Skocz do zawartości

Dot. tematu Połknięcie kleju


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.05.2022 o 22:01, ewelina napisał:

Jakby tak zebrać wszystkie porady z tego tematu, to bez kitu, umarłego można by wskrzesić :D.

To teraz już wiemy jak Jezusa wskrzeszono - alkohol na robaki i klej na flaki.

 

Nic dziwnego, że mu zajęło 3 dnia wstanie z grobu. Cud, że tylko tyle - upiekło mu się.

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ewelina napisał:

A zrobiłeś cokolwiek, żeby coś w tej kwestii poprawić?

No wlasnie spytałem się na grupie tutaj czy ktos zna rozpuszczalnik i nieraz wezme magnez to moze to rozbije. Bylem u 2 lekarzy to nie wiedzą.

A ty co sądzisz o tym leku.

Piję olej rycynowy podobno rozpuszcza.

Poza tym ja mam jeszcze 4 choroby także jestem dość schorowany na swój wiek arytmia zakrzepica niezyt nosa hemoroidy oraz stan zapalny zoladka mialem wcześniej.

Jestem wrakiem czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, xander99 napisał:

A ty co sądzisz o tym leku.

Nie poleciłabym go osobie ze stanem zapalnym żołądka :). Ale też raczej nie powinien dawać tak silnych skutków ubocznych, które opisujesz. Chociaż może to też zależeć od wrażliwości organizmu :unsure:, ciężko powiedzieć. 

7 minut temu, xander99 napisał:

Piję olej rycynowy podobno rozpuszcza.

Bardzo dobrze, pij. Ten olej ma właściwości przeczyszczające głównie, zaszkodzić Ci nie zaszkodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99

Jak się odżywiasz? Co jesz?

 

Z naturalnych metod poprawy działania układu pokarmowego - kiszonki i soki warzywno-owocowe.

 

Kiszonki, nie kwaszonki na occie - kiszone ogórki, buraki, kapusta etc. Dużo rzeczy można kisić.

 

Na rozstrojony żołądek dobry jest sok ze świeżej białej kapusty, wrzucasz do sokowirówki czy wyciskarki i pijesz. 

 

Najlepiej weź jeden dorodny seler naciowy, 4 jabłka, 4-6 dużych marchwii, ćwierć główki białej kapusty i zrób z tego sok za pomocą ww. urządzeń, nie baw się w gotowce.

 

Jak wypijesz w krótkim czasie to radzę nie oddalać się od toalety, początkowe reakcje są bardzo spektakularne :D

 

Był kiedyś eksperyment na więźniach przeprowadzany przez jakiegoś lekarza, jak dobrze pamiętam mieli problemy żołądkowe, wrzody czy coś. Regularne picie soku z kapusty ich wyleczyło. 

 

Ja sam pijąc te soki poczułem większą dawkę energii niż miałem na codzien, nic mi nigdy nie dolegało.

 

Warto też dołączyć ocet jabłkowy - 1 łyżka stołowa (ja daję trochę więcej jak się zatkam potężnym kebabem) na pół szklanki wody, no tyle żebyś wypił to na raz. Muszę wspomnieć że przy poważnych problemach z żołądkiem należy ocet rozpuścić, przy wrzodach tylko pogorszy sprawę, nie wiem jak przy zapaleniu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, ewelina napisał:

Nie poleciłabym go osobie ze stanem zapalnym żołądka :). Ale też raczej nie powinien dawać tak silnych skutków ubocznych, które opisujesz. Chociaż może to też zależeć od wrażliwości organizmu :unsure:, ciężko powiedzieć. 

Bardzo dobrze, pij. Ten olej ma właściwości przeczyszczające głównie, zaszkodzić Ci nie zaszkodzi. 

Jak ten balsam wlasnie jest na stan zapalny. Męczyłem się rok dodatkowo zolc mnie zalewała i mialem helicobacter ale polprazol jak bralem to zolc zalewała dopiero ten balsam pomógł aż za bardzo.

