Skocz do zawartości

Ten trener rozwoju osobistego do mnie przemawia bardzo


Rekomendowane odpowiedzi

Julien Blanc. Obejrzałem kilkanaście filmów i otworzyły mnie one na pewne aspekty, których nie brałem wcześniej pod uwagę w procesie naprawiania życia.
Postanowiłem się podzielić, bo może ktoś nie zna i również skorzysta:

 

Pierwszy krok to uświadomienie, ale jeszcze nie wiem jak z wdrożeniem tego w życie. On często podczas przemówień mówi coś w stylu "... i ten aspekt omówiony jest w programie Transformation Mastery" (co jest płatne), więc mam mieszane uczucia, jednak gość na prawdę mówi z sensem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem parę jego filmów. Niektóre rozwiązania myślę, że w Polsce by nie przeszły. W Ameryce ludzie mają inna mentalność. Tutaj jakbyś na ulicy coś odwalil co on proponował w ramach ćwiczeń, to sebixy by Ci wjebali. No i można wyglądać dość creepy i nienaturalnie. Ale posłuchać go myślę warto, tylko trzeba to nieco przefiltrować, tak jak wszystko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomasz0 Moim zdaniem koleś ma dużo racji. Śledziłem trochę życiorysy PUAsów i często to jest w jakiś sposób połączone z traumami, podrywanie lasek wcale ich nie rozwiązuje i ta pustka zostaje. Podobnie jest z wieloma rzeczami, jak sobie myślę jak patologiczny jest system edukacji i jak wykształca wiele złych nawyków to się nie dziwię, że na przykład ludzie nie podejmują inicjatywy. Mnie na przykład nauczyciele upokarzali i do teraz nie lubię ani występować publicznie ani nawet przebywać w dużych grupach, w sensie do nich gadać.

 

Psychoterapie, coaching i tak dalej ewidentnie na masową skalę nie działają bo ludzie mają według różnych statystyk mają coraz gorszy poziom zdrowia psychicznego.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.