Skocz do zawartości

Dot. tematu Połknięcie kleju


ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Taboo napisał:

Jak jeszcze widzę jak na głównej się pojawia że ktoś skomentował temat który się nazywa "Połknięcie kleju" to kisnę :D

 

Są różni ludzie, jeśli ktoś cierpi choćby na śmiesznie nazwane objawy jak "sklejone ciało" to nie należy bagatelizować i wyśmiewać. Znam historię jak jedno dziecko mówiło, że widzi nitki a po czasie okazało się, że mu pasożyty pływają w gałkach ocznych.

 

Nie każdy umie fachowo nazywać objawy chorobowe to jedno.

 

Po drugie - zawsze kieruje się chorego do lekarza i można zalecić nieszkodliwe ziółka na podleczenie i czas dopóki nie otrzyma diagnozy i zacznie właściwe leczenie. Lepiej, że chory reaguje i zgłasza objawy szukając pomocy zamiast leżeć i czekać aż choroba stanie się zabójcza. Dużo Polaków latami ignoruje różne objawy i dziwne "uczucia" a potem diagnoza - Proszę wybrać trumnę, za poradę lekarską 250 złotych się należy.

 

Po trzecie, każda rzecz ma swoje granice - jeśli chory nie reaguje, nie leczy się, ignoruje dobre rady to pozostaje zbanowanie tematu dopóki nie weźmie się za siebie i tyle. Otrzymał dużo rad w 2 wątkach i niech już coś robi.

 

Po czwarte, wszystko co napiszesz w internecie może być użyte przeciw Tobie. Mogą oskarżyć cię o wyśmiewanie, lekceważenie, doprowadzenie do złej sytuacji itp. Nie brakuje takich rozpraw sądowych i wzywania tych co pisali okropne posty. Lepiej uprzejmie zareagować albo wcale nic nie pisać.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martius777

 

Ja to wszystko rozumiem co napisałeś, ale w tym temacie tego nie kupuje, sory.

 

Jak dla mnie typ troluje i ma niezłą polewkę. 

 

Jedyne wartości dodane w tym temacie to komentarze innych użytkowników, z których można jakąś wiedzę wynieść, jak np posty @Imiennik.

 

Słowo "kisnę" użyłem też w stosunku do nazwy tematu i postów, wg mnie, trola. Jeśli nim nie jest to w takim razie ma poważne problemy ze sobą, a sklejona wątroba to jego najmniejszy problem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Taboo napisał:

@Martius777

 

Ja to wszystko rozumiem co napisałeś, ale w tym temacie tego nie kupuje, sory.

 

Jak dla mnie typ troluje i ma niezłą polewkę. 

 

Jedyne wartości dodane w tym temacie to komentarze innych użytkowników, z których można jakąś wiedzę wynieść, jak np posty @Imiennik.

 

Słowo "kisnę" użyłem też w stosunku do nazwy tematu i postów, wg mnie, trola. Jeśli nim nie jest to w takim razie ma poważne problemy ze sobą, a sklejona wątroba to jego najmniejszy problem.

Chłopie wypij budapren przeecież krew rozprowadza po całym organiźmie substancje. Dzisiaj 20 stopni a ja w kurtce zimowej na dwó wyszedłęm bo mi zimno. Ściśniety jak cytryna.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2022 o 21:32, ewelina napisał:

Że co :D? Gratuluję wyobraźni :). Przecież to ma postać, gęstej, lepkiej cieczy. Więc siłą rzeczy będzie na to działać siła grawitacji i będzie to iść do dołu, a nie do góry. Coś Ty się tych uszu uczepił?

To dobrze. Możesz zrobić. Choć to badanie ma niską wykrywalność. 

Gęsta ale trafia do jelit stamtąd do krwiobiegu i dalej do wszystkich narządów i mięśni. Zrobilem badanie na krew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2022 o 21:22, xander99 napisał:

Kupilem w sklepie chleb bezglutenowy zapłaciłem 15 zl za parę kromek.

Tego typu chleby przeważnie mają syfiasty skład, owszem- zawierają mąkę bezglutenową, ale poza tym całe mnóstwo sztucznych dodatków. To w zasadzie na jedno wychodzi, czy jeść taki zwykły czy te bezglutenowe wynalazki. Dobrze Ci tu radzą, żeby odstawić pieczywo i nabiał. Przynajmniej na jakiś czas. Zamiast pieczywa możesz używać liście sałaty, czy kapusty pekińskiej robiąc kanapki. 

 

Ogólnie uważam, że masz zatoksyczniony i osłabiony organizm przez stosowanie dużej ilości leków. Taka ilość antybiotyków, jak wymieniłeś (o ile to prawda) potrafi rozwalić najsilniejszą wątrobę. Twoja dieta też nie pomaga. 

 

W dniu 19.05.2022 o 08:24, Imiennik napisał:

Hamując sekrecję soków żołądkowych pozbawiamy organizm możliwości sprawnego trawienia pokarmów

Dokładnie. Sporo osób, które przez długi czas stosowały IPP zapada na raka żołądka. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ewelina napisał:

Tego typu chleby przeważnie mają syfiasty skład, owszem- zawierają mąkę bezglutenową, ale poza tym całe mnóstwo sztucznych dodatków. To w zasadzie na jedno wychodzi, czy jeść taki zwykły czy te bezglutenowe wynalazki. Dobrze Ci tu radzą, żeby odstawić pieczywo i nabiał. Przynajmniej na jakiś czas. Zamiast pieczywa możesz używać liście sałaty, czy kapusty pekińskiej robiąc kanapki. 