@Imiennik problem jest bo sok z kapusty ma dużo witaminy k a ona sprawia że krew gęstnieje a mnie i tak się nie raz kręci w głowie że biorę wit c albo acard

Ja jem schabowym ziemniaki jabłko i kanapki z szynka z serem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, xander99 napisał:

Jak ten balsam wlasnie jest na stan zapalny.

Wiem :). Ale czy uważasz, że oblepienie śluzówki żołądka czymś plastikopochodnym faktycznie ją wyleczy? To działanie typu pudrowanie pryszcza.

 

Twoje choroby są typowo dietozależne. W pierwszej kolejności powinieneś zmienić swoją dietę na zdrowszą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ewelina napisał:

Wiem :). Ale czy uważasz, że oblepienie śluzówki żołądka czymś plastikopochodnym faktycznie ją wyleczy? To działanie typu pudrowanie pryszcza.

 

Twoje choroby są typowo dietozależne. W pierwszej kolejności powinieneś zmienić swoją dietę na zdrowszą. 

Ale nie czuje bólu wiece czym ja leczyć. Medycy znaja tylko ipp a one niszczą jelita. Próbowałem naturalnych metod siemie lniane i rumianek i nic nie działało. Szkoda ze klej rozlal sie na wszystkie narządy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, xander99 napisał:

Męczyłem się rok dodatkowo zolc mnie zalewała i mialem helicobacter ale polprazol jak bralem to zolc zalewała dopiero ten balsam pomógł aż za bardzo

Ale ten balsam raczej nie zalega w organizmie, to że nie jest rozpuszczalny w wodzie to jeszcze nic nie znaczy, to nie super glue a Ty nie jesteś pierwszym go stosującym wewnętrznie. Niemożliwe żeby Ci skleił kichy.

Godzinę temu, xander99 napisał:

problem jest bo sok z kapusty ma dużo witaminy k a ona sprawia że krew gęstnieje

Krew nie gęstnieje to raz. Może się jedynie zwiększyć agregacja płytek krwii czyli krzepliwość. Z resztą takim sokiem nie przekroczysz dziennego zapotrzebowania, więc wystarczy odstawić suplementy z wit k2 jeśli je stosujesz, a wszystko będzie ok.

 

Godzinę temu, xander99 napisał:

Ja jem schabowym ziemniaki jabłko i kanapki z szynka z serem.

A gdzie warzywa, owoce? Ziemniaki i jabłka to tak wiesz, średnio. Kręć te soki i nie gadaj, to nie wynalazki z Wuhan tylko naturalne pokarmy, na pewno dostaniesz dużo błonnika, substancji odżywczych. Oczywiście jedz poza nimi, ale polecam więcej warzyw w diecie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Imiennik napisał:

Ale ten balsam raczej nie zalega w organizmie, to że nie jest rozpuszczalny w wodzie to jeszcze nic nie znaczy, to nie super glue a Ty nie jesteś pierwszym go stosującym wewnętrznie. Niemożliwe żeby Ci skleił kichy.

Krew nie gęstnieje to raz. Może się jedynie zwiększyć agregacja płytek krwii czyli krzepliwość. Z resztą takim sokiem nie przekroczysz dziennego zapotrzebowania, więc wystarczy odstawić suplementy z wit k2 jeśli je stosujesz, a wszystko będzie ok.

 

A gdzie warzywa, owoce? Ziemniaki i jabłka to tak wiesz, średnio. Kręć te soki i nie gadaj, to nie wynalazki z Wuhan tylko naturalne pokarmy, na pewno dostaniesz dużo błonnika, substancji odżywczych. Oczywiście jedz poza nimi, ale polecam więcej warzyw w diecie.

