Skocz do zawartości

Dot. tematu Połknięcie kleju


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Król Jarosław I napisał:

SPIRYTUS?? WY JESTEŚCIE POPIERDOLENI WSZYSCY CHŁOPAK MA ROBAKI (co mi sam przyznał przed chwilą w prywatnej wiadomości, że widzi je w gównie) I TAKĄ TENDENCJĘ DO UŻALANIA SIĘ NAD SOBĄ, ŻE WYKOŃCZY GO SZYBCIEJ NIŻ TE WSZYSTKIE ROBALE RAZEM WZIĘTE.

 

@deomi ty jesteś tak tępa, że współczuję każdemu kto musiał cie w realu kiedykolwiek znosić.

 

 

 

 

Nie no kolezanka tez dobrze pisala ze ja mam robale. Ja to wiem  tylko problem jest taki ze wódka zawiera etanol i on rozrzedza krew i ten klej tez wymywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

TAK MĄDRALE SPIRYTUS TEŻ ZAWIERA GLUTEN

No nie. To są skroplone opary, nie ma takiej możliwości :)

Chyba że macerowałbyś na nim zboża. 

 

Ale niepolecałbym  go komuś, kogo zachowanie jest dosyć zagadkowe, dziwne. 

Lekarz, kolego. Jeśli nie od ciała, to od głowy. 

i nie traktuj tego jako przytyk, choroby mają różne oblicza. 

 

Edit:

Ale komplementy powyżej, lata "świetności" forum się przypominają. Aż się łza w oku..;) 

Edytowane przez Yolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Iceman84PL napisał:

@xander99 To czemu wcześniej nie mówiłeś, że masz w kale robaki?

Przecież jest pełno tabletek ziołowych bez recepty w aptece tudzież na receptę wypisywane przez lekarza.

Czym prędzej się tym zajmij to nie są żarty.

 

 

Mi to nawet jelita juz nie miela jedzenia. No wiem. Tylko mam problem z balsamem szostakowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

@Mosze Red Przepraszam, to on zaczął, jak sam przyznał na priv, po to by zdobyć trochę więcej punktów reputacji.

 

Możesz to potwierdzić ? Wrzuć zdjęcie. Nawet całej naszej konwersacji.

 

To co właśnie robisz to straszne kurestwo.....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Król Jarosław I napisał:

 

Możesz to potwierdzić ? Wrzuć zdjęcie. Nawet całej naszej konwersacji.

 

To co właśnie robisz to straszne kurestwo.....

Nie dosłownie, ale przyznałeś, mogę Moderacji na życzenie wysłać screeny, na wuj mnie w ogóle obrażasz?

Zrobiłam Ci coś? Winny jest zawsze ten co zaczyna, druga strona się tylko broni. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deomi napisał:

Nie dosłownie, ale przyznałeś, mogę Moderacji na życzenie wysłać screeny, na wuj mnie w ogóle obrażasz?

Zrobiłam Ci coś? Winny jest zawsze ten co zaczyna, druga strona się tylko broni. 

 

Nie moderacji tylko wrzuć tutaj, żeby wszyscy zobaczyli jak przyznaje, że zrobiłem to dla punktów reputacji.

 

Z obrażaniem to mnie nawet nie rozśmieszaj przed chwila w moją stronę na priv poleciało ze 30 "frajerów" "fajfusów" "lamusów" i "kurw" i co druga linijka zakończona na "XD".....

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Król Jarosław I napisał:

 

Nie moderacji tylko wrzuć tutaj, żeby wszyscy zobaczyli jak przyznaje, że zrobiłem to dla punktów reputacji

 

No to wrzuć, ale CAŁOŚĆ, nie wybrane kawałki.

Mi się nie chce.

Obrażałam Cię bo TY ZACZĄŁEŚ, i zachowałeś się po frajersku, jak inaczej miałam to nazwać?

3 osoby pisały o spirytusie, jedynie do mnie się przywaliłeś personalnie.

Zaregowałam ostro, bo się nie godzę na bezpodstawne obrażanie mnie !

I to jedyna prawidłowa reakcja, bo inaczej chamstwo się szerzy i rozrasta. 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz robale to się pozbądź robali. 

 

Alkohol nie pomoże. Alkohol może sprawić że robale mogą wymiotować.  Przede wszystkim, lekarz o nich wie? Poczucie sklejenia może mieć wiele przyczyn. . 

 

Masz robaki, słabniesz, mało jesz. Robale sobie pasożytują. Alkohol wspomaga wyniszczenie organizmu. 

 

Stan zdrowotny godny bezdomnego od lat. 

 

My tu gówno wiemy. Osoby robiące w medycynie albo usunęły konta, albo są nieaktywne od długiego czasu. Nie pomożemy. Piszesz o objawach. My się udzielamy w zasadzie gówno wiedząc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, xander99 napisał:

Umarłego ale sklejonego?

Zmumifikowanego :D.

 

@xander99 Moim zdaniem Twój stan obecny nie jest wynikiem zażycia tego Avilinu. Ten specyfik mógł być ewentualnie małą cegiełką, która przyłożyła się do ogółu. Dlatego poradziłam Ci przeczyszczenie kiszek, bo to podstawa (czyste jelita w znaczeniu).  Przede wszystkim przyjrzyj się swojej diecie. No i jeśli faktycznie masz te pasożyty to też warto o to zadbać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ewelina napisał:

Zmumifikowanego :D.

 

@xander99 Moim zdaniem Twój stan obecny nie jest wynikiem zażycia tego Avilinu. Ten specyfik mógł być ewentualnie małą cegiełką, która przyłożyła się do ogółu. Dlatego poradziłam Ci przeczyszczenie kiszek, bo to podstawa (czyste jelita w znaczeniu).  Przede wszystkim przyjrzyj się swojej diecie. No i jeśli faktycznie masz te pasożyty to też warto o to zadbać. 

 

poza tym ja nie mam kawałka żołądka jakby został po prostu sklejony

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2022 o 21:34, Mosze Red napisał:

Proszę o zachowanie kultury w dyskusji.  

Niby jak?

Od 28 marca gościu NIE 'POSTAWIŁ KLOCA'?

....jeżeli winda działa i gruz się wsypuję to proces trawienia się odbywa.

Gruczoły łojowe działają.

Bakterie nie skliły się W 'kompozyt'.

Wyjścia rufowego nie zaspawano.

Oba wątki wstyd i KaNba.

:)

 

 

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.