Możecie sobie wmówić co tylko chcecie, ale kobiety i tak będą działały tak jak działają. Dla nich wzrost jest jedną z podstawowych atrakcyjnych cech. 

 

Co do przeciętnego wzrostu, to większość moich znajomych rówieśników ma około 180 cm lub więcej. Tych którzy mają wyraźnie mniej niż 180 jest z 20%. Wiem, że starsze pokolenia są niższe, ale w tych młodszych z 1995 i później 180 to jest co najwyżej średnia, a może i trochę poniżej. Są grupki kolegów gdzie najniższy ma 182 cm. To pasuje do statystyki, bo jeżeli średnia dla całości to 180.69 cm, a starsze pokolenia ją zaniżają, to dla młodszych średnia musi być jeszcze wyższa. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2022 o 11:37, Miszka napisał:

Kiedyś zadawałem koleżankom pytanie, ILE to jest 15 cm. Pokaż rozstawiając palce - kciuk i wskazujący. Efekt? Pokazywały między 10 a 12. Ale w głowie było "15". 

Czyli były okłamywane przez partnerów co do długości ich kutang 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie się starają i rosną do tych 180cm, a widzę za to, że p0lskie witaminki łatwiej przeskoczyć jak obejść. 

Z ta średnią to tak jest jak jest, jeden ma 170, drugi 190, średnio mają 180. Ja jem mięso, mój sąsiad ryż i kapustę, statystycznie jemy gołąbki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 14.05.2022 o 10:14, דניאל napisał:

Wg. badań z 2022 roku średni wzrost mężczyzn w Polsce to 180.69 (cyfry po kropce przypadkowe? Nie sądzę.). Plasuje to nas na 15 miejscu na świecie. 

 

wzrost.png

 

Z tych wyników można wysunąć jeden wniosek, że najwyżsi mężczyźni na świecie to biali Europejczycy. W czołówce wszystkie kraje z Europy, gdzie nie ma zbyt dużo imigrantów. Wyjątkiem Holandia, ale odkąd pamiętam to oni od zawsze wygrywają w takich rankingach. 

 

Polki lubią nas porównywać z innymi nacjami, no to się porównajmy :) 

Tak więc, średni wzrost dla João z Portugali to 174cm. Będąc na wakacjach w Lizbonie patrzcie pod nogi, żeby przez przypadek nikogo nie rozdeptać.

Z kolei przeciętny wzrost dla Mokabe z Nigerii to 171cm. Maleństwo...

 

 

https://worldpopulationreview.com/country-rankings/average-height-by-country

 

 

 

Ps. Teraz czas na nasze panie. Niech w końcu zejdą z tą wagą poniżej 65kg.

 

 

 

 

Czyli teraz poprzeczka będzie wyższa i minimum 190cm

Wygraliśmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.