 

Ogólnie uważam, że masz zatoksyczniony i osłabiony organizm przez stosowanie dużej ilości leków. Taka ilość antybiotyków, jak wymieniłeś (o ile to prawda) potrafi rozwalić najsilniejszą wątrobę. Twoja dieta też nie pomaga. 

 

Dokładnie. Sporo osób, które przez długi czas stosowały IPP zapada na raka żołądka. 

Napewno ipp lepsze niż balsam bo nie skleja wszystkiego do około. Ja to bralem 6 tygodni ale później zolc  mnie zalewała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ewelina napisał:

Tego typu chleby przeważnie mają syfiasty skład, owszem- zawierają mąkę bezglutenową, ale poza tym całe mnóstwo sztucznych dodatków. To w zasadzie na jedno wychodzi, czy jeść taki zwykły czy te bezglutenowe wynalazki. Dobrze Ci tu radzą, żeby odstawić pieczywo i nabiał. Przynajmniej na jakiś czas. Zamiast pieczywa możesz używać liście sałaty, czy kapusty pekińskiej robiąc kanapki. 

 

Ogólnie uważam, że masz zatoksyczniony i osłabiony organizm przez stosowanie dużej ilości leków. Taka ilość antybiotyków, jak wymieniłeś (o ile to prawda) potrafi rozwalić najsilniejszą wątrobę. Twoja dieta też nie pomaga. 

 

Dokładnie. Sporo osób, które przez długi czas stosowały IPP zapada na raka żołądka. 

A nafta medyczna?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, xander99 napisał:

A nafta medyczna?

Chodzi Ci o Petroleum D-5? To lek homeopatyczny. W sumie możesz spróbować. Te leki mają ten plus, że w zasadzie są pozbawione działań niepożądanych. O dziwo, czasem są bardzo skuteczne.

Jak nie pomoże, to przynajmniej nie zaszkodzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz diagnozę, czas na konkretne leczenie :)

 

Czy laryngolog zalecił coś, np operację przegrody nosowej lub coś podobnego?

 

Czy przyjrzał się zatokom, uszom, gardłu?

 

Czy masz dobrze działający błędnik? Bo uszkodzony może dawać różne dziwne uczucia typu zawroty, lekkość głowy, zaburzenia ruchu, uczucie spadania itp. co by mogło wyjaśniać twoje dziwne odczucia związane z ciałem.

 

Czy konsultowałeś się w sprawie bębenków słuchowych? Mówiłeś, że masz z nimi problemy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 Wpierw się zajmij oczyszczeniem jelit i żołądka z robali.

Tak jak Ci pisałem możesz bez recepty tabletki ziołowe w aptece kupić lub na receptę od lekarza zależy jaki środek. 

Masz zapchane bebechy pasożytami i ty się dziwisz, że masz uczucie sklejenia żołądka czy bóle? 

Zajmij się tym a zobaczysz, że pomoże. Z tymi nowymi objawami nie przesadzaj bo to już hipochondria. 

Za chwilę nikt cie nie będzie tutaj traktował poważnie bo zamiast coś realnie zrobić to wymyślasz kolejne przypadłości jakbyś szukał atencji? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ewelina napisał:

@xander99 A robiłeś to badanie na obecność pasożytów? Pamiętasz? Pisałeś wcześniej. Na bank masz przynajmniej lamblie. 

Dalej łykasz jakieś IPP?

 

:D:D:D

Nie mam. Nie biore ipp aby miesiac bralem bo po tym zolc mnie zalewała.

 

1 godzinę temu, GurneyHalleck napisał:

psychiatra - szybko i nieodwołalnie

Tak jakby ci się krew co 3 dni z ucha lała to psycholog nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xander99 napisał:

Nie mam.

A ile razy robiłeś badanie? Bo skuteczność jednorazowego wynosi ok. 10-30%, czyli bardzo malutko. Warto robić kilkukrotnie w kilkudniowych odstępach (cysty lamblii są wydalane nieregularnie, odstępy mogą wynosić nawet kilkanaście dni). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewelina napisał:

A ile razy robiłeś badanie? Bo skuteczność jednorazowego wynosi ok. 10-30%, czyli bardzo malutko. Warto robić kilkukrotnie w kilkudniowych odstępach (cysty lamblii są wydalane nieregularnie, odstępy mogą wynosić nawet kilkanaście dni). 

Zrobilem krew.

Po za tym z moch rak co rusz wychodzi jakiś plastik tak sie nie da żyć. Po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ewelina napisał:

To idź do tego gastrologa. Może on Ci pomoże. 

Wątpię że to coś da.  Ten eter poliwynulobytowy to rozpuszcza tylko eter etylowy a dość duże stężenie tego lekarstwa w organizmie człowieka to trucizna. Nie długo to wszystkie narządy mi wysiadą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xander99 Ja już Ci napisałem co możesz zrobić.

A jak z tym nic nie robisz i nie próbujesz zmienić swojej sytuacji no cóż.

Jeżeli usuniecie robaków z ciała to nie jest dla ciebie priorytet to ja już nie mam więcej pytań.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.