No mi chyba jednak zaległ w organizmie bo mi skleil uszy i krew zaczela iść. Jeszcze mnie czeka operacja wyciecia migdalka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, xander99 napisał:

No mi chyba jednak zaległ w organizmie bo mi skleil uszy i krew zaczela iść. Jeszcze mnie czeka operacja wyciecia migdalka 

Jak to się z przewodu pokarmowego nie wchłania. Do ilu rad tutaj podanych kiedykolwiek się zastosowałeś?

 

Mamy tak gadać czy zaczniesz coś czytać i robić?

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xander99 napisał:

 

Ja jem schabowym ziemniaki jabłko i kanapki z szynka z serem.

 

Wieprzowina(najgorsze mięcho jakie można włożyć do mordy), żółty ser(nabiał zabroniony przy problemach z kichą) ogólnie 2 najciężej strawne rzeczy jakie są no i jabłko czyli owoc czyli fruktoza :)

 

Ty masz w chuju co my ci tu doradzamy po prostu ściągasz atencję.

@Imiennik ja już mu po 30 razy napisałem wszystko i w prywatnych wiadomościach i drugie 30 razy publicznie. On ma problem z głową chyba jednak przede wszystkim.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Imiennik napisał:

Jak to się z przewodu pokarmowego nie wchłania. Do ilu rad tutaj podanych kiedykolwiek się zastosowałeś?

 

Mamy tak gadać czy zaczniesz coś czytać i robić?

Moze ja mam jakieś nieeszzelne jelita i sie wchlonelo. Toc niby chodze do tych lekarzy. 

 

15 minut temu, Król Jarosław I napisał:

 

Wieprzowina(najgorsze mięcho jakie można włożyć do mordy), żółty ser(nabiał zabroniony przy problemach z kichą) ogólnie 2 najciężej strawne rzeczy jakie są no i jabłko czyli owoc czyli fruktoza :)

 

Ty masz w chuju co my ci tu doradzamy po prostu ściągasz atencję.

@Imiennik ja już mu po 30 razy napisałem wszystko i w prywatnych wiadomościach i drugie 30 razy publicznie. On ma problem z głową chyba jednak przede wszystkim.

Nie ściągam zadnej atencji. Inni jedza wszytko i sa zdrowi a ja kurwa wrak czlowieka wkurza mnie to po prostu.

W dniu 16.05.2022 o 20:43, Król Jarosław I napisał:

@xander99 kurwa gadaliśmy kilka miesięcy temu powiedziałem ci czego wpierdalać nie możesz, naciskałem szczególnie na gluten, który wzmaga w organizmie stany zapalne, nie posłuchałeś niczego i dalej jęczysz.

 

TAK MĄDRALE SPIRYTUS TEŻ ZAWIERA GLUTEN BO JEST ZE ZBÓŻ A ALKOHOL JESZCZE NIGDY NIKOGO Z NICZEGO NIE WYLECZYŁ.

 

Dzisiaj mówię ci co zrobić z robakami które sam przyznajesz, że masz. I co słyszę? "ale alkohol to je powinien wykończyć" KURWA TRZYMAJCIE MNIE!!!

 

pustak-wentylacyjny-dwukanalowy-36-x-24-

Kupilem w sklepie chleb bezglutenowy zapłaciłem 15 zl za parę kromek. Nic w zasadzie innego nie mam tym kraju do jedzenia

Orzechy jem i jajka czasem jeszcze jajecznice

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xander99 napisał:

No mi chyba jednak zaległ w organizmie bo mi skleil uszy

Że co :D? Gratuluję wyobraźni :). Przecież to ma postać, gęstej, lepkiej cieczy. Więc siłą rzeczy będzie na to działać siła grawitacji i będzie to iść do dołu, a nie do góry. Coś Ty się tych uszu uczepił?

37 minut temu, xander99 napisał:

ewelina dostalem od lekarza na badanie gówna w kierunku lamblii i pasozytow.

To dobrze. Możesz zrobić. Choć to badanie ma niską wykrywalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 nie czytałam wszystkiego. Jeśli możesz to odpowiedz mi kiedy zaczęły się Twoje problemy z żołądkiem, czy/jaka była diagnoza lekarska i dalsze postępowanie. Dodatkowo opisz dokładne objawy: czy towarzyszą nieprzerwanie od momentu zażycia leku, czy posiłek nasila objawy, czy są one odczuwalne tylko w żołądku, czy przyjmujesz inne leki związane z innymi schorzeniami, czy występuje ból. Czy jest to odczuwalne jako uczucie pełności w żołądku?

 

Generalnie środek, który zażyłeś ma powlekające działanie na błonę śluzową, ale raczej nie jest już zalecany w chorobie wrzodowej/nadkwaśności/refluksie, stosuje się IPP - inhibitory pompy protonowej. Nic Ci nie powiemy, idź do gastrologa, na gastroskopię, może zleci Ci badania pod kątem H.pylori.

Poza tym słabo rozpuszcza się w etanolu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Libertyn napisał:

Jesteś pewna? Proton mi się kojarzy z atomami. 

Są to leki zmniejszające kwaśność soku żołądkowego, pochodne benzimidazolu. 

One hamują w komórkach okładzinowych żołądka (odpowiedzialnych za produkcję HCl) taki enzym ATP-azę K/H+, czyli pompę protonową - przez co zmniejsza nam się wydzielanie kwasu solnego podstawowego i jednocześnie nie zmniejsza się objętość soku żołądkowego. Wpływają też na eradykację Helicobacter pylori. 

I jeśli chodzi o wskazania to na przykład: choroba refluksowa, wrzodowa żołądka i dwunastnicy, protekcyjnie u osób przyjmujących NLPZ.

Oczywiście jak wszystko ma swoje działania niepożądane również.

Tak w skrócie :) 

 

Edytowane przez Blondyneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Blondyneczka napisał:

@xander99 nie czytałam wszystkiego. Jeśli możesz to odpowiedz mi kiedy zaczęły się Twoje problemy z żołądkiem, czy/jaka była diagnoza lekarska i dalsze postępowanie. Dodatkowo opisz dokładne objawy: czy towarzyszą nieprzerwanie od momentu zażycia leku, czy posiłek nasila objawy, czy są one odczuwalne tylko w żołądku, czy przyjmujesz inne leki związane z innymi schorzeniami, czy występuje ból. Czy jest to odczuwalne jako uczucie pełności w żołądku?

 

Generalnie środek, który zażyłeś ma powlekające działanie na błonę śluzową, ale raczej nie jest już zalecany w chorobie wrzodowej/nadkwaśności/refluksie, stosuje się IPP - inhibitory pompy protonowej. Nic Ci nie powiemy, idź do gastrologa, na gastroskopię, może zleci Ci badania pod kątem H.pylori.

Poza tym słabo rozpuszcza się w etanolu.

Dobra napiszę rok temu w czerwcu dostałem nimesil na ucho nic nie pomógł po 4 dniach chiałem dzwonić na pogotowie ból nie do zniesienia dostałem dexilant na miesiąc jak brałem lek też bolał po odstawieniu ból wrócił ale zacząłem brać witaminę c i ból przeszedł. Po szczepionce 2 tygodnie później trafiam do szpitala przy okazji zrobili gastroskopię wyszły nadżerki na dwunastnicy i zaczerwienie na szczytach fałdów. Na koniec października 2 gastroskopia zaczerwienie części przedodźwiernikowej żołądka i dwunastnicy. Od lekarza dostałem contix na 2 miesiące ale po tym zaczęła zalewać źółć. To wypiłem wodę z czosnkiem w grudniu i w zasadzie spalił wszystko ten czosnek i tak się męczyłęm do marca aż wziąłem balsam szostakowskiego. Niestety chyba za dużo wypiłem bo aż mi skleił żołądek zacząłem jeść pełno witamin i innych tabletek aby zwiększyć powierzchnię żołądka niestety ale 1/4 żołądka jest zarośnięta balsamem nie czuję jej wogóle. Lekarze nie wiedzą co robić przy okazji źołć dalej mnie zalewa dopiero po wypiciu sporej ilości coli źółc przestaje wlewać się do żołądka i przy okazji dupsko mnie przestaje boleć. Podejrzewam że przyczyną są lamblie. Dodatkowo na początku października zacząłem ssanie oleju na zatoki i odrobaczenie ale je zakończyłem po 2 tygodniach. Pwoeim że żołądek mam jak z gumy kiedyś jadłęm nurofen hurtem nic mi nie było teraz apapu wziąć nie mogę. Ten nimesil powinien być dawno wycofany. Pelność mam czasami. Dodam że po ipp to dupsko mnie piecze.

A jak to możliwe że balsam dostał się do krwiobiegu bo mam guzy w uszach laryngolog tak mówi że to po balsamie. I co rozpuszcza ten balsam bo olejek rycynowy go dobrze rozpuszcza chyba. Mam nadzieję że mi pomożesz.

A i przyczyną refluksu jest niedokwasota prawda @Chcni?

Edytowane przez xander99
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondyneczka napisał:

w chorobie wrzodowej/nadkwaśności/refluksie, stosuje się IPP - inhibitory pompy protonowej.

Najgłupsze co można zrobić, cud dzisiejszej medycyny. 

Chorobę wrzodową żołądka się leczy, chociażby przez podanie antybiotyków na 

9 godzin temu, Blondyneczka napisał:

Helicobacter pylori

Tak, to one przeważnie są przyczyną powstawania wrzodów.

 

 

Hamując sekrecję soków żołądkowych pozbawiamy organizm możliwości sprawnego trawienia pokarmów, a to już proszenie się o wiele stanów zapalnych.

 

Co jest najlepsze na zgagę/refluks/niestrawność? Ocet jabłkowy paradoksalnie. Im niższe pH w żołądku tym zwieracz żołądka bardziej zaciśnięty, a żołądek jest po to by było w nim kwaśno. Do tego nie traktowanie jamy ustnej jak śmietnika i wszystko musi działać jak należy.

 

Ludzie którzy przewlekle biorą inhibitory pompy protonowej później kończą na kapsułkach z kwasem solnym :)

Neutralny odczyn żołądka to patologia.

11 godzin temu, xander99 napisał:

Moze ja mam jakieś nieeszzelne jelita i sie wchlonelo.

Oo, kolejne schorzenie do listy. 

11 godzin temu, xander99 napisał:

Toc niby chodze do tych lekarzy. 

Idź lepiej na roksę, skutek ten sam a ile radości!

 

 

Weź się za siebie a później za robotę, bo widzę tylko wymyślasz rzeczy niestworzone, nie czytaj za dużo o medycynie, chorobach bo wszystko zinterpretujesz pod siebie. Zacznij się dobrze odżywiać i coś robić zamiast siedzieć na tyłku i wymyślać.

11 godzin temu, xander99 napisał:

Kupilem w sklepie chleb bezglutenowy zapłaciłem 15 zl za parę kromek. Nic w zasadzie innego nie mam tym kraju do jedzenia

Orzechy jem i jajka czasem jeszcze jajecznice

Ty na pewno z Polski jesteś? W głupim Lidlu możesz sobie kupić składniki na dania chyba wszystkich kuchni świata.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imiennik

 

czy Ty widzisz co on napisał??

 

On cały się w tym lepi plus wcześniej mu uszy zlepiło 😆 No troll jak nic. Jak jeszcze widzę jak na głównej się pojawia że ktoś skomentował temat który się nazywa "Połknięcie kleju" to kisnę :D

 

Ale jak zawsze można jakąś wartość dodaną wynieść chociażby czytając Wasze komentarze ;)

Edytowane przez Taboo